TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Konkurs Kinect Star Wars

2011-07-29 23:01:55

Mamy przyjemność zaprosić Was na konkurs związany z grą Kinect Star Wars, która swoją premierę będzie miała pod koniec bieżącego roku. Waszym zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na pięć pytań dotyczących właśnie tej gry, które znajdziecie w dalszej części newsa. Rozwiązania należy wysłać na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do dnia 07.08.2011.

Trzy osoby spośród tych, które nadeślą komplet poprawnych odpowiedzi otrzymają wejściówkę na sobotę 20.08 na targi Gamescom. Targi Gamescom odbywają się w Kolonii w dniach 18-21.08 i są to największe targi tego typu w Europie. Podczas targów będzie możliwość zagrania w grę Kinect Star Wars.

Sponsorem konkursu jest firma Microsoft Polska wydawca gry Kinect Star Wars dla konsoli Xbox 360, wykorzystującej sensor ruchu Kinect. Więcej o samej grze możecie się dowiedzieć, śledząc nasze newsy.W razie jakichkolwiek pytań, piszcie do członków redakcji.

Pytania konkursowe:
1. Jak nazywają się dwa już ujawnione tryby gry?
2. Jakim stworem będzie mógł kierować gracz?
3. Z kim zmierzy się gracz w ostatnim wyścigu turnieju podracerów?
4. Jacy dwaj, znani z filmów, Jedi pojawią się w grze?
5. Jakiego słynnego Sitha będzie mógł spotkać gracz?

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i życzymy dobrej zabawy!


UPDATE - Bardzo podobny konkurs organizuje też Star Wars Magazyn, a w tym miejscu możecie zwiększyć swoje szanse na wygraną ;).
KOMENTARZE (8)

Bastion

Konkurs komiksowy

2011-07-15 13:10:58


Przez poprzednie miesiące mieliście okazję wykazywać się swoją wiedzą filmową w konkursach, w których musieliście rozpoznawać filmy lub seriale po fragmentach kadrów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was na całkowicie nowy konkurs, w którym będziecie mogli się wykazać wiedzą komiksowy.

Konkurs komiksowy to konkurs wiedzowy składający się z piętnastu zagadek graficznych, będących fragmentami kadrów z komiksów Star Wars. Listę fragmentów znajdziecie w dalszej części tego newsa. Waszym zadaniem jest odgadnięcie tego kto lub co na danym wycinku się znajduje i przesłanie rozwiązań na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do dnia 05.08.2011 r.. W pierwszych 10 zagadkach należy zgadnąć personalia postaci, której dotyczy fragment, w pozostałych pięciu należy odpowiedzieć co dana zagadka przedstawia.

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro: Tu i Tu. Wkrótce także: Tu, Tu oraz Tu. Ponadto w przyszłości planuje założenie księgarni internetowej.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci anglojęzycznych książek. Zostaną one przyznane trzem osobom z największą ilością prawidłowych odpowiedzi. W przypadku identycznego wyniku o miejscu decydować będzie losowanie. Nagrody kształtują się następująco:

I miejsce – Star Wars - The New Essential Guide to Vehicles and Vessels
II miejsce – Star Wars - Fate of the Jedi: Backlash (twarda oprawa)
III miejsce – Star Wars - Legacy of the Force: Fury


Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji lub na forum.

A oto lista zagadek:

1. Zagadka 1


2. Zagadka 2


3. Zagadka 3


4. Zagadka 4


5. Zagadka 5


6. Zagadka 6


7. Zagadka 7


8. Zagadka 8


9. Zagadka 9


10. Zagadka 10


11. Zagadka 11


12. Zagadka 12


13. Zagadka 13


14. Zagadka 14


15. Zagadka 15Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!


KOMENTARZE (12)

Bastion

Wyniki trzeciej edycji konkursu filmowego

2011-07-08 10:39:40


Trzecia i ostatnia w tej formie edycja konkursu filmowego dobiegła niedawno końca. Tym razem zadaniem uczestników było rozpoznanie skąd pochodzą przygotowane przez redakcję animowane wycinki kadrów. Zadanie to okazało się dosyć trudne, bowiem nikomu nie udało się trafnie odgadnąć wszystkich pozycji. Najbliżej perfekcyjnego wyniku był Marcin "Karauak" Kruk, który udzielił 14 poprawnych odpowiedzi. Gratulujemy!

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro: Tu i Tu. Wkrótce także: Tu, Tu oraz Tu. Ponadto w przyszłości planuje założenie księgarni internetowej.

Całe podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:

I miejsce – Marcin "Karauak" Kruk
Nagroda: Star Wars - The New Essential Guide to Alien Species
II miejsce – Mikołaj "mikolaj" Pomarański
Nagroda: Star Wars - Fate of the Jedi: Abyss (twarda oprawa)
III miejsce – Michał "YangObi" Żołyński
Nagroda: Star Wars - Insider - 117Poniżej znajduje się lista zagadek z prawidłowymi odpowiedziami, po kliknięciu w dany fragment, ukaże się cały kadr z filmu.

1. Zagadka 1 - The Clone Wars


2. Zagadka 2 - Droids


3. Zagadka 3 - Clone Wars


4. Zagadka 4 - The Clone Wars


5. Zagadka 5 - Ewoks


6. Zagadka 6 - Ewoks


7. Zagadka 7 - Clone Wars


8. Zagadka 8 - Droids


9. Zagadka 9 - Droids


10. Zagadka 10 - The Clone Wars


11. Zagadka 11 - Clone Wars


12. Zagadka 12 - Ewoks


13. Zagadka 13 - Ewoks


14. Zagadka 14 - Droids


15. Zagadka 15 - Holiday SpecialDziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zapraszamy już niedługo do naszych kolejnych konkursów.


KOMENTARZE (6)

Bastion

Wyniki konkursu portretowego

2011-07-03 14:09:5820 czerwca upłynął termin nadsyłania prac na konkurs portretowy, pora na rozstrzygnięcie. Zadanie wydawało się być proste, jednak albo okazało się być zbyt trudne, albo czasu zabrakło. Jedynie dwie prace, spełniają wszystkie wymogi formalne i nadają się do publikacji. Konkurs zostaje więc nierozstrzygnięty, a obie wspomniane prace nagrodzone.

Praca numer 1
Hashhana
Nagroda: "Hyperversum"

Praca numer 2
Paulina "Dusia5" Pastuszak
Nagroda: "Hyperversum"

Nagrody ufundowało Wydawnictwo Espirit.


Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy tym, którzy wzięli udział w konkursie.
KOMENTARZE (17)
Loading..