TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Zapowiedź "The New Yoda Chronicles" na DVD

2015-07-15 23:00:39 Starwars.comNa Oficjalnej właśnie zapowiedziano "The New Yoda Chronicles". Jest to kontynuacja "Kronik Yody", wydana pod skrzydłami Disneya i obejmująca cztery epizody: "Escape from the Jedi Temple", "Race for the Holocrons", "Raid on Coruscant" i "Clash of the Skywalkers". Zbiorcze DVD ukaże się 15 września i oprócz wyżej wymienionych filmów znajdzie się na nim alternatywne zakończenie ostatniego z nich. Poniżej opis wydania, a na Oficjalnej można pooglądać obrazki z "Kronik Yody".

W "LEGO Star Wars: The New Yoda Chronicles" Luke nieomal nie dostarcza dobrych gości w szpony Palpatine'a - co sprawia, że mistrz Yoda i Obi-Wan Kenobi zaczynają poszukiwać holokronów, aby wspomóc trening Skywalkera. Lecz pewien lord Sithów o imieniu Darth Vader również poszukuje tajemniczych obiektów. W tym samym czasie Jek-14, wrażliwy na Moc superklon, dołącza do ekipy rebeliantów. "LEGO Star Wars: The New Yoda Chronicles" zbiera razem postaci i miejsca z całej Sagi jak jeszcze nigdy przedtem; w istocie wszystko jest niesamowite.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Animacje LEGO

Zapowiedź pierwszego odcinka "LEGO: Droid Tales"

2015-07-01 15:24:51 jedinews.co.uk

Jak już pisaliśmy, w lipcu na amerykańskim kanale Disney XD zadebiutuje 5-odcinkowy serial "LEGO: Droid Tales". Będzie to opowieść C-3PO i R2-D2 o wydarzeniach jakich byli świadkami od Epizodu I do VI.

Niedawno ujawniono konkretną datę emisji pierwszego odcinka - będzie to najbliższy poniedziałek, czyli 6 lipca o godzinie 18.30 czasu amerykańskiego.

Po zwycięstwie nad Endorem droidy opowiadają zebranym Rebeliantom swoje przygody, które doprowadziły do wydarzeń z "Mrocznego Widma". Kiedy przypadkiem zostają porwane, widzowie zobaczą nową przygodę, w której wystąpią znajome postacie i miejsca, a dzięki temu oglądający przeżyją ponownie wydarzenia z całej sagi. Wszystko będzie okraszone humorem, jakiego należy spodziewać się po LEGO Star Wars.Temat na forum.
KOMENTARZE (20)
Loading..