TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Wyniki konkursu na pasek komiksowy - UPDATE

2009-01-30 21:25:24 Bastion SquadPo wielu miłych chwilach spędzonych nad nadesłanymi przez Was pracami konkursowymi grono jury wyłoniło zwycięzców, choć wybór wcale nie był łatwy. Bardzo cieszy nas duży odzew oraz wysoki poziom komiksów. Ilość zgłoszeń przeszła nasze oczekiwania. Okazało się bowiem, że w gronie fanów Star Wars nie brakuje nie tylko zdolnych literatów, ale również pomysłowych i utalentowanych rysowników.

Z przyjemnością prezentujemy laureatów konkursu na pasek komiksowy zorganizowanego z okazji 7-lecia Bastionu Polskich Fanów Star Wars, w którym sponsorem nagród komiksowych są wydawnictwo Egmont Polska, a także Bastion. Dodatkowo prócz zwycięskich prac przyznano trzy wyróżnienia komiksom, które znalazły się najbliżej podium.

UPDATE (promil - 30/01/2009 20:30)
Wydawnictwo Egmont postanowiło zrobić niespodziankę zwycięzcom konkursu zwiększając pulę nagród. Nowe zestawy komiksowe dla pierwszych trzech miejsc zostały przedstawione poniżej.


I miejsce
Daria "Samuraj Neron" Kettner
Nagrody: Dziedzictwo #1: Złamany, Dziedzictwo #2 Kawałki, SW Komiks #1, SW Komiks #2, SW Komiks #4, SW Komiks #5

II miejsce
Anna "faultfett" Hikiert
Nagrody: Dziedzictwo #1: Złamany, Dziedzictwo #2 Kawałki, SW Komiks #4, SW Komiks #5

III miejsce
Hanna "hashhana" Stalska
Nagrody: Dziedzictwo #2 Kawałki , SW Komiks #4

Wyróżnienie
Aleksandra "Lady Sandman" Świst

Wyróżnienie
Piotr "Falcon" Bereza

Wyróżnienie
Jan "Heavy Metal Mando" Wawrzyniak


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Pozostała część najlepszych prac zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu na łamach naszego serwisu.

Temat na forum


KOMENTARZE (51)

Bastion

Wyniki konkursu na scenariusz Star Wars Miniatures

2009-01-27 19:35:16 Lord BartNadszedł w końcu czas na opublikowanie wyników pierwszego z naszych konkursów z okazji 7-lecia Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Jest nim konkurs na najlepszy scenariusz rozgrywki Star Wars Miniatures. Przyznać trzeba, że rywalizacja trwała do ostatniej chwili, ponieważ prawie połowa prac została nadesłana w ciągu ostatnich godzin. Sponsorem nagród w tym konkursie jest firma ISA - polski dystrybutor gry Star Wars Miniatures. A oto długo oczekiwane wyniki:

1 miejsce – booster The Force Unleashed
Aquenral za "Bitwę o Hoth… dwadzieścia dwa lata później"

2 miejsce – booster The Clone Wars
Fixer za "Order 66"

3 miejsce - booster Alliance & Empire
Darth Oswald za "Łowcę nagród"

Na wyróżnienie zasługują również dwie prac, które były bardzo blisko podium.
Tezuki - "Zniszczenie Bazy Echo"
Apophis_ - "Capture the Flag"

Zwycięzcom gratulujemy!

Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną w niedalekiej przyszłości opublikowane na łamach Bastionu w dziale Bitweniaki. Także każdy z was będzie mógł sam przekonać się o słuszności naszego wyboru.

Temat na forum


KOMENTARZE (21)

Bastion

Urodzinowe konkursy Bastionu

2009-01-06 21:33:32 BastionZ okazji siódmych urodzin Bastionu Polskich Fanów Star Wars przygotowaliśmy dla użytkowników naszego serwisu dwa konkursy.

Pierwszym z nich jest konkurs na najlepszy scenariusz rozgrywki Star Wars Miniatures. Będzie on trwał od 6 stycznia 2009 r. do 20 stycznia 2009 r. Nagrodami w konkursie są boostery Star Wars ufundowane przez firmę ISA. Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w regulaminie.

Drugą atrakcją jest Konkurs na pasek komiksowy Star Wars. Rozpocznie się on 6 stycznia 2009 r. i potrwa do 20 stycznia 2009 r. Sponsorem nagród komiksowych w tym konkursie jest wydawnictwo Egmont Polska, a także Bastion Polskich Fanów Star Wars. Ze szczegółami konkursu możecie zapoznać się w tym miejscu.

Czekamy na ciekawe i pomysłowe prace. Niech Moc będzie z Wami podczas tworzenia!

Temat na forum.


KOMENTARZE (51)

Bastion

7 rok za nami

2009-01-06 14:20:32

W dniu dzisiejszym mija 7 lat odkąd Bastion rozpoczął swoją działalność. Ten rok był dla nas wyjątkowy, na forum pojawiło się wielu nowych użytkowników, a do ekipy Bastionu dołączyło kilka nowych osób dbających o rozwój serwisu. Pojawienie się na rynku następnego filmu i serialu ze świata Gwiezdnych Wojen sprawiło, że mieliśmy ręce pełne roboty. Ale mamy nadzieję, ze sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom.

Tegoroczny dorobek Bastionu to prawie 1/3 wszystkich artykułów jakie dostarczyliśmy Wam od powstania serwisu, tym samym przekroczyliśmy już liczbę 1700 opublikowanych tekstów. W ostatnim roku napisaliśmy ponad 1000 newsów starając się Was informować o nowościach ze świata Gwiezdnych Wojen. Ten serwis nie mógł by jednak istnieć bez Was, użytkowników. To Wy w tym roku napisaliście 50 tys. postów na forum i ponad 20 tys. komentarzy. Dziękujemy Wam za to.

Mamy nadzieję, że w kolejnym roku również pozostaniecie z nami. Obiecujemy starać się jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania i jeszcze nie raz Was zaskoczyć.
Niech Moc będzie z Wami.

Załoga Bastionu:
Anor, Bolek, Burzol, DARTH VADER, Freedon Nadd, Karrde, Kasis, Lady Morte, Lord Bart, Misiek, Nestor, Paweł, promil, Rusis, Urthona

KOMENTARZE (47)
Loading..