TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Premiera "LEGO Yoda Chronicles: Attack of the Jedi"

2013-11-27 09:10:19 Różne

Dziś na antenie amerykańskiego Cartoon Network zadebiutuje ostatnia część "Kronik Yody" - "Attack of the Jedi". Od jakiegoś czasu do kupienia jest DVD z dwoma pierwszymi odcinkami. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym opisem, zwiastunem i fragmentem filmu.

W "Attack of the Jedi" Obi-Wan odkrywa, że kilku głównych lordów Sithów oraz ich uczniowie zgromadzili się na planecie Mustafar. Jedi muszą się tam udać, aby zniszczyć wrogów, lecz wpadają w pułapkę, w wyniku której cała republikańska flota ulega zniszczeniu. Yoda, Anakin i padawani podróżują na Endor, aby odnaleźć JEKA. Cała nadzieja leży w nim.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Animacje LEGO

„LEGO Star Wars Kroniki Yody” na DVD

2013-11-09 13:22:52

Od kilku dni także w Polsce można kupić już „LEGO Star Wars Kroniki Yody” na DVD. Są to dwie pierwsze części miniserialu – „Złowieszczy klon” oraz „Groźba Sithów”. Płyta kosztuje koło 39,99 PLN (czasem mniej, w zależności od sklepu), posiada zarówno polską wersję językową (dubbing), jak i francuską, holenderską, rosyjską i angielską. Dystrybutorem w Polsce jest Imperial Cinepix. Tym razem wydanie nie posiada dodatkowej minifigurki.

"NIECH ZABAWA BĘDZIE Z WAMI..."

W Epizodzie I - Złowieszczy klon, pełna akcji przygoda rozpoczyna się, gdy Darth Sidious ujawnia swój plan stworzenia super broni - wysoko rozwiniętego, potężnego klona nazwanego Jek 14. Ma on pomóc mu pokonać Republikę raz na zawsze. Tylko mistrz Jedi, Yoda i jego młodzi uczniowie, Padawani, dzięki wspólnemu działaniu mogą uratować galaktykę!

W Epizodzie II - Groźba Sithów, Hrabia Dooku wykorzystuje swojego nowego, udoskonalonego klona do stworzenia armii Jek klonów. Jednak oryginalny Jek-14 nie chce brać udziału w tej niecnej intrydze. Z pomocą starych przyjaciół i dwójki znajomych Droidów, zastępujący mistrza Anakin Skywalker musi poprowadzić klasę Padawanów Yody ku zwycięstwu!

KOMENTARZE (7)
Loading..