TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Zapowiedź "The New Yoda Chronicles: Escape from the Jedi Temple"

2014-04-24 09:42:18 Różne

Wygląda na to, że pogłoski z niemieckiego źródła się sprawdziły - nowe filmy o przygodach mistrza Yody będą nosiły tytuł "The New Yoda Chronicles", a najnowsza część - "Escape from the Jedi Temple", a nie, jak wcześniej zapowiadał zwiastun - "Quest for the Holocrons". Wedle Jedi News, w Wielkiej Brytanii premiera odbędzie się 3 maja na Disney XD, na razie nie wiadomo nic o polskiej. Tym niemniej, zapraszamy do obejrzenia nowej wersji zwiastuna, z którego wynika, że premiera amerykańska będzie miała miejsce dzień później, na Disney Channel.

Niedojrzałe czyny Luke'a znowu sprowadzają niebezpieczeństwo na niego i jego przyjaciół - o mało nie wpadają w ręce Dartha Vadera. Dlatego Yoda i duch Obi-Wana decydują, aby przyśpieszyć trening Luke'a poprzez wydobycie z kryjówki ostatniego holokronu Jedi... Muszą jednak pamiętać o kradzieży holokronów ze świątyni Jedi - w czasach, gdy Imperium było o wiele potężniejsze.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Animacje LEGO

Data premiery kolejnej części "The Yoda Chronicles"

2014-04-17 12:25:08 Offiziellen Star Wars Fan-Club

Na początku marca pisaliśmy o kolejnej, czwartej części serii "LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles". Przez dłuższy czas nie było o niej wieści (właściwie, do tej pory nie pojawił się żaden oficjalny news), ale parę dni temu na stronie Jedi Bibliothek zwrócono uwagę na post Marca Wintera z Offiziellen Star Wars Fan-Club. Napisał on, że premiera nowej części przygód mistrza odbędzie się trzeciego maja w Niemczech na tamtejszym Disney Channel i czwartego w Stanach na Disney XD - czyli w święto "Gwiezdnych Wojen". Jeśli informacje Wintera są prawdziwe, to premiera niemiecka znowu będzie światową, jak było w przypadku "The Clone Wars".

Mężczyzna napisał dodatkowo, że cykl od teraz będzie się nazywał "The New Yoda Chronicles" ("Nowe kroniki Yody"), a część, którą mamy zobaczyć 3/4 maja - "Escape from the Jedi Temple" ("Ucieczka ze świątyni Jedi"). A to kłóci się z informacją podaną na poniższym zwiastunie, wedle której tytuł ma brzmieć "Quest for the Holocrons". Czy Winter się myli, czy tytuł zmieniono - o tym zapewne przekonany się niebawem. Poniżej znajduje się dostarczony przez niego opis, choć zaznaczył, że tłumaczył go z angielskiego i mogły się wkraść pewne nieścisłości.

Niedojrzałe czyny Luke'a znowu sprowadzają niebezpieczeństwo na niego i jego przyjaciół - o mało nie wpadają w ręce Dartha Vadera. Dlatego Yoda i duch Obi-Wana decydują, aby przyśpieszyć trening Luke'a poprzez wydobycie z kryjówki ostatniego holokronu Jedi... Muszą jednak pamiętać o kradzieży holokronów ze świątyni Jedi - w czasach, gdy Imperium było o wiele potężniejsze.


LEGO Star Wars The Yoda Chronicles : Quest for... przez hothbricks


Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)
Loading..