TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Wyniki konkursu na fanart do gry...

2009-04-30 17:23:00Nadszedł czas na ogłoszenie wyników Konkursu na fanart do gry ze świata Star Wars. Bardzo ucieszył nas duży odzew, otrzymaliśmy jeszcze więcej prac niż w przypadku konkursu na strip komiksowy. Wybór nie był łatwy i jury przyznaje, że musiało spędzić sporo czasu oglądając nadesłane prace. Fanarty zgłoszone do konkursu były bardzo różnorodne, niektóre wykonano metodami tradycyjnymi, inne cyfrowo. Ich autorzy ukazali bardzo zróżnicowane podejście do tematyki, wybierali różne gry. Biorąc pod uwagę pomysł, oryginalność oraz wykonanie udało się wyłonić zwycięzców. Jedno jest pewne, mamy wielu zdolnych fanów w fandomie.

Z przyjemnością prezentujemy laureatów konkursu na pracę graficzną związaną z dowolną grą komputerową lub wideo, której akcja osadzona jest w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dodatkowo prócz zwycięskich prac przyznano trzy wyróżnienia fanartom, które znalazły się najbliżej nagrodzonej trójki. Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez sklep AGARD.pl.

ZWYCIĘZCY:


Marcin "Karauak" Kruk
Nagroda: gra Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Aleksandra "Lady Sandman" Świst
Nagroda: gra Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Julisz "Desh" Strzelecki
Nagroda: gra Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords


WYRÓŻNIENIA:


Specjalne wyróżnienie za technikę wykonania pracy
Dominik "MINIO1986" Dobrowolski

Wyróżnienie
Anna "Darth Tela" Guzek

Wyróżnienie
Piotr "Wolf Skywalker" Mitelsztet


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! A wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

W najbliższym czasie na łamach naszego serwisu zaprezentujemy pozostałe najlepsze prace nadesłane do konkursu.

Temat na forum.


KOMENTARZE (46)

Bastion

Konkurs na fanart do gry Star Wars

2009-04-02 09:55:00 BastionZ przyjemnością oznajmiamy, że właśnie rozpoczyna się kolejny konkurs Bastionu Polskich Fanów Star Wars!
Przy okazji konkursu na strip komiksowy okazało się, że w fandomie mamy wielu zdolnych fanów. Teraz możecie wykazać się po raz kolejny tworząc fanart (pracę graficzną) związany z dowolną grą komputerową lub wideo, której akcja osadzona jest w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Konkurs na fanart do gry ze świata Star Wars będzie trwał od 02 kwietnia 2009 r. do 23 kwietnia 2009 r.. W tym czasie możecie nadsyłać swoje niepublikowane dotąd prace wykonane dowolną techniką, zarówno tradycyjną, jak i cyfrową.

Nagrodami w konkursie są gry Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords ufundowane przez sklep AGARD.pl, które trafią do autorów trzech najlepszych prac. Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w regulaminie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów, którzy lubią tworzyć i tych, którzy chcą dopiero spróbować swoich sił.

W razie pytań piszcie do członków redakcji lub w tym temacie na forum.


KOMENTARZE (58)
Loading..