TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Oficjalne wsparcie Stopklatki

2002-04-16 13:35:00

Pozostał dokładnie miesiąc do czasu, kiedy na naszych ekranach zagości "Atak klonów". I to właśnie dzisiaj mamy okazję pokazać Bastion większemu gronu ludzi. Dzisiaj oficjalnie ruszamy, z nową domeną. Od dziś oficjalną domeną Bastionu jest http://www.gwiezdne-wojny.pl, mamy nadzieję, że ta domena będzie łatwiejsza do zapamiętania dla wszystkich starych jak i nowych użytkowników Bastionu. Zachęcamy do przeczytania tekstu otwierającego Bastion, który znalazł się na Stopklatce.
Mamy nadzieję, że przypadniemy Wam do gustu.
Przy okazji prośba do wszystkich, którzy umieścili linki na Bastion na swoich stronach, o to by w miarę możliwości zmienili domenę na nową.
KOMENTARZE (1)

Bastion

Prima Aprilis

2002-04-02 00:15:00

Wczoraj był Prima Aprilis, stąd część newsów była wysana z palca. Każdy z tych newsów został już poprawiony. News o płatkach jest prawdziwy, choć został on specjalnie napisany w ten sposób i umieszczony wczoraj by sprawiał wrażenie nie autentycznego. Z tymi ksywkami również trochę poszaleliśmy. Mamy nadzieję, że bawiliscie się równie dobrze jak my. Tymczasem na forum powstał już temat w którym można podyskutować o tym na co daliście się nabrać, a w co nie uwierzyliście. Zapraszamy na forum.
KOMENTARZE (0)
Loading..