TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Tydzień Sithów na Bastionie

2009-12-28 16:37:13Sithowie - starożytna rasa zamieszkująca Korriban, a potem zakon użytkowników Ciemnej Strony... Któż o nich nie słyszał? Kiedy słyszymy imiona i przydomki takie jak Darth Vader, Imperator Palpatine, Naga Sadow, Marka Ragnos i inni od razu staje nam przed oczyma wizerunek ubranej często w ciemne szaty postaci, nierzadko zdeformowanej fizycznie od używania zakazanej sztuki... Zgodnie z waszym życzeniem z tej sondy od dziś zaczynamy Tydzień im poświęcony. Wspomaga nas w tym Brotherhood of the Sith, działająca od 1999 roku strona skupiająca miłośników Sithów.

Mamy nadzieję, że Tydzień spełni wasze oczekiwania i dowiecie się czegoś nowego.

Wszystkie atrakcje znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (30)

Bastion

Ahsoka Contest – wyniki

2009-12-22 21:25:01Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu Ahsoka Contest, czyli co Ty wiesz o The Clone Wars?
Najwięcej punktów, bo aż 44 na 50 możliwych do zdobycia, zebrał Michał "Shadow" Skrobisz i tym samym zajął pierwsze miejsce w naszym konkursie.

Całe podium prezentuje się w następujący sposób:
I miejsce – Michał "Shadow" Skrobisz – 44 pkt; nagrody: Battlefront 2 PC, figurki Hana, Luke’a, Jawy
II miejsce – Paweł "Wolf Sazen" Palka – 42 pkt; nagrody: Battlefront 2 PC, figurki Hana i Luke’a
III miejsce – Marcin "Vua Rapuung" Waniek – 40 pkt; nagrody: Battlefront 2 PC, figurka Jawy

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez internetowy sklep z oprogramowaniem i grami AGARD.pl oraz internetowy sklep z gadżetami filmowymi Cinema Store.Natomiast poniżej prezentujemy pełną listę uczestników (wraz z ilością zdobytych punktów), których zgłoszenia spełniły regulaminowe wymagania.

1. Michał "Shadow" Skrobisz – 44
2. Paweł "Wolf Sazen" Palka – 42
3. Marcin "Vua Rapuung" Waniek - 40
4. Vergesso - 39
5. beniec i pomocnicy: Kacper (8lat) i Jaś(6lat) - 38
6. s3rek - 38
7. zbyl2 - 38
8. mikiziom - 38
9. JohnnyTano - 37
10. codakpl - 36
11. ReXpl - 35
12. Kapitan Ameryka - 33
13. Cad Bane - 30
14. rawiak3 - 25
15. Madziula - 24
16. Wolf Skywalker - 23
17. Mazi252 - 21
18. imperator rafal - 19
19. Aquenral- 12
20. Darth Moon - 10

Odpowiedzi na konkursowe pytania znajdują się w tym miejscu.
Natomiast same pytania znajdziecie tutaj.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział we wspólnej zabawie :)

Temat na forum.

KONKURSY NA BASTIONIE
KOMENTARZE (35)

Bastion

Zakończenie konkursu Ahsoka Contest

2009-12-21 19:00:48Właśnie w tej chwili minął czas nadsyłania odpowiedzi na konkurs. Już niedługo wyłonimy zwycięzców, bądźcie więc czujni. Mamy nadzieję, że pytania nie sprawiły wam trudności i dziękujemy wszystkim za udział.

W razie jakichś wątpliwości odsyłamy do regulaminu, a ewentualne pytania możecie zadawać w tym temacie na forum.
KONKURSY NA BASTIONIE

KOMENTARZE (8)

Bastion

Ahsoka Contest – pytania konkursowe

2009-12-18 19:00:05Zgodnie z zapowiedzią, dziś rusza konkurs Ahsoka Contest, czyli co Ty wiesz o The Clone Wars?
Przypominamy, że musicie odpowiedzieć na 50 pytań dotyczących pierwszego sezonu serialu The Clone Wars i przesłać odpowiedzi na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do godziny 19.00 dnia 21.12.2009 r., czyli do najbliższego poniedziałku.

Pamiętajcie, że wszystkie szczegóły i niezbędne informacje znajdziecie w regulaminie, a pytania dotyczące konkursu możecie zadawać w tym temacie na forum.
Zostały Wam 72 godziny na nadesłanie odpowiedzi.
Powodzenia i niech wygra najlepszy! :)

A teraz to na co czekacie:

Ahsoka Contest, czyli co Ty wiesz o The Clone Wars?
PYTANIA KONKURSOWE

KONKURSY NA BASTIONIE

KOMENTARZE (62)

Bastion

Wyniki konkursu na artykuł prasowy

2009-12-17 21:31:07Niezmiernie miło nam ogłosić, że redakcyjne jury po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami wyłoniło laureatów trzech najlepszych tekstów, które wzięły udział w "Konkursie na artykuł prasowy".
W terminie od 16 października do 30 listopada otrzymaliśmy około dwudziestu przeróżnych, artykułów, których tematyka dotyczyła wybranych aspektów świata Gwiezdnych Wojen. Po wyłonieniu tych najlepszych w redakcji rozgorzała gorąca dyskusja dotycząca tego, które z nich ostatecznie powinny znaleźć się na podium. I chociaż zajęło to może więcej niż zwykle czasu, jury ostatecznie udało się zgodnie wskazać ścisłą czołówkę. Trzeba jednak dodać, że nadesłane teksty prezentowały naprawdę wyrównany poziom, a różnice decydujące o podium były minimalne.

Z wielką przyjemnością prezentujemy laureatów Konkursu na artykuł prasowy, w którym fundatorami nagród są internetowy sklep z gadżetami filmowymi Cinema Store oraz internetowy sklep z oprogramowaniem i grami Agard.pl.

ZWYCIĘZCY:

I miejsce - "W pogoni za potęgą – czyli krótka historia superbroni"
Marcin "Vua Rapuung" Waniek
Nagroda: Hełm Clonetrooper 0.45 firmy Master Replicas oraz gra komputerowa „Knights of the Old Republic” (PL)

II miejsce - "Poradnik łowcy nagród"
Remigiusz "Girwan" Kaczewski
Nagroda: Miecz Luke’a Skywalkera 0.45 (epizod V) firmy Master Replicas

III miejsce - "Dobro i Zło"
Wojtek "Immo" Cajgner
Nagroda: popiersie Boby Fetta firmy Gentle Giant

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!
Pozostałe prace zostaną zamieszczone już wkrótce.

Temat na forum

Jednocześnie przypominamy, że już jutro rusza nowy konkurs o nazwie "Ahsoka Contest, czyli co Ty wiesz o The Clone Wars?", w którym również można wygrać cenne nagrody.

KONKURSY NA BASTIONIE
KOMENTARZE (25)

Bastion

Ahsoka Contest, czyli co Ty wiesz o The Clone Wars?

2009-12-16 20:34:51Największy miłośnik The Clone Wars na Bastionie (czyli Lord Bart ;D) wraz z Redakcją zapraszają na konkurs, jakiego jeszcze nie było! Tym razem nie będziemy jednak sprawdzać Waszych zdolności plastycznych czy pisarskich. Pora na przetestowanie Waszej wiedzy. A dokładnie wiedzy o popularnym serialu, który podbił serca fanów na całym świecie. Szykujcie się, bo najtęższe umysły bastionowej redakcji mówią zgodnie - konkurs jest trudny.

Przedstawiamy Ahsoka Contest, czyli co Ty wiesz o The Clone Wars? Konkurs rozpocznie się dokładnie w piątek (18.12.2009 r.) o godz. 19.00 kiedy w newsie opublikowane zostaną pytania konkursowe, natomiast zamknięty zostanie w poniedziałek (21.12.2009 r.) o godz. 19.00. Na nadsyłanie odpowiedzi będziecie mieć 72 godziny - nie możecie przekroczyć tego czasu.
W konkursie będziecie musieli odpowiedzieć na 50 pytań. 32 z nich będzie pytaniami tekstowymi, natomiast 18 dotyczyć będzie sytuacji przedstawionych na slajdach. Za podanie prawidłowej odpowiedzi na każde z pytań uczestnik konkursu zdobywa 1 punkt.
Zwycięzcą zostanie osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku identycznego wyniku o miejscu decydować będzie data wysłania maila. Więc pamiętajcie, że czas również się liczy i może się okazać, że nie warto zwlekać do ostatniej chwili!
Tematyka pytań Ahsoka Contess dotyczy pierwszego sezonu The Clone Wars tj. dwudziestu dwóch odcinków serialu oraz web-komiksów publikowanych na stronie www.StarWars.com.

Wszystkie szczegóły i niezbędne informacje znajdziecie w regulaminie.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez internetowy sklep z oprogramowaniem i grami AGARD.pl oraz internetowy sklep z gadżetami filmowymi Cinema Store. Zostaną one przyznane za trzy pierwsze miejsca i kształtują się następująco:

I miejsce – Battlefront 2 PC, figurki: Hana Solo w kostiumie Stormtroopera, Luke’a Skywalkera w kostiumie Stormtroopera i Jawy
II miejsce – Battlefront 2 PC, figurki: Hana Solo w kostiumie Stormtroopera, Luke’a Skywalkera w kostiumie Stormtroopera
III miejsce – Battlefront 2 PC, figurka JawyZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów. Do zobaczenia w piątek wieczorem!

W razie pytań piszcie do członków redakcji lub w tym temacie na forum.KOMENTARZE (60)
Loading..