TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Premiera "Kronik Yody: Złowieszczego klona"

2013-09-22 10:52:17 Cartoon Network

Już dzisiaj na antenie polskiego Cartoon Network o godzinie 18:10 będzie można obejrzeć "Złowieszczego klona", pierwszą cześć cyklu "LEGO: Kroniki Yody". Jeśli ktoś dziś nie będzie mógł zobaczyć odcinka, będzie mógł obejrzeć powtórkę 28 września o 9:05. W przyszłości na antenie stacji czekają na nas pozostałe części, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową i zwiastunem.

Grievous zwabia Yodę z dala od Świątyni Jedi i kradnie miecze świetlne Padawanów. Hrabia Dooku planuje użyć kryształów ze środka mieczy świetlnych do stworzenia klona Sithów. Powstrzymanie niecnego planu Dooku leży w rękach Yody i jego Padawanów, jednak może być już za późno…

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Animacje LEGO

Dwie części "The Yoda Chronicles" na DVD

2013-09-12 17:55:24 StarWars.com

Jak pisaliśmy w tym newsie, w niektórych sklepach pojawiło się DVD zawierające "The Phantom Clone" i "Menace of Sith", czyli dwie pierwsze części cyklu "The Yoda Chronicles". Dzisiaj dostaliśmy oficjalną zapowiedź: płyta ma się ukazać 15 października (tego samego dnia, co piąty sezon "The Clone Wars") ekskluzywnie w sieci sklepów WalMart (tak jest w przypadku Stanów Zjednoczonych, w innych krajach może być inaczej; w tym brytyjskim sklepie data premiery to 30. września). Na razie brak informacji o cenie, aczkolwiek warto zauważyć, że wydawcą nie jest Disney, lecz Twentieth Century Fox. A oto oficjalny opis:

W "The Phantom Clone" pełna akcji przygoda rozpoczyna się w chwili, gdy Darth Sidious chce wcielić w życie swój plan, polegający na stworzeniu nowej superbroni - klona Sithów o imieniu Jek-14, który pomógłby mu pokonać Republikę raz na zawsze. Zadaniem mistrza Yody i jego młodych padawanów jest współpraca, aby ocalić galaktykę!

W "Menace of Sith" hrabia Dooku używa swojej ulepszonej klonomaszyny, aby stworzyć sobowtóry Jeka, ale oryginalny Jek-14 nie chce brać udziału w tym złowieszczym planie. Teraz, z pomocą starych przyjaciół i dwóch znajomych droidów, nauczyciel zastępczy Anakin Skywalker musi poprowadzić klasę mistrza Yody do zwycięstwa!


Po wyemitowaniu jeszcze nienazwanej trzeciej części zapewne możemy się spodziewać pakietu z cała trylogią animacji. Ponieważ poprzednie filmy LEGO miały swą premierę w Polsce, to pewnie i ten trafi również na nasze półki. Polska premiera "Złowieszczego klona" na Cartoon Network to 22 września.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Animacje LEGO

Zapowiedź "Kronik Yody: Złowieszczego klona"

2013-09-04 11:09:09 Cartoon Network

Amerykanie mogą dzisiaj cieszyć się z drugiej części "The Yoda Chronicles", natomiast my będziemy mogli niedługo zobaczyć pierwszy epizod. "Kroniki Yody: Złowieszczy klon", bo taki tytuł będzie mieć polska wersja "The Phantom Clone", zadebiutuje na Cartoon Network 22 września o 18:10. Powtórkę będzie można zobaczyć 28 września o 9:05. Poniżej przedstawiamy informację prasową i zwiastun.

Grievous zwabia Yodę z dala od Świątyni Jedi i kradnie miecze świetlne Padawanów. Hrabia Dooku planuje użyć kryształów ze środka mieczy świetlnych do stworzenia klona Sithów. Powstrzymanie niecnego planu Dooku leży w rękach Yody i jego Padawanów, jednak może być już za późno…Z informacji przesłanej nam przez Cartoon Network wynika, że stacja ma w planach emisję kolejnych części przygód Yody. Skoro przy tym temacie jesteśmy, to można tam też oglądać powtórki pierwszego sezonu "The Clone Wars" o 20:05.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Animacje LEGO

Premiera "LEGO The Yoda Chronicles: Menace of Sith"

2013-09-03 10:56:40 Różne

Już jutro na antenie amerykańskiego Cartoon Network odbędzie się premiera drugiej części "The Yoda Chronicles", zatytułowana "Menace of Sith". W niej klon służący Darthowi Sidiousowi - Jek14 - zbuntuje się i zadecyduje, że chce sam sobie być panem. Zadaniem Yody i Jedi będzie przekonanie go do przejścia na stronę dobra. W oficjalnej zapowiedzi pojawiło się kilka nowych obrazków, a poniżej prezentujemy krótki zwiastun.Jeśli ktoś umilić sobie czekanie, może zagrać w grę pod tym samym tytułem, która jest dostępna między innymi w Google Play i na stronie LEGO. Po ostatniej aktualizacji dostępne są tam krótkie fragmenty nowej części "Kronik Yody", z których można całkiem sporo dowiedzieć się o fabule (zapraszamy na forum po spoilery). Warto też zaznaczyć, że w jednym z brytyjskich sklepów pojawiło się DVD zawierające "The Phantom Clone" i "Menace of Sith" w cenie 5.99 funtów. Na razie nie jest dostępne w żadnym innym sklepie, może dlatego, że pokazana tam data premiery to 30 września. Zapewne wkrótce dostaniemy oficjalną zapowiedź.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)
Loading..