TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Star Wars: Battle Games

2004-09-28 23:04:00

W tym miesiącu w USA ukazała się gra bitewna Star Wars Miniatures, której wydawcą jest Wizards of The Coast (d20). Jak już wcześniej informowaliśmy - pierwszym zestawem startowym jest Rebel Storm, a następnie ma zostać wydany zestaw Clone Strike i w przyszłym roku zestaw nawiązujący do "Zemsty Sithów". Tyle o produkcie Wizards of the Coast... Zapewne pamiętacie firmę wydawniczą DeAgostini, która próbowała wprowadzić na nasz rynek polską wersję encyklopedii Star Wars Fact File. Jednak zakończyło się na czterech numerach, pomimo, iż encyklopedia ta całkiem nieźle się sprzedawała w Wielkiej Brytani. Pewnie się zastanawiacie po co o tym piszę i co ma wspólnego DeAgostini z Wizards of the Coast i z bitewniakami? Otóż wspomniany wydawca encyklopedii Fact File wprowadza do sprzedaży dodatki do gry bitewnej pod nazwą Star Wars Battle Games! Narazie na próbę tylko w Wielkiej Brytanii. Jeżeli przedsięwzięcie się powiedzie to istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że produkt ten trafi także na inne rynki Europy.Choć bitewniak Wizardsów nie będzie oficjalnie sprzedawany w naszym kraju to jednak wprowadzenie produktu DeAgostini do sprzedaży w Polsce nie byłoby takim głupim pomysłem, gdyż do każdego numeru Star Wars Battle Games ma być dołączana figurka z gry Wizardsów (albo nawet i kilka) wraz ze wszystkimi statystykami potrzebnymi w grze.

Numery magazynu Star Wars Battle Games będą się ukazywały co 2 tygodnie, a w środku każdego z nich oprócz historyjek wprowadzających w klimat gry, opisów postaci, będą dołączane kartonowe plansze wraz z instrukcją pozwalającą stworzyć scenkę (czy też planszę) na której będzie można rozgrywać bitwy. Oprócz tego magazyn ma zawierać zasady gry co pozwala sądzić, iż produkt DeAgostini może być dodatkiem do gry Wizardsów, a także może być samodzielnym produktem w pełni wystarczającym do dobrej zabawy. Nasuwa się tutaj pytanie na ile będą zgodne te zasady z tymi wizardowskimi...
KOMENTARZE (12)

Bitewniaki

Bitewniak z SW już jest !

2004-09-08 09:09:00 Wizards.com

W sklepach za oceanem, czyli w USA, ukazała się już gra bitewna z Gwiezdnych Wojen firmy Wizards of The Coast. Jak na razie można dostać jeden booster. Tutaj możecie przeczytać kompletną listę figurek , a tutaj opatrzona jest ona zdjęciami.
Więcej na temat gry bitewnej możecie przeczytać w tym linku>>>. Czekamy teraz na ruch ze strony ISY.
KOMENTARZE (11)
Loading..