TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Wyniki konkursu z okazji premiery gry „Jedi: Ocalały”

2023-04-28 22:24:32 muve.plW dniu premiery najnowszej gry spod znaku Gwiezdnych Wojen od firmy Electronic Arts -„Jedi: Ocalały” mamy dla Was wyniki konkursu, w którym można było wygrać klucze do cyfrowej wersji edycji specjalnej gry „Jedi: Ocalały”. Poniżej prezentujemy zwycięzców oraz ich odpowiedzi.

Dziękujemy wszystkim za udział a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

DarthAnonimus

Którego robota/droida wybrał(a)byś na swojego towarzysza w grze zamiast BD-1 i dlaczego?
T3-M4, T7-O1, albo inny astromech tego typu. Mógłby być prawdziwą kopalnią lore co pasowałoby do gry, odwołującej się do różnych er galaktyki (najpierw starożytni Zeffo, teraz Wielka Republika). Nawet można by zrobić cały wątek z odzyskaniem jego pamięci, co pomogłoby nam w zagadkach i pozwalało odblokować dostęp do dawno zaginionych świątyń Jedi.
Jaką lokację chciał(a)byś odwiedzić wraz z Calem w grze? Odpowiedź krótko uzasadnij.
Voss - planetę z The Old Republic, związaną ze starożytnym zakonem mistyków, ani po Jasnej, ani po Ciemnej Stronie. Daje to niesamowite pokłady możliwości do tworzenia nowych przygód o byłym Jedi, odkrywającym starożytne cywilizacje i ruiny sprzed tysięcy lat. Ewentualnie Belsavis ze starożytnym więzieniem dla Lordów Sithów i niesamowitym krajobrazem.


DarthBloed

Którego robota/droida wybrał(a)byś na swojego towarzysza w grze zamiast BD-1 i dlaczego?
Zamiast BD-1 na swojego towarzysza w grze wybrałabym droida IG-88, ponieważ z takim zabójcą u boku żadna wyprawa oraz potyczka nie byłaby straszna. Mój droid byłby zaprogramowany tak aby chronił mnie za wszelką cenę, dodatkowo posiadałby samoświadomość po to, żeby bez wahania podejmować słuszne i właściwe dla naszego przeżycia decyzje. Można byłoby z nim porozmawiać tak aby wspólnie opracować strategię i plany na zbliżające się starcia z wrogim Imperium. Co więcej, na planecie Mechis III, tak jak w legendach, miałby on swoje odpowiedniki - IG-88 B, C i D, które produkowałyby droidy dla Imperium z wadliwym a korzystnym dla nas oprogramowaniem. Dzięki temu mielibyśmy wsparcie w wielu imperialnych placówkach, w których musielibyśmy się znaleźć ze względu na wykonywane misje. Mój IG-88 zawsze byłby moim wsparciem - każdą misję wykonywalibyśmy razem, rozwiązywałby nasze problemy, w pamięci przechowywałby wszystkie istotne informacje, dzięki czemu żadna łamigłówka nie byłaby dla nas nie do rozwiązania, ja pilotowałabym nasz statek a on ze swoją zabójczą precyzją operowałby działkami. Dzięki jego blasterom, granatom, laserami tnącymi, tarczą, miotaczowi ognia, trującemu gazowi, urządzeniom naprowadzającym, solidnemu pancerzowi, odwadze i mądrości żadne pojedynki lądowe, bitwy w kosmosie czy imperialne zabezpieczenia nie stanowiłyby dla nas żadnej trudności do pokonania.
Jaką lokację chciał(a)byś odwiedzić wraz z Calem w grze? Odpowiedź krótko uzasadnij.
Wraz z Calem chciałabym odwiedzić lokację z legend, a mianowicie - planetę Byss. Misja, którą mielibyśmy wykonać, byłaby niezwykle skomplikowana i niebezpieczna, a zarazem ekscytująca i pouczająca. Przede wszystkim pierwszą trudnością byłoby samo dostanie się na powierzchnię planety. Trzeba by niezauważenie wślizgnąć się na pokład imperialnej jednostki zmierzającej na Byss. Ewentualnie, co byłoby o wiele trudniejsze ze względu na niesłychanie silną ochronę planety, wejść w posiadanie jej koordynat i pokonać szczególnie niebezpieczną trasę nadprzestrzenną, która do niej prowadzi. Gdybyśmy już dostali się na planetę, naszą misją byłoby uwolnienie świeżo wytropionego, schwytanego i przetransportowanego na Byss padawana Jedi, nim Imperator przedstawiłby go Darthowi Vaderowi, gdzie ten przetestowałby jego podatność na ciemną stronę mocy. Dodatkowo nasz pobyt na planecie byłby poważnym testem sprawdzającym jak silni i wytrzymali jesteśmy w jasnej stronie mocy, jako że planeta Byss jest pochłonięta przez kompletną ciemność i mrok. Na koniec oczywiście musielibyśmy uciec z planety razem z uratowanym padawanem, co jak każdy etap tej misji byłoby szalenie trudne.


Sponsorem konkursu jest firma muve.pl, która jest oficjalnym, polskim dystrybutorem cyfrowych gier PC. Na ich stronach można nabyć w wersji cyfrowej również nadchodzącą grę „Jedi: Ocalały”, a znajdziecie ją w tym miejscu.
KOMENTARZE (7)

Bastion

Konkurs z okazji premiery gry „Jedi: Ocalały”

2023-04-21 20:21:57 muve.plJuż za tydzień swoją premierę będzie miała najnowsza gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen - „Jedi: Ocalały” od firmy Electronic Arts. My mamy natomiast dla Was z okazji zbliżającej się premiery konkurs wraz z nagrodami. Waszym zadaniem tym razem będzie wymyślenie odpowiedzi na dwa pytania powiązane z grą. Liczy się przede wszystkim pomysłowość! Na dwie osoby z najciekawszymi odpowiedziami czekają klucze do cyfrowej wersji edycji specjalnej gry „Jedi: Ocalały”. Odpowiedzi można nadsyłać do 27.04.2023, a formularz konkursowy do przesłania odpowiedzi znajdziecie w tym miejscu.

Konkurs z okazji premiery gry „Jedi: Ocalały”


Sponsorem konkursu jest firma muve.pl, która jest oficjalnym, polskim dystrybutorem cyfrowych gier PC. Na ich stronach można nabyć w wersji cyfrowej również nadchodzącą grę „Jedi: Ocalały”, a znajdziecie ją w tym miejscu.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!
KOMENTARZE (4)
Loading..