Bastion

4 urodziny Forum i...

20

W dniu dzisiejszym nasze Forum obchodzi swoje czwarte urodziny.
Przy tej okazji warto wspomnieć również o badaniach socjologicznych, które na forum poddał Gothmog. Wynik badań można przejrzeć samemu tutaj, a porozmawiać o nich w tym miejscu.
Natomiast wszystkich chętnych do udziału w badaniu socjologicznym fanów Gwiezdnych Wojen zapraszamy do przeczytania tej wiadomości.

Nowy członek redakcji

31

Z wielką przyjemnościa informuję, że redakcyjne szeregi Bastionu zasilił kolejny newsman. Jest nim Mateusz "Strider" Chmiel. Jego głównym zadaniem będzie opiekowanie się fan-artami, tak więc już od tej chwili wszelkie grafiki możecie słać na jego adres e-mail. Będzie on pisał także na wszelkie inne tematy, tak więc i inne nowinki mogą być zgłaszane bezpośrednio do niego. Prosimy o ciepłe przyjęcie, a jemu samemu życzymy jak największego zapału do pracy.

Powrót, lecz czy wielki?

Choroba zwana życiem
14

Minęły dwa miesiące od czasu, kiedy to zawiesiłem swoją działalność newsmana na Bastionie. Przez ten czas zdążyłem załatwić co ważniejsze sprawy. Obecnie mogę powiedzieć tylko tyle, że - ku uciesze jednych, a smutkowi drugich - wracam do newsowania. Naturalnie wszelkie spostrzeżone informacje można od tej pory ponownie podsyłać do mnie. Jednak z pewnym umiarem! Działy, do których zazwyczaj będę pisał (i w takich kategoriach wiadomości przysyłajcie do mnie) znajdziecie tutaj. Zdarzą mi się odstępstwa, napiszę czasami do pozostałych działów, ale będzie to bardzo sporadyczne. Panie i panowie: Fett is back :)

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.