TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Clone Strike nadchodzi

2004-11-26 19:59:00 LS

3 grudnia 2004 w USA będzie miał swoją premierę pierwszy dodatek do bitewnej gry Wizardów – „Star Wars Miniatures”. Będzie on nosił nazwę „Clone Strike” i koncentrował się właśnie na początkowym okresie Wojen Klonów (figurki z Epizodów I i II). Podobnie jak w przypadku Rebel Storm zostanie wydany pakiet startowy oraz pakiet dodatkowy (booster).

Starter będzie się składał z 10 miniaturowych figurek z kartami statystyk (8 losowych i 2 dostępne tylko w starterach), kompletna książeczka z zasadami, dwudziestościenna kostka, lista figurek z zestawu, karty i arkusze terenów, oraz znaczniki Mocy i zniszczeń. Dwie unikalne figurki to podobno Obi-Wan Kenobi i Jango Fett. W sumie ma być 60 nowych figurek (fabrycznie malowanych). Wśród terenów powinniśmy zobaczyć między innymi fabrykę na Geonosis a także krater. Możliwe, że zostanie dołączona reklamówka figurek z ROTS. W USA zestaw taki będzie kosztować 19,99 $.


Booster będzie się składał z siedmiu losowych figurek ze statystkami w tym rzadkich i super rzadkich. Całość powinna kosztować koło 12,99 $.

W lutym 2005 ukaże się książeczka z dodatkowymi misjami - Ultimate Missions: Clone Strike - za „jedyne” 29,99 $. Ale to nie koniec, w maju 2005 powinniśmy się spodziewać pakietu związanego z „Zemstą Sithów”. Tym razem zarówno starter, jak i booster czy misje wyjdą razem. Dodatkowo w sierpniu 2005 pojawią się boostery z serii „Universe Huge Pack”, które będą zawierały figurki z wszystkich er Gwiezdnych Wojen. Nie planuje się nowych starterów, czy misji. Przynajmniej na razie.

Poniżej kilka przykładowych figurek z serii „Clone Strike”:




Temat na Forum
KOMENTARZE (5)
Loading..