TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Już po!

2005-04-02 00:10:00

Jest już kilka minut po północy, 1 kwietnia przeminął. Czas więc na małe sprostowanie wczorajszych newsów.

Animowane "Wojny Klonów" na DVD pod koniec maja !! - update - niestety, jednak o polskiej wersji "Wojen Klonów" na DVD nie wiadomo jeszcze nic. Dystrybutor nie udziela żadnych informacji.

Nowa Era Jedi: The Unifying Force - jak na razie wydawnictwo Amber nie opublikowało jeszcze zapowiedzi na kwiecień, a tym bardziej na maj. Jednak według wcześniejszych doniesień premiera The Unifying Force nie jest planowana w najbliższym czasie.

Alderaan 2005 - także i informacje związane z kolejną edycją Alderaanu nie są prawdziwie. Zapewne nie trudno było się skapować, że news to całkowity "fake", jednak wizja takiego zorganizowania konwentu spodobała się wielu osobom!

Rozmowa z Elżbietą Gałązką-Salomon - UWAGA! Taki wywiad nigdy się nie odbył, wszystko co jest tutaj napisane, jest tylko wizją autora. Nie będzie żadnego "Rewanżu Sithów"! Na przyszłość bardziej nerwowym fanom radzimy patrzeć na datę...

Galactic Senate - co ciekawe i ten news zawiera malutki dowcip. Większość kart jest prawdziwa, prócz... jednej. Tytułowa "Galactic Senate" to fotomontaż.

Bastion i starwars.com? - pozdrowienia dla herbu :P Bastion zostaje z Wami, nikt nie wykupuje naszej domeny, redakcja zagrzewa dalej miejsca, a cenzura nie zapuści swych pazurów.

Outlander... Rise! - news jest prawdziwy... prawie. "Outlander" powstaje, ale nie jako sekta, a jako stowarzyszenie!

Pozostałe newsy z dnia 1 kwietnia są w 100% prawdziwe!
KOMENTARZE (24)

Bastion

Bastion i starwars.com?

2005-04-01 11:33:00 Przedstawiciele Oficjalnej

Jak dowiedzieliśmy się dopiero przed chwilą, trwają negocjacje przedstawicieli Oficjalnej Strony Star Wars (www.starwars.com) z zarządem wortalu Stopklatka.pl. Wszystko tyczy się wykupienia praw do domeny gwiezdne-wojny.pl i uczynienia Bastionu Polskich Fanów Star Wars jedyną oficjalną stroną. Niestety wiązać się to będzie z rygorystyczną selekcją newsów, a także z... całkowitą zmianą redakcji. Póki co nic nie jest jeszcze przesądzone. Czekajcie na kolejne informacje!
KOMENTARZE (46)
Loading..