TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Aktualizacja bazy Bastionu: Komiksy #1

2023-02-04 18:37:42

Redakcja Bastionu podejmuje działania by nasz portal spełniał oczekiwania stałych użytkowników naszej bastionowej społeczności. Z racji ograniczeń czasowych pewne prace przesunęły się na osi celów, jednakże cały czas dążymy do ich realizacji. Dziś pierwszy update bazy komiksowej.

Baza Bastionu została niedawno zaktualizowana o wszystkie kanoniczne komiksy jakie ukazały się na łamach magazynu komiksowego Star Wars Komiks w latach 2015 - 2022. Odnośniki do każdej historii i możliwości wystawienia im oceny możecie znaleźć w czterech miejscach: w chronologii komiksów (gdzie dostępna jest funkcja wyświetlania ocen indywidualnych jak i średnich), w wykazie komiksów, gdzie znajdziecie również komiksy niewydane w Polsce, w spisie magazynów Star Wars Komiks oraz w zakładce "Zawartość", którą znajdziecie w odnośniku do każdego magazynu (grafika poniżej), która pojawia się również w każdym albumie zbiorczym.


Kolejne aktualizacje będą już zawierały linki do poszczególnych historii komiksowych, by ułatwić zalogowanym użytkownikom dodawanie ocen.

Ciąg dalszy nastąpi...
KOMENTARZE (10)
Loading..