Bastion

Fandom

0

Otworzyliśmy nową podstronę, na której będą zamieszczane wiadomości o spotkaniach fanów, konwentach, wspólnych wyjściach na pokazy, itp. Będziemy także starali się prezentować tutaj relacje z takich imprez. Jednak rozwój tej sekcji w dużej mierze zależy od Was...
Zapraszam do Fandomu.

O Bastionie w Gazecie Komputerowej

Andrzej Żyto
0

Jeden z najbardziej charakterystycznych użytkowników naszego forum (cokolwiek miałoby to znaczyć) - Andrzej Żyto podesłał nam skan, z dodatku do Gazety Wyborczej - Gazety Komputerowej. Na skanie tym, dostępnym tutaj widać, co Gazeta napisała o Bastionie. Cała strona Gazety Komputerowej jest poświęcona różnym stronom o Star Wars. A na stronie drugiej tej gazety, jest wspomniana Stopklatka. Wielkie dzięki dla Andrzeja Żyto.

Bastion w Kulcie

Andaral
0

W najnowszym wydaniu magazynu Kult poświęconego w całości Gwiezdnym Wojnom, znalazła się bardzo miła wzmianka o Bastionie, której skan możecie zobaczyć tutaj. Poza Bastioniem (gdzie dali stary adres), wspomniano także (w kolejności zamieszczenia):
Emperor`s Hammer
Bastion ;)
Brotherhood of The Sith
Imperial City Online
Oficjalną
Wizardów
Decihper LucasArts
Amber
The Force.Net
Listę mailową starwars-pl
Stronę kanału IRC #starwars-pl
Poznański Fanklub SW
Banthatrackst

Star Wars`owy chat UPDATE

0

Już jakiś czas temu postanowiliśmy otworzyć na Bastionie chat (nazwaliśmy go Kantyna). A już jutro będzie można porozmawiać z naszym gościem specjalnym - Lordem Sidiousem ;), który pochwali się swoimi wrażeniami z przedpremierowego pokazu Ataku Klonów (godzine postaramy się podać jeszcze dziś). Zapraszamy do Kantyny.

Update: Chat odbędzie się wieczorem, miedzy 18:00 a 19:00 (11 maja - sobota)

Kontakty ;)

0

Ostatnio kierujecie do nas bardzo dużo listów. W celu sprawniejszej komunikacji między nami jakiś czas temu powołaliśmy dział Kontakty. To właśnie tam jest napisane, kto się czym zajmuje, i do kogo z newsami, pytaniami itp. w pierwszej kolejności się zwracać. Na dole macie tam także napisane, kto akurat jest zupełnie niedostępny, lub ma ograniczony dostęp. Prosilibyśmy Was o w miare możliwości stosowanie się do tej rozpiski z Kontaktów. To ułatwi wszystko i nam, i Wam.

Siatki Modeli

0

Kilka osób, które pamiętają moją starą strone Dantooine - pytało, czy przeniose obiekty 3D na Bastion... Na początek wgrałem 6 modeli, większa aktualizacja powinna nastąpić pod koniec maja. Zatem zapraszam wszystkich tych, którzy interesują się grafiką komputerową i programami typu 3D Studio Max na tą strone. Z moich prac jest tam narazie śmigacz, jakich wiele lata po Coruscant. Zrobiłem ten obiekt w lipcu zeszłego roku, natomiast jego szkic koncepcyjny (autorstwa Marca Gabbana) można zobaczyć w najnowszym albumie Część II Atak Klonów - wydanym przez Amber.
Speeder z Coruscant; autor: Marek KuśSpeeder z Coruscant; autor: Marek Kuś

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.