TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Celebration Orlando 2017: Panel o "Freemakerach"

2017-04-16 18:52:51 Twitter

Mniej więcej godzinę temu zakończył się panel o "Przygodach Freemakerów". Nie obfitował on w tak wiele informacji jak pozostałe, ale znalazło się kilka ciekawostek.

Jak już wiemy, serial zadebiutuje pięcioma krótkimi odcinkami, które wypełnią lukę pomiędzy pierwszym a drugim sezonem. Pierwszy z nich zobaczymy czwartego maja, reszta ma być pokazana latem. Widzowie mieli okazję zobaczyć pierwszy, "Trouble on Tibalt" (przy czym nie jest jasne, czy był to odcinek z właściwego sezonu, czy ów krótki) i pierwsze opinie były bardzo pozytywne.Ze zwiastuna wiemy, że w serialu zobaczymy Herę - Carrie Beck skonsultowała się z Dave'em Filonim, który potwierdził, że w kanonie Twi'lekanka przetrwała do czasów po "Imperium kontratakuje". Ale, jak wynika z powyższego obrazka, zobaczymy nie tylko ją. Najbardziej gderliwy droid świata dołączy do niej i Freemakerów.Sam Doug Chiang zaprojektował dla bohaterów nowe kostiumy - tylko zrobił to w wersji "aktorskiej".Powyżej porcja prac koncepcyjnych, w tym nowy statek/McGuffin drugiego sezonu, okręt "Arrowhead", który ma szansę ocalić rebelię, a który tylko Rowan będzie mógł zbudować. Oraz "wielka jaskinia na kryształowej planecie".Oraz spojrzenie na nowego złoczyńcę drugiego sezonu - droida M-OC (swoją drogą ciekawe, czy twórcy przeglądali może polski słownik?). Przedstawiono go w wersji konceptualnej i LEGO.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Animacje LEGO

Drugi sezon "Przygód Freemakerów" oficjalnie zapowiedziany

2017-04-04 08:23:29 Starwars.com

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów przygód Rowana i jego rodzeństwa: latem (jeszcze bez konkretnej daty) będziemy mieli okazję zobaczyć drugi sezon serialu LEGO. Jak wynika z zapowiedzi Oficjalnej, w tej serii zobaczymy ich walkę w szeregach rebelii. Wśród ich przeciwników znajdą się "brutalne siły Imperium, zdesperowani Huttowie, przebiegli lordowie Sithów oraz ostatnia zabawka Imperatora, M-OC, przerażający droid-łowca, który nieustannie się zmienia, aby dopasować się do każdej okazji". Rowan z kolei otrzyma wizję okrętu "Arrowhead", który ma szansę uratować rebelię - problem w tym, że tylko on będzie mógł go zbudować. Nawiasem mówiąc, parę dni temu pisaliśmy o nowych zestawach LEGO i wśród nich znalazł się ten okręt. Na Starwars.com można pooglądać obrazki, a poniżej zwiastun.Więcej wieści czeka na nas na Celebration, a na czwartego maja - dzień Star Wars - zobaczymy pięć krótkich filmików, które wypełnią lukę pomiędzy pierwszym a drugim sezonem.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (18)
Loading..