TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Premiera "Nowych Kronik Yody: Starcia Skywalkerów"

2014-11-28 09:35:52 YouTube

Już jutro o 9:30 na polskim Disney XD zadebiutuje kolejna część filmów spod znaku "Kronik Mistrza Yody" - "Starcie Skywalkerów". Poniżej krótki opis i reklama. Jeśli chodzi o "Rebeliantów", wszystko wskazuje na to, że jednak czeka nas dłuższa przerwa w emisji.

Zezłoszczony z powodu zniszczenia holokronów, Imperator wysyła Vadera, by unicestwił Luke'a.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (0)

Animacje LEGO

Premiera "The New Yoda Chronicles: Clash of the Skywalkers"

2014-11-23 11:51:58 Różne

Dzisiaj na amerykańskim Disney XD debiutuje kolejny film spod znaku "Kronik Yody" - "Clash of the Skywalkers". Od kilku dni mogą go oglądać użytkownicy aplikacji WATCH Disney XD. Poniżej krótki opis, zwiastun i fragment odcinka.

Zezłoszczony z powodu zniszczenia holokronów, Imperator wysyła Vadera, by unicestwił Luke'a.

Polska premiera nastąpi zaś już w kolejną sobotę o 9:30 na Disney XD. Ponieważ jest to godzina emisji "Rebeliantów", prawdopodobnie oznacza to, że i u nas zacznie się przerwa w emisji i na razie nie zobaczymy "Gathering Forces", czyli ostatniego odcinka pierwszej połowy sezonu. Poniżej polska reklama "Starcia Skywalkerów".Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Animacje LEGO

Zapowiedź "The New Yoda Chronicles: Clash of the Skywalkers"

2014-11-16 13:34:48 Zap2itPrzed nami premiera kolejnej części filmów animowanych spod znaku "Kronik Yody" - "Clash of the Skywalkers". Będzie to już siódmy ze wszystkich filmów traktujących o przygodach sędziwego mistrza oraz czwarty z serii "The New Yoda Chronicles". Wedle Zap2it będziemy mogli go zobaczyć w niedzielę, 23 listopada na Disney XD. Poniżej krótki opis:

Zezłoszczony z powodu zniszczenia holokronów, Imperator wysyła Vadera, by unicestwił Luke'a.

Za pewien czas zapewne nastąpi premiera i w Polsce, w przyszłym tygodniu powinien też pojawić się zwiastun.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (0)
Loading..