TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Jaki ''Tydzień...'' ujrzałbyś najchętniej na łamach Bastionu?

2009-02-27 22:37:00

Niedawno zakończył się "Tydzień Mandalorian", którego autorem był X-Yuri. Atrakcje tego typu pojawiały się na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars już od jakiegoś czasu i były dobrze przyjmowane przez fanów. Mamy zamiar w dalszym ciągu kontynuować tę tradycję. Jeśli chcecie, by Tygodnie pojawiały się częściej i były jak najciekawsze, to zaangażujcie się w ich powstawanie. Pierwsze Tygodnie przygotowywała w całości redakcja Bastionu. Jednak mamy nadzieję, że przykłady zaangażowania innych fanów (członków Jedi Order i X-Yuriego) są zaledwie początkiem współpracy wielu miłośników Gwiezdnych Wojen z Bastionem w tej materii.

Na początek macie okazję sami wybrać temat jednego z Tygodni, który odbędzie się w tym roku. Wystarczy zagłosować w najnowszej sondzie na naszej stronie.
Głosowanie potrwa do końca maja, po jego zakończeniu rozpoczną się prace nad Tygodniem, w którego realizacji, mamy nadzieję, pomożecie.

Wszystkie Tygodnie, które odbyły się dotychczas znajdziecie w tym miejscu.
Natomiast w tym temacie na forum można podzielić się swoimi uwagami na temat Tygodni.
KOMENTARZE (37)

Bastion

Tydzień Mandaloriański - Zakończenie

2009-02-22 18:43:10 X-Yuri
To już koniec, dzisiejszy news o Fandalorianach był finałowym, i ostatnim w "Tygodniu Mandaloriańskim". Mamy nadzieję, że podobał się wam i dowiedzieliście się czegoś ciekawego i nowego. Oddajmy teraz głos jego twórcy, X-Yuriemu:

Jako twórca tego tygodnia, chciałbym teraz podziękować paru osobom, które do jego powstania znacznie się przyczyniły:

X-tla - moja inspiracja, natchnienie, osoba, która była 'odbiorcą numer jeden' tego tygodnia : )

Nestor - Koordynatorze, dzięki za cierpliwość do mej osoby podczas wszelkich wstępnych ustaleń aż do startu tygodnia : D !

Urthona - za cierpliwe znoszenie próśb o sprawdzanie tekstów pod kątem literówek i błędów, oraz za wrzucenie większości tygodnia na Bastion.


Zapraszamy do wypowiedzenia się na temat całości projektu w tym temacie na forum.

Wszystkie atrakcje tygodnia mandaloriańskiego dostępne są w tym miejscu.


KOMENTARZE (22)

Bastion

Tydzień Mandaloriański czas zacząć!

2009-02-16 01:10:10 X-Yuri
Tak jest moi mili, poruszona dawno temu idea – tygodniowych akcji przygotowywanych przez fanów spoza redakcji Bastionu - wchodzi dzisiaj w życie. I to w nie byle jaki dzień. Dzisiaj swoje 64. urodziny obchodzi Jeremy Bulloch - odtwórca roli Boby Fetta w Oryginalnej Trylogii oraz kapitana Coltona w „Zemście Sithów”. Z tej okazji znany w wielu kręgach fan ze Śląska, kryjący się pod nickiem X-Yuri przygotował Tydzień Mandaloriański! A oto co nasz forumowy Mandalorianin i organizator całej akcji ma do przekazania fanom:

Pomysł stworzenia „tygodnia Mandalorian” narodził się już dość dawno, przy okazji tematu na forum założonego po „Tygodniu Powrotu Jedi”, można było zauważyć ze był dość często wymieniany przez fanów jako coś, co chcieliby zobaczyć. A skoro fani chcą, to fani dostają, powstawał powoli, przez długi czas ewoluował, aż do formy w jakiej dziś startuje.

Mandalorianie nie są zdecydowanie pierwszoplanowymi postaciami w świecie SW, ale jak już się pojawiają to najczęściej odgrywają znaczące role. Natknął się na nich każdy fan, obojętnie jaki aspekt uniwersum preferujący. Miłośnicy filmów maja Jango i Bobę; komiksiarze serie: Tales of the Jedi oraz KOTOR; miłośnicy książek twórczość Karen Traviss; gracze mogli spotkać Mando w grach KOTOR I i II; ale niewielu tak naprawdę zdaje sobie sprawę, z całokształtu „wkładu” Mando w Expanded Universe. Po dokładnym śledzeniu newsów przez najbliższy tydzień, sądzę ze ciekawość każdego powinna zostać zaspokojona, wszystko co ważne, zostanie wspomniane.

A wiec.. Oya!


Wszelkie atrakcje Tygodnia Mandaloriańskiego będą umieszczane tutaj. Zachęcamy was do skrupulatnego śledzenia nowych wpisów, zapewniamy że naprawdę warto!
KOMENTARZE (36)
Loading..