TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Recenzje, recenzje!

2008-02-11 17:07:50 Nestor, Gunfan, Sky, Jedi-Lord

Z dumą pragniemy ogłosić, że oto wspólnym wysiłkiem fanów dokonała się reaktywacja ostatnio zaniedbanego bastionowego działu, jakim są recenzje produktów spod znaku Star Wars. Dzięki inicjatywie naszego redakcyjnego kolegi Nestora, który rozpoczął akcję mobilizacyjną pojawili się inni fani, chcący tak jak on mieć swój wkład w jakość i zawartość merytoryczną Bastionu. Dlatego też apelujemy - bądźcie jak Nestor i idźcie śladem jego, Gunfana, Sky'a czy Jedi-Lorda oraz piszcie! Możecie recenzować cokolwiek - komiks, książkę, grę, fanfilm, figurkę czy cokolwiek innego. Wyślijcie to nam, a my to zamieścimy :) Na forum powstał specjalny temat, w którym ogłaszamy najnowsze nabytki recenzyjne - znajdziecie go tutaj. Za to wszelkie pytania, propozycje i uwagi polecamy zgłaszać w tym miejscu. A teraz bez dalszych wstępów zapraszamy do zapoznania się ze wspomnianymi recenzjami:

W chronologii komiksów czekają na Was recenzje Nestora - przede wszystkim zeszytów serii Marvel Comics, ale nie tylko! Kolejne już wkrótce.

Gunfan i Sky napisali dla nas parę słów na temat fanfilmu "Contract of Evil" oraz uatrakcyjnili je zdjęciami oraz linkami. Wspomnianą recenzję znajdziecie tutaj. Kolejnych ich dzieł spodziewajcie się na dniach.

Za to nasz niemiecki korespondent Jedi-Lord zrecenzował francuski fanfilm "Versus", również ze zdjęciami w tym miejscu.

A na sam koniec Gunfan wytrwale przeszperał Internet w poszukiwaniu aktualnych linków, za pomocą których możecie ściągnąć lub obejrzeć na YouTube większość zrecenzowanych u nas fanfilmów. Z ich listą możecie zapoznać się tutaj.

Czytajcie, oceniajcie i bierzcie przykład z powyższych tekstów! Bastion liczy na Wasze wsparcie!
KOMENTARZE (4)
Loading..