TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Podsumowanie miesiąca - Ziemniaczane Wieści marzec 2018

2018-03-31 13:22:10 Ziemniaczane Pole Komisarza Seva

Drodzy czytelnicy Bastionu!

Witamy Was serdecznie w Ziemniaczanych Wieściach, czyli comiesięcznym, subiektywnym podsumowaniu wiadomości z mijającego miesiąca ze świata Star Wars okiem naszego redakcyjnego kolegi Komisarza Seva.W dzisiejszym odcinku rzucimy okiem na pierwsze wiadomości dotyczące nadchodzącego serialu aktorskiego, postęp prac nad filmem "Han Solo" oraz jak finalnie poradził sobie finansowo Ostatni Jedi. Do tego kilka słów o Rebeliantach, Forces of Destiny, nowościach książkowych i komiksowych, plotkach na temat EA Games oraz o premierze gry Star Wars Legion.

Film znajdziecie poniżej lub w tym miejscu.Zapraszamy do dyskusji i życzymy miłego oglądania :)
KOMENTARZE (1)

Bastion

Wyniki urodzinowego konkursu prasowego

2018-03-18 20:13:15


Mamy przyjemność przedstawić Wam wyniki drugiego z naszych konkursów urodzinowych, tym razem na artykuł prasowy! Musimy przyznać, że obrady jury były emocjonujące i do ostatniego oddanego głosu ważyła się kolejność miejsc na podium.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont.

Podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:
I miejsce – autor: CoVert
Tekst: Czy Republika powinna zapłacić za klony?
Nagrody: Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć, Cienie Imperium: Ewolucja, Przebudzenie Mocy: Niesamowite przekroje, Legendy: Mroczne Imperium II, Kres Imperium

II miejsce – autor: perkun
Tekst: Darth Vader and the Cry of Shadows
Nagrody: Legendy: Mroczne Imperium II, Kres Imperium Co kryje Dzika przestrzeń 1: Sidła, Co kryje Dzika przestrzeń 2: Gniazdo

III miejsce – autor: Darth Starkiller
Tekst: Śmierć admirała!
Nagrody: Galaktyczna opowieść z naklejkami: Przygoda Rey, Galaktyczna opowieść z naklejkami: Przygoda Finna, Star Wars Komiks 2/2017 (68)Gratulujemy i zachęcamy do udziału, w przyszłości, w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (13)

Bastion

8 marca - Dzień Kobiet

2018-03-08 04:53:24

8 Marca – Dzień kobiet

Wszystkim bastionowym paniom w dniu ich święta składamy serdeczne życzenia. Poniżej kilka grafik które, mamy nadzieję, przyprawią panie o żywsze bicie serca.

Spójrzcie na tego rudzielca. Widać bijące dostojeństwo i majestat postaci, szlachetność wypisana na twarzy, dumny, wpatrzony w przyszłość wzrok. A obok stoi generał Hux. Źródło Strona therealmcgeeSkoro o Huxie już mowa, to popatrzcie na tego romantyka, zagubionego w szeregach Najwyższego Porządku, ciągle tęskniącego za czymś większym. I gdy zniszczono Hosnian Prime, on tylko przemawiał. Źródło Wroniec na ArtstationBen Solo, rycerz Reński Kylo, alderaański książę z bajki, posiadacz najsłynniejszego torsu w obydwu galaktykach i równie słynnego dziadka, o rodzicach nie wspominając. Źródło Strona therealmcgeeAnakin Skywalker, słynny dziadek Bena, znany również jako „Czarny Wdowiec” i bohater Imperium Galaktycznego. Tutaj jeszcze zanim nabawił się astmy. Niestety, nie da się go namówić na wyjazd nad morze i plażowanie. Źródło: LucasfilmPoe Dameron, najlepszy pilot galaktyki i jednocześnie posiadacz najsłodszego droida w uniwersum. Nic dziwnego, że jest bożyszczem kobiet. W każdym wieku. Źródło Strona WisenailArt
KOMENTARZE (15)

Bastion

Wyniki urodzinowego konkursu graficznego

2018-03-04 12:39:04


Na początku stycznia uruchomiliśmy dwa konkursy z okazji urodzin Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Wam wyniki pierwszego z nich: urodzinowego. Waszym zadaniem było stworzenie dowolną techniką fanarta ze świata Gwiezdnych Wojen, który będzie przedstawiał co się może zdarzyć w nadchodzącym Epizodzie IX.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont.

Podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:
I miejsce – Asfo
Nagrody: Star Wars: Kirigami, Przebudzenie Mocy: Niesamowite przekroje, Legendy: Mroczne Imperium II, Kres Imperium


II miejsce – Slavek_8
Nagrody: Co kryje dzika przestrzeń 1: Sidła, Co kryje Dzika przestrzeń 2: Gniazdo, Star Wars Komiks 2/2017 (68)


III miejsce – ranger
Nagrody: Galaktyczna opowieść z naklejkami: Przygoda Rey, Galaktyczna opowieść z naklejkami: Przygoda Finna

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (22)

Bastion

Podsumowanie miesiąca - Ziemniaczane Wieści luty 2018

2018-03-02 07:26:26 Ziemniaczane Pole Komisarza Seva

Drodzy czytelnicy Bastionu!

Mamy dla Was nową stałą pozycje na naszym portalu. W ramach współpracy postanowiliśmy połączyć siły z twórczością naszego redakcyjnego kolegi Komisarza Seva i przedstawiać Wam cykliczne podsumowania najważniejszych wiadomości z mijającego miesiąca ze świata Star Wars, pod nazwą Ziemniaczane Wieści. Co miesiąc otrzymywać będziecie film, w którym Sev będzie omawiał najważniejsze wydarzenia, okraszone odpowiednim komentarzem i uwagami.W dzisiejszym odcinku podsumowujemy miesiąc luty, w którym to otrzymaliśmy sporo informacji dotyczących wydań płytowych „Ostatniego Jedi”, powoli rozkręcającej się promocji „Hana Solo”, plotki dotyczące nazwy „Star Wars Resistance” i przyszłości EA Games oraz omówienie trzęsienia ziemi, jakie zafundowało nam wydawnictwo Uroboros.

Film znajdziecie poniżej lub w tym miejscu.Mamy nadzieję, iż forma ta spodoba Wam się i zachęci Was do jeszcze bardziej zagorzałych dyskusji o nowościach i ważnych wydarzeniach ze świata Star Wars.
KOMENTARZE (4)
Loading..