TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Witamy na Nowym Bastionie!

2007-08-19 02:15:00 Bastion Squad

W dniu dzisiejszym po wielu dniach starań możemy Wam w końcu zaprezentować Bastion Polskich Fanów Star Wars w odsłonie 3.0! Efekt końcowy, który macie właśnie na swoich ekranach, to zasługa pracy takich ludzi jak Piotr "Peter_D" Danielewicz (projekt designu - za który należą się wielkie brawa), Marek "Strangler" Kuś (część techniczna) oraz Adrian "DARTH VADER" Szymkowicz (koordynator), ale też i reszty ekipy, która wspierała radami i pomysłami, a także godzinami spędzonymi nad archiwami, aby nowy design był jak najbardziej funkcjonalny i estetyczny.

Jak zapewne już zauważyliście, bądź zauważycie w najbliższym czasie, nowa odsłona strony daje całkiem nowe możliwości, jak choćby możliwość zmiany "skórki" (do wyboru na razie dwie), lub przeglądania galerii obrazków z konkretnych newsów, czy artykułów. Pojawia się też nowy dział - Star Wars TV - w którym będziemy Was informować o wszystkich nowościach, dotyczących zbliżającego się serialu aktorskiego, a także sekcja w której będą pojawiały się kolejne edycje podcastu Wedge'a i Miśka. To oczywiście nie wszystkie udogodnienia, ale zapewne resztę odkryjecie sami już niedługo.

W przeciwieństwie do serwisu zwanego TheForce.net nie zmienialiśmy całego układu strony, pozostając w sprawdzonym i lubianym układzie trójkolumnowym, ale poczyniliśmy pewne zmiany estetyczne i użytkowe, które mamy nadzieję spodobają się Wam - Czytelnikom.

Drobne zmiany kosmetyczne będą miały jeszcze miejsce w ciągu następnych kilku dni, ale już teraz zachęcamy do bliższego zapoznania się z nowym designem serwisu i do zamieszczania Waszych przemyśleń na również odnowionym Forum.

Redakcja


KOMENTARZE (91)
Loading..