TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Data premiery drugiego sezonu "Freemakerów"

2017-05-31 22:52:16 RózneLato zbliża się wielkimi krokami, a więc czekają nas obiecane na tą porę roku nowe "Przygody Freemakerów". Plotkę, jakoby serial miał mieć premierę jutro, puścił w świat serwis Jedi News, ale zostało to już zdementowane przez Tracy Cannobbio (która jednocześnie obiecała, że oficjalne wieści ukażą się wkrótce). Nie trzeba jednak czekać na Lucasfilm, bo wedle Zap2it podwójnej premiery możemy się spodziewać 17 czerwca. Na stronie ukazały się też opisy odcinków:

A New Home - Freemakerowie, nowi na "Home One", wyruszają na wyprawę pełną nieszczęść, podczas której pomogą, a może nawet zaimponują rebelianckiej flocie.

Trouble on Tibalt - Podczas poszukiwania złomu dla rebelii, Freemakerowie znajdują najnowsze zagrożenie ze strony Imperium, M-OC-a.

Pozostaje też czekać na wieści o polskiej premierze.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Animacje LEGO

Krótkie filmiki z "Przygód Freemakerów" już dostępne

2017-05-06 12:39:38 YouTube

Z okazji Dnia "Gwiezdnych Wojen" w sieci zadebiutowały krótkie filmiki stanowiące wprowadzenie do drugiego sezonu "Przygód Freemakerów". Nowa seria ma się pojawić latem, na razie jeszcze nie znamy daty. Aby jednak umilić sobie oczekiwanie, zapraszamy do oglądania. W pierwszym filmiku możemy zobaczyć pierwszą misję rodzeństwa w Sojuszu.W drugim Roger próbuje zaprzyjaźnić się z innymi droidami i przy okazji ratuje flotę.W trzecim Rowan przypadkowo ląduje w kokpicie Y-winga.W czwartym Zander nieco przesadza z budową swojego myśliwca... szukajcie tu easter egga z pewnej starej gry.W piątym i ostatnim rodzeństwo ratuje dwóch ważnych członków rebelii.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)
Loading..