TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Kantynowe Spotkania...

2007-02-25 15:24:25 Marquix i Clone Troper

W nadziei ożywienia i rozpowszechnienia na nowo naszego chata, ogłaszamy Pierwsze Kantynowe Spotkanie Fanów SW odbędzie się na naszej Kantynie już w najbliższy czwartek (01.03.2007) o godzinie 18:30. Zapraszamy do uczestnictwa w rozmowie, w której będziemy rozmawiać "ogólnie o SW". Prawdopodobnie spotkania będą odbywały się co tydzień o ustalonej już porze. Operatorem podczas dyskusji będzie Halcyon, a pomysłodawcami reaktywacji Kantyny są Marquix i Clone Troper. Serdecznie zapraszamy.
KOMENTARZE (28)

Bastion

Konkurs laurkowy rostrzygnięty!

2007-02-19 20:36:00 Jury

Mamy ogromną przyjemność powiadomić wszystkich o rostrzygnięciu konkursu na najlepszą laurkę z okazji 5-lecia Bastionu Polskich Fanów Star Wars!

Po naradach i konsultacjach jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

III miejsce i komiks Tag i Bink kopnęli w kalendarz otrzymuje Sebastian "Jedi Alan" Kędzierski za poniższą laurkę:II miejsce i komiksy Tag i Bink kopnęli w kalendarz i Więzy krwi otrzymuje Jędrzej "Reivo" Godlewski za laurkę-banner:I miejsce i komiksy z serii Obsesja oraz Więzy krwi otrzymuje Monika "Monia" Łempińska za laurkę:


(wersja pełnoekranowa)


Zwycięzcom gratulujemy, a nagrody wyślemy pocztą.
Jednocześnie zaś pragniemy przypomnieć, że na Bastionie wciąż jest czynna galeria fanów, w której chętni mogą prezentować swoje dzieła. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.
KOMENTARZE (19)
Loading..