TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Bastionowe koszulki

2015-03-28 18:00:45

Sześć lat temu po raz pierwszy uruchomiliśmy sprzedaż koszulek z logotypem Bastionu. Od dłuższego czasu jednak nie było można ich już nabyć. Mamy w związku z tym przyjemną informację dla tych wszystkich, którzy chcieliby je mieć - znowu istnieje taka możliwość!

Tym razem dostępne są dwie Bastionowe grafiki. Pierwsza to logotyp Bastionu stworzony przez Petera_D. Druga, przygotowana przez Kathi Langley, to część Bastionowego loga wraz z kultowym hasłem, które regularnie od wielu lat pojawia się na forum Bastionu

Koszulki dostępne są w różnych wersjach (męskie, damskie, z długim/krótkim rękawem), kolorach i rozmiarach. Jeśli chcecie jakąś nabyć, sami możecie wybrać taką aby pasowała Wam jak najlepiej. Cena zaczyna się od 33 zł za koszulkę z logotypem i może wzrosnąć w zależności od wybranego wzoru. Koszulki nabyć można w tym miejscu.

Poniżej prezentujemy natomiast oba wzory oraz gotową koszulkę, która w ramach testów jakościowych zaliczyła już kilka prań.


KOMENTARZE (23)

Bastion

Wyniki urodzinowego konkursu graficznego

2015-03-04 20:50:47


Z okazji urodzin Bastionu zorganizowaliśmy konkurs graficzny, którego motywem przewodnim był Epizod VII. Na jego wyniki musieliście czekać ponad dwa tygodnie, ale dłużej Was w niepewności trzymać już nie będziemy. Poniżej znajdują się zwycięskie prace. Gratulujemy!

Sponsorem nagród jest firma wydawnictwo Amber.


I miejsce – borsukołak
Nagrody: Świt Jedi: W nicość, Kenobi, Błędny rycerz


II miejsce – Lord Dexter
Nagrody: Świt Jedi: W nicość, Fatalny Sojusz


III miejsce – Slavek_8
Nagroda: Świt Jedi: W nicośćKOMENTARZE (24)
Loading..