TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Konkurs z EA Polska

2016-03-21 12:05:49

Już od 22 marca osoby posiadające Season Pass do gry "Battlefront" będą mogły cieszyć się z dodatku o nazwie "Zewnętrzne Rubieże", którego krótki opis oraz zwiastun prezentujemy poniżej.


Walcz wśród fabryk na Sullust i w pałacu Hutta Jabby na Tatooine w cyfrowym dodatku Star Wars™ Battlefront™ Zewnętrzne Rubieże, którego premiera będzie miała miejsce w marcu 2016.

Eksploruj nowe lokacje
Likwiduj wrogów w fabrykach oraz wśród rurociągów i platform na Sullust. Walcz w sali tronowej Jabby i w jego garażu z barkami na Tatooine.

Stań się jeszcze potężniejszy
Korzystaj z nowego karabinu Relby V-10 i pistoletu blasterowego DT-12. Ekwipuj gwiezdne karty "Strzelba", "Granat dioxisowy" i "Stymulator adrenaliny".

Wcielaj się w słynnych bohaterów
Strzelaj pierwszy jako Greedo lub precyzyjnym ogniem eliminuj wrogów jako Nien Nunb.

Nowy tryb rozgrywki "Konwój"
Siły rebelianckie zapuściły się w najgroźniejsze zakątki Zewnętrznych Rubieży w celu zdobycia cennych zasobów. Transportujący je konwój musi w wyznaczonym czasie dotrzeć do rebelianckiego okrętu. Na miejscu są też wojska Imperium, które postarają się do tego nie dopuścić.Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym wspólnie z EA Polska, do wygrania w którym są cztery egzemplarze gry "Battlefront" w wersji na PC.


Zadaniem konkursowym dla Was jest odpowiedź na pytanie: Jaką planetę z uniwersum Gwiezdnych Wojen chcielibyście zobaczyć kiedyś w grze i dlaczego?

Tak jak zazwyczaj bywa w tego typie konkursów, liczymy na Waszą kreatywność i odpowiedzi, które możecie nadsyłać w tym miejscu >>>.

Na prace konkursowe czekamy do 4. kwietnia do godziny 23:59.

Regulamin konkursu możecie znaleźć w tym miejscu >>>
KOMENTARZE (20)

Bastion

Wyniki urodzinowego konkursu na artykuł prasowy

2016-03-15 21:49:58

Banner

Mamy przyjemność opublikować dziś wyniki drugiego z urodzinowych konkursów, tym razem na artykuł prasowy. Zgłoszona w nim praca miała być artykułem, felietonem, esejem lub innym tekstem publicystycznym związanym z Gwiezdnymi Wojnami. Podium wraz ze zwycięskimi pracami znajdziecie poniżej. Gratulujemy!

Sponsorem nagród jest sklep GeekUp.pl. W swojej ofercie posiada gadżety, zabawki i koszulki ze świata Gwiezdnych Wojen, w tym z "Przebudzenia Mocy". Pełną ofertę produktów Star Wars możecie znaleźć w tym miejscu.

Podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:
I miejsce – Hashhana
Nagrody: T-shirt Star Wars (do wyboru z oferty sklepu) + Pojemnik Głowa Darth Vader + Kubek Captain Phasma

Stracone Pokolenie - czyli jak wojna zmieniła Jedi

II miejsce – Vergesso
Nagrody: Figurka Snowtroopera + Kubek Kylo Ren + brelok Millenium Falcon

Nowa Republika w Star Wars a III Rzeczpospolita Polska – czyli budująca się od nowa demokracja

III miejsce – Nojas
Nagrody: czapka zimowa + brelok Darth Vader

Odkryj siebie w świecie Star WarsGratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (15)

Bastion

Wyniki urodzinowego konkursu graficznego

2016-03-06 21:24:26


Z okazji urodzin Bastionu przygotowaliśmy dla Was dwa konkursy, a dziś mamy przyjemność przedstawić wyniki konkursu graficznego. Waszym zadaniem było stworzenie fanarta związanego z dowolnym Epizodem Star Wars. Dzisiaj zaprezentujemy Wam zwycięskie prace, a za kilka dni kilka kolejnych - wyróżnionych. Nagrodzonej trójce gratulujemy zajęcia miejsc na podium i talentu!

Sponsorem nagrody jest firma Galapagos, dystrybutor filmów i seriali na DVD i BD, która w listopadzie wydała serial animowany "LEGO Star Wars: Opowieści droidów". Więcej o wydaniu możecie przeczytać w tym miejscu.

Podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:

I miejsce – VMP
Nagroda: "LEGO Star Wars: Opowieści droidów, część 1" na dvd, "Star Wars: Rebelianci, sezon 1" na dvd, książka "Lordowie Sithów"II miejsce – Ithano
Nagroda: "LEGO Star Wars: Opowieści droidów, część 1" na dvd, "Star Wars: Rebelianci, sezon 1" na dvdIII miejsce – Nadiru Radena
Nagroda: "LEGO Star Wars: Opowieści droidów, część 1" na dvd

Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (27)
Loading..