TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Konkurs literacki

2013-09-15 15:47:47


Zgodnie z oczekiwaniamy zapraszamy Was na nową edycję konkursu literackiego. Waszym zadaniem będzie napisanie opowiadania osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen, którego akcja będzie związana z główną nagrodą, którą jest
Jedi vs. Sith: The Essential Guide to the Force!

Odwieczny konflikt Jasnej i Ciemnej Strony Mocy, reprezentowanych (w dużym uproszczeniu oczywiście) przez Jedi i Sithów - to Wasz główny motyw. W opowiadaniu muszą znaleźć się obydwie strony, ale w jaki sposób to już pozostawiamy Waszej inwencji.

W razie problemów zajrzyjcie do regulaminu albo zapytajcie w komentarzach lub na forum.
Opowiadania napisane w świecie Star Wars i mające od 2000 do 6000 słów należy wysłać na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do dnia 21.10.2013.


Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci następujących książek:
I miejsce – Jedi vs. Sith: The Essential Guide to the Force
II miejsce – Legacy of the Force 9: Invincible (HC, twarda okładka)
III miejsce – Legacy of the Force 5: Sacrifice (okładka miękka)


Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!


KOMENTARZE (10)

Bastion

Komiksowy konkurs dymkowy

2013-09-13 21:35:01

Witam wszystkich! W moim pierwszym newsie mam przyjemność zaprosić Was na nową wariację dotyczącą komiksów. Pierwsza edycja Komiksowego konkursu dymkowego rusza właśnie dziś, a kolejne zależą wyłącznie od Waszej frekwencji i pomysłowości.

Konkurs polega na wybraniu jednego z proponowanych niżej fragmentów i wstawieniu w dymki własnego tekstu. Społeczność bastionowa słynie z szeroko pojętego humoru, więc możecie uzupełnić brakujące pola na wesoło i na smutno. Z głębszym przesłaniem, z przysłowiową "beką" czy czymś co zawsze chcieliście zobaczyć w komiksie, ale jego twórcy bali się o tym napisać.

Czas na przesyłanie odpowiedzi macie do 13 października 2013. Poniżej zamieszczamy sześć fragmentów, nie ukrywam że wybranych na początek z moich ulubionych komiksów.Ważne! Jeśli macie ochotę (i pomysły) możecie wysłać więcej niż jeden fragment z tekstem. Ale musicie zaznaczyć w mailu, który z nich ma być brany pod ocenę jurorów. Pozostałe, jeśli będą dobre, trafią do galerii wyróżnionych razem ze zwycięzcami.
Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie a pytania i wątpliwości rozwieje temat na forum.

Komisja jurorska wybierze trzy najlepsze dymki a ich twórcy zostaną nagrodzeni następującymi komiksami:
1. miejsce - Star Wars: Dark Times Volume #2: Parallels
2. miejsce - Star Wars: Darth Vader and the Ninth Assassin (#2-4)
3. miejsce - Star Wars: Dark Times - Fire Carrier #4
Sponsorem nagród jest firma ATOM Comics.

ATOM Comics to internetowy sklep z amerykańskimi komiksami. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze tytuły z USA, którzy jako jedyni w Polsce przez cały rok wysyłamy do naszych klientów dzień po premierze za Oceanem! Nie brakuje u nas wydań zbiorczych jak i "zeszytówek" z Uniwersum Star Wars.

Zajmujemy się także sprowadzaniem archiwalnych komiksów, również ze świata Gwiezdnych Wojen. Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań o poszczególne tytuły!
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Ważne#2!
Jeśli masz problem z pobraniem/skopiowaniem fragmentów zajrzyj na Forum.

KOMENTARZE (9)

Bastion

Wyniki dziesiątego Omnibusa

2013-09-10 22:41:07


Niedawno mieliśmy przyjemność zakończyć dziesiątą edycję konkursu wiedzowego "Omnibus". Waszym zadaniem było zmierzenie się w nim z 10 pytaniami wiedzowymi. Jak zwykle część z Was poradziła sobie z tym zadaniem perfekcyjnie.

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu.

Podium wraz z nagrodami wygląda następująco:

I miejsce – Lord Budziol
Nagroda: Star Wars - The New Essential Guide to Vehicles and Vessels
II miejsce – Karaś
Nagroda: Star Wars - Sacrifice (twarda oprawa)
III miejsce – deathstar8800
Nagroda: Star Wars - Order 66Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (11)
Loading..