TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Tylko u nas super zdjęcia z AOTC!

2002-05-26 00:04:00


Do galerii dodałem ponad 300 zdjęć z Ataku Klonów! - całość podzielona jest na następujące kategorie: Kadry z filmu (184)
Zdjęcia promocyjne (94)
Zdjęcia z planu filmowego (47)
Szkice koncepcyjne (7)
Zdjęcia z premier (63)
A o dawna w naszej galerii były: Snapy z teasera Breathing
Snapy z teasera Mystery
Snapy z teasera Forbidden Love
Snapy z trailera Clone War
Selecty

KOMENTARZE (0)

Bastion

Fandom

2002-05-15 00:04:00

Otworzyliśmy nową podstronę, na której będą zamieszczane wiadomości o spotkaniach fanów, konwentach, wspólnych wyjściach na pokazy, itp. Będziemy także starali się prezentować tutaj relacje z takich imprez. Jednak rozwój tej sekcji w dużej mierze zależy od Was...
Zapraszam do Fandomu.
KOMENTARZE (0)

Bastion

O Bastionie w Gazecie Komputerowej

2002-05-14 23:23:00 Andrzej Żyto

Jeden z najbardziej charakterystycznych użytkowników naszego forum (cokolwiek miałoby to znaczyć) - Andrzej Żyto podesłał nam skan, z dodatku do Gazety Wyborczej - Gazety Komputerowej. Na skanie tym, dostępnym tutaj widać, co Gazeta napisała o Bastionie. Cała strona Gazety Komputerowej jest poświęcona różnym stronom o Star Wars. A na stronie drugiej tej gazety, jest wspomniana Stopklatka. Wielkie dzięki dla Andrzeja Żyto.
KOMENTARZE (0)

Bastion

Bastion w Kulcie

2002-05-12 13:01:00 Andaral

W najnowszym wydaniu magazynu Kult poświęconego w całości Gwiezdnym Wojnom, znalazła się bardzo miła wzmianka o Bastionie, której skan możecie zobaczyć tutaj. Poza Bastioniem (gdzie dali stary adres), wspomniano także (w kolejności zamieszczenia):
Emperor`s Hammer
Bastion ;)
Brotherhood of The Sith
Imperial City Online
Oficjalną
Wizardów
Decihper LucasArts
Amber
The Force.Net
Listę mailową starwars-pl
Stronę kanału IRC #starwars-pl
Poznański Fanklub SW
Banthatrackst

KOMENTARZE (0)

Bastion

Star Wars`owy chat UPDATE

2002-05-10 18:54:00

Już jakiś czas temu postanowiliśmy otworzyć na Bastionie chat (nazwaliśmy go Kantyna). A już jutro będzie można porozmawiać z naszym gościem specjalnym - Lordem Sidiousem ;), który pochwali się swoimi wrażeniami z przedpremierowego pokazu Ataku Klonów (godzine postaramy się podać jeszcze dziś). Zapraszamy do Kantyny.

Update: Chat odbędzie się wieczorem, miedzy 18:00 a 19:00 (11 maja - sobota)
KOMENTARZE (0)

Bastion

Kontakty ;)

2002-05-08 01:00:00

Ostatnio kierujecie do nas bardzo dużo listów. W celu sprawniejszej komunikacji między nami jakiś czas temu powołaliśmy dział Kontakty. To właśnie tam jest napisane, kto się czym zajmuje, i do kogo z newsami, pytaniami itp. w pierwszej kolejności się zwracać. Na dole macie tam także napisane, kto akurat jest zupełnie niedostępny, lub ma ograniczony dostęp. Prosilibyśmy Was o w miare możliwości stosowanie się do tej rozpiski z Kontaktów. To ułatwi wszystko i nam, i Wam.
KOMENTARZE (0)

Bastion

Siatki Modeli

2002-05-07 00:34:00

Kilka osób, które pamiętają moją starą strone Dantooine - pytało, czy przeniose obiekty 3D na Bastion... Na początek wgrałem 6 modeli, większa aktualizacja powinna nastąpić pod koniec maja. Zatem zapraszam wszystkich tych, którzy interesują się grafiką komputerową i programami typu 3D Studio Max na tą strone. Z moich prac jest tam narazie śmigacz, jakich wiele lata po Coruscant. Zrobiłem ten obiekt w lipcu zeszłego roku, natomiast jego szkic koncepcyjny (autorstwa Marca Gabbana) można zobaczyć w najnowszym albumie Część II Atak Klonów - wydanym przez Amber.
Speeder z Coruscant; autor: Marek KuśSpeeder z Coruscant; autor: Marek Kuś
KOMENTARZE (0)
Loading..