TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Kolejne filmiki z cyklu "LEGO Star Wars: Resistance Rises"

2016-04-30 05:06:05

W tym newsie pisaliśmy o pierwszym z serii "LEGO SW: Resistance Rises" krótkim filmiku animowanym, powiązanym z "Przebudzeniem Mocy". Oto kolejne:I. Trouble with Rathtars

Han i Chewbacca muszą przewieźć niebezpieczne zwierzęta na spotkanie z piratem zwanym Bala-Tik. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.

II. Hunting for Han

Pirat Bala-Tik rozmawia z Maz Kanatą i chce dowiedzieć się, gdzie jest Han Solo, który go oszukał. Wkrótce większość mieszkańców zamku chce poznać ten sekret, bo ma z Solo niedokończone sprawy.

III. Rey Strikes Back

Dwaj nasłani przez Unkara Plutta złoczyńcy mają ukraść speeder należący do Rey.


KOMENTARZE (9)

Animacje LEGO

Data premiery "LEGO: The Freemaker Adventures"

2016-04-29 06:05:39 YouTube

Jakiś czas temu informowaliśmy o nowym serialu spod znaku LEGO, którego tytuł będzie brzmiał "The Freemaker Adventures". Będziemy w nim śledzić losy tytułowej rodziny. Parę godzin temu Oficjalna wstawiła nowy film, który przybliża nam główne postaci. Okazuje się, że troje Freemakerów będzie rodzeństwem. Najważniejsze jednak co możemy dowiedzieć się z zajawki, to data premiery serialu, czyli 20 czerwca.

W rolach głównych usłyszymy Vanessę Lengies jako Kordi, Nicolasa Cantu jako Rowana, Eugene'a Byrda jako Zandera oraz znanego wszystkim z roli generała Grievousa Matta Wooda jako przeprogramowanego droida bojowego R0-GR-a (Rogera). Poniżej możemy posłuchać jak aktorzy opowiadają co nieco o swoich postaciach.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)
Loading..