TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Życzenia świąteczne i noworoczne

2017-12-24 12:37:57

Z okazji świąt Bożego Narodzenia redakcja Bastionu życzy Wam zdrowia, rodzinnej atmosfery i aby świąteczne odwiedziny sprawiły więcej radości niż Mistrzowi Skywalkerowi. A na rozpoczęcie Nowego Roku życzymy zabawy co najmniej tak wspaniałej jak imprezy na Cantonice oraz żeby przez resztę roku Moc sprzyjała realizacji Waszych marzeń!

Podpisała wesoła załoga w składzie:
Adakus, Bolek, Burzol, DARTH VADER, Freedon Nadd, Halcyon, Hego Damask, Karrde, Kasis, Kathi Langley, Komisarz Sev, Lord Bart, Lord Sidious, Lorn, Master of the Force, Nild, ogór, promil, Rusis, ShaakTi1138 oraz Strangler.


KOMENTARZE (19)

Bastion

Pokaż jak czekasz na Ostatniego Jedi! -WYNIKI

2017-12-23 00:37:42Jakiś czas temu razem z marką GoodLoot ogłosiliśmy konkurs, w którym mieliście pokazać nam jak bardzo czekacie na premierę "Ostatniego Jedi". Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Nie było łatwo, jednak po długich obradach postanowiliśmy nagrodzić użytkowników o nickach Obi-Wan Jojobi oraz Obiwan -zbieżność nicków jest oczywiście (nie)przypadkowa.
Pierwsze miejsce za film, który możecie zobaczyć poniżej zajął Obi-Wan JojobiW nagrodę otrzyma on kubek i koszulkę:Drugie miejsce zajął Obiwan i za poniższą pracę:

otrzyma on brelok, czapkę i formę do lodu:

Nagrody wyślemy już na początku stycznia. Gratulujemy zwycięzcom, a poniżej przedstawiamy jeszcze kilka wyróżnionych prac.
KOMENTARZE (23)

Bastion

Wyniki mikołajkowego konkursu miejskiego

2017-12-14 21:55:55

Większość z nas obecnie przeżywa premierę „Ostatniego Jedi”, jedni uwielbiają ten film, inni niekoniecznie, są też tacy, którzy nie wiedzą, co o nim myśleć. Dlatego na chwilę oderwijmy się od VIII Epizodu i zajmijmy się wynikami mikołajkowego konkursu miejskiego. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, ale po burzliwych dyskusjach udało nam się wyłonić zwycięzców.

Przypominamy, pytanie konkursowe brzmiało:
„W jakim mieście obejrzysz „Ostatniego Jedi” i z czym kojarzy Ci się ono w „Gwiezdnych Wojnach”?”


Postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

_darth alan_: Film obejrzę w małej, pomorskiej mieścinie, Rumi. Przypomina ona krajobrazem i mentalnością jej mieszkańców najgorsze rewiry Dolnego Taris. Mnóstwo tam spelun dla najgorszego elementu Galaktyki (czytaj: gangsterów z Trójmiasta). Chodzenie po Rumii bez droida-strażnika jest niczym podróż po kanałach pełnych Gamorreanów (tak, mówię o „dresach”). Nocą też odbywają się nielegalne wyścigi (niestety rowerów, nie śmigów). Ale dla obcych Rumia, podobnie jak Taris, jest tylko drogą do miast środka.
Darth Starkiller: „Ostatniego Jedi” obejrzę w Katowicach. Kojarzy mi się ono z połączeniem dwóch miejsc znanych z ogromnego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Po pierwsze, z małą, górniczą i cenną gospodarczo planetą Apatros. Po drugie zaś, z ludnym i zabudowanym Coruscant. Z połączenia tych dwóch planet mogłoby powstać ciało niebieskie będące dość dobrym odbiciem polskiego miasta, jakim są Katowice.
kiczu94: "Ostatniego Jedi" obejrzę w Katowicach. To miasto znajdujące się na planecie w obszarze ekspansji, które zostało wyeksploatowane w przeszłości przez Imperium Galaktyczne. W centrum miasta zostały ślady bytności imperialnych w postaci latającego Spodka!


Nagrodami w konkursie są trzy książki „Poznań Fantastyczny: Droga wolna”. To antologia opowiadań konkursowych, a jedno z nich zostało napisane przez naszego redaktora, dokładniej piszącego tego newsa. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Miejskie Posnania.

I na koniec kilka słów o samej nagrodzie.
Autorzy: Paulina Rezanowicz, Bartłomiej Krolek, Przemysław Pilarek, Nell Konieczna, Adam Froń, Łukasz Zaręba, Łukasz Trykowski, Krzysztof Filipowicz, Wojciech Kulawski, Adrian Krysiak, Anna Jelec, Marek Mikulski, Marek Witkowski, Agnieszka Sawicz, Hanna Bylińska

Droga wolna, ale gdzie pójść? Na drugą stronę rzeczywistości niepewnej? Do supermarketu, szklanej pułapki z przyszłości, albo teraźniejszości nawet? Podążyć za gońcem szachowym czy szalonym prezydentem Wrocławia? A co, jeśli zamiast nóg rosną kopyta lub nie można drgnąć, nawet powieką? Jedna droga wolna czy więcej? A może jest ich nieskończenie wiele? Nie mamy dla Was jednej ani nieskończenie wielu odpowiedzi. Wszystko, czym dysponujemy, to piętnaście relacji tych, którzy zdecydowali się wyruszyć drogą wolną i opisać swoje doświadczenia. Piętnaście opowiadań, piętnaście drogowskazów.
Serdecznie gratulujemy zarówno tym, których nagrodziliśmy, jak i tym, którzy wzięli udział. Wasza pomysłowość czasem naprawdę zaskakuje.
KOMENTARZE (7)

Bastion

Konkurs z Heliosem

2017-12-11 18:27:35 Helios Polska

Dzięki uprzejmości Helios Polska mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w dwóch konkursach. Pierwszy przy współpracy polskiego dystrybutora wraz z siecią kin, natomiast drugi to nasz bastionowy. Poniżej szczegóły:

Wielki konkurs sieci kin Helios!
Na ten moment fani czekają przez cały rok! 14 grudnia wchodzi na ekrany kolejna odsłona gwiezdnej sagi: „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Rey, którą poznaliśmy w filmie „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż!

W związku z tą wyjątkową premierą mamy dla Was fantastyczny konkurs, w którym możecie wygrać wyjazd na irlandzkie Wyspy Skellig, gdzie powstawał film.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść do kina Helios na film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” w dniach: 13 grudnia 2017 - 14 stycznia 2018 roku i zachować bilet.

Jeśli miałbyś możliwość zrobienia krótkiego wywiadu z Ostatnim Rycerzem Jedi, to jakie trzy pytania chciałbyś mu zadać? Nagraj krótki film (do 2 minut), w którym zadajesz swoje oryginalne pytania i prześlij go na adres: ostatnijedi@helios.pl do 14 stycznia 2018, do końca dnia. Jeśli sądzisz, że nagrany film waży za dużo, wyślij nam link do materiału.

Najbardziej pomysłowe i kreatywne zgłoszenia nagrodzimy jedną dwuosobową wycieczką na Wyspy Skellig w Irlandii oraz 10 zestawami niepowtarzalnych gadżetów inspirowanych najsłynniejszą filmową sagą świata - Star Wars.

Powodzenia i… NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!

Regulamin konkursu dostępny w tym miejscuKonkurs bastionowy - Wakacje z Gwiezdnymi Wojnami

Wszystkich naszych użytkowników zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie bastionowym, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń do ogólnopolskiej sieci kin Helios.

Zadanie konkursowe polega na odpowiedzi na jedno proste pytanie, które brzmi:

Z którym bohaterem z Gwiezdnych Wojen i na jakiej planecie chciał(a)byś spędzić wakacje?


Formularz konkursowy można znaleźć w tym miejscu, a na wasze odpowiedzi czekamy do 24. grudnia do godziny 23:59:59.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!
KOMENTARZE (8)

Bastion

Mikołajkowy konkurs miejski

2017-12-04 07:17:32

W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie świętego Mikołaja, w naszej tradycji to czas dawania prezentów. Prezentów nie mamy, ale nagrody owszem. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie, polegającym na odpowiedzeniu na jedno proste pytanie.

„W jakim mieście obejrzysz „Ostatniego Jedi” i z czym kojarzy Ci się ono w „Gwiezdnych Wojnach”?”


Formularz konkursowy znajduje się tutaj.

Nagrodzimy trzy odpowiedzi, które najbardziej spodobają się jury. Czekamy na nie do końca tygodnia. Wybór należy krótko uzasadnić. Jest tylko jedno ograniczenie, limit 500 znaków. Dalej niech poniesie Was fantazja, droga wolna.W konkursie do zdobycia są trzy książki „Poznań Fantastyczny: Droga wolna”. To antologia opowiadań konkursowych, a jedno z nich zostało napisane przez naszego redaktora, dokładniej piszącego tego newsa. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Miejskie Posnania.

W razie pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt, a póki co zapraszamy do zabawy w konkursie.
KOMENTARZE (8)
Loading..