TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

4 urodziny Forum i...

2005-09-04 19:50:00

W dniu dzisiejszym nasze Forum obchodzi swoje czwarte urodziny.
Przy tej okazji warto wspomnieć również o badaniach socjologicznych, które na forum poddał Gothmog. Wynik badań można przejrzeć samemu tutaj, a porozmawiać o nich w tym miejscu.
Natomiast wszystkich chętnych do udziału w badaniu socjologicznym fanów Gwiezdnych Wojen zapraszamy do przeczytania tej wiadomości.
KOMENTARZE (20)

Bastion

Nowy członek redakcji

2005-09-03 21:23:00

Z wielką przyjemnościa informuję, że redakcyjne szeregi Bastionu zasilił kolejny newsman. Jest nim Mateusz "Strider" Chmiel. Jego głównym zadaniem będzie opiekowanie się fan-artami, tak więc już od tej chwili wszelkie grafiki możecie słać na jego adres e-mail. Będzie on pisał także na wszelkie inne tematy, tak więc i inne nowinki mogą być zgłaszane bezpośrednio do niego. Prosimy o ciepłe przyjęcie, a jemu samemu życzymy jak największego zapału do pracy.
KOMENTARZE (31)

Bastion

Powrót, lecz czy wielki?

2005-09-02 20:11:00 Choroba zwana życiem

Minęły dwa miesiące od czasu, kiedy to zawiesiłem swoją działalność newsmana na Bastionie. Przez ten czas zdążyłem załatwić co ważniejsze sprawy. Obecnie mogę powiedzieć tylko tyle, że - ku uciesze jednych, a smutkowi drugich - wracam do newsowania. Naturalnie wszelkie spostrzeżone informacje można od tej pory ponownie podsyłać do mnie. Jednak z pewnym umiarem! Działy, do których zazwyczaj będę pisał (i w takich kategoriach wiadomości przysyłajcie do mnie) znajdziecie tutaj. Zdarzą mi się odstępstwa, napiszę czasami do pozostałych działów, ale będzie to bardzo sporadyczne. Panie i panowie: Fett is back :)
KOMENTARZE (14)
Loading..