TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Bitewniak już w Polsce

2005-01-26 10:56:00 Resztki Imperium

Choć oficjalnym dystrybutorem produktów Wizardów w Polsce jest ISA, jednak na sprowadzenie przez nich bitewniaka - Star Wars Miniatures przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tymczasem w sklepie internetowym Rebel.pl, pojawiły się zestawy startowe zarówno dodatkó Rebel Storm jak i Clone Strike, a także boostery do obu dodatków oraz misje do Rebel Storm.

Oba boostery, zawierające po 7 losowych figurek, kosztują 59,95 PLN, natomiast startety, zawierające 10 figurek, w tym 2 unikalne, a także podręczniki i podstawki po 94,95 PLN. Misje do Rebel Storm kosztują 134,95 PLN.


O Star Wars Miniatures na Forum.
KOMENTARZE (9)

Bitewniaki

Wizardowe bonusy do figurek Hasbro

2005-01-18 08:17:00

Wraz z pojawieniem się nowych figurek z serii Unleashed firmy Hasbro, podobnie jak było to wcześniej, do zestawów tych zostaną dołączone bonusy od Wizardów. W roku 2002, gdy seria Unleashed ruszała, dołączono do niej promocyjną kartę TCG. Teraz wraz z trzema nowymi figurkami przedstawiającymi Aurrę Sing, Szturmowca i IG-88, będzie dołączony kolejny prezent od Wizardów, ale tym razem nie karta, lecz promocyjna figurka do bitewniaka – Star Wars Miniatures. Będzie ona przedstawiać Twi’lekańską strażniczkę. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, na ile ta promocyjna figurka będzie różnić się od normalnej dołączanej do boosterów z „Rebel Storm”. Tam ma ona numer 58 i jest to uncommon. Figurkę z miniaturek można obejrzeć tutaj:


KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Internetowe demo miniaturek

2005-01-07 11:31:00 Resztki Imperium

Jakiś czas temu na stronie Wizards.com znalazło się internetowe demo do bitewniaka - Star Wars Miniatures. Na razie dostępne są dwa zestawy - "Rebel Storm" bazujący na Trylogii, a także "Clone Strike" bazujący na TPM, AOTC i Wojnach Klonów. Demo bitewniaka dostępne jest w tym linku>>> .

W maju tego roku powinien się pojawić kolejny dodatek. Tym razem całość będzie się tyczyć Zemsty Sithów.
KOMENTARZE (3)
Loading..