TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Star Wars Miniatures: Revenge of the Sith Preview

2005-03-29 22:37:00

Na oficjalnej stronie Wizardów zaprezentowane kolejne zapowiedzi figurek z nowego dodatku do bitewniaka - Revenge of the Sith. Tym razem jest to Gotal:Adept Ciemnej Strony:Yuzzem:oraz Boba Fett:Z dużym prawdopodbieństwem można stwierdzić, że figurki raczej mają reprezentować EU w dodatku, a także inne pozycje, niż samą Zemstę Sithów.
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Star Wars Minis : Tatooine Sarlacc.

2005-03-21 16:27:00 Wizards.Com

Na stronie Wizardów od jakiegoś czasu są do ściągniecia poszczególne elementy do stworzenia własnego scenariusza Tatooine Sarlacc dla Star Wars Minis. Plansze można ściągną z oficjalnej strony klikając w ten Link.

Porozmawiaj o Star Wars Minis na Forum.
KOMENTARZE (7)

Bitewniaki

Star Wars Minis : Strażnik San'a Hill'a

2005-03-20 16:56:00 Wizards.Com

Wizards prezentwali piątą fugurkę przedstawiającą również Muuna, strażnika San'a Hill'a władającego Intergalaktycznym Klanem Bankowyn, o którym pisałem wcześniej. Figurka ukaże się wraz z nową serią bitewniaka w maju br., a mianowicie chodzi o SW Miniatures : Revenge of the Sith.Porozmawiaj o Star Wars Minis na Forum.
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Star Wars Minis : San Hill

2005-03-11 01:44:00 Wizards.Com

Na stronie Wizardów zaprezentowano kolejną, czwartą fugurkę przedstawijącą San'a Hill'a , który jest Muunem, z planety Muunilinst, stolicy Intergalaktycznego Klanu Bankowego, który wspiera w wojnie klonów raz jedną stronę raz drugą stronę konfliktu. Figurka ukaże się wraz z nową serią bitewniaka w maju br., a mianowicie chodzi o SW Miniatures : Revenge of the Sith.Jak do tej pory ukazały się dwie serie gry bitewne :

- Star Wars Miniatures : Rebel Storm
- Star Wars Miniatures : Clone Strike


Porozmawiaj o Star Wars Minis na Forum.
KOMENTARZE (2)

Bitewniaki

Star Wars Battle Games - Update.

2005-03-04 22:09:00 DeAgostini.Co.Uk

Na stronie wydawnictwa DeAgostini, pojawiła się informacja o subskrypcji gry "Star Wars Battle Games", która jest ściśle powiązana ze Star Wars Miniature : Rebel Storm, odpowiednikiem na naszym rynku jest Władca Pieścieni. SW Battle ukazuje się co dwa tygodnie i z każdym numerem otrzymuje się figurke, fragment planszy 3D do kampanii, karty postaci lub jak to bylo w numerze pierwszym, segregator. Dla odbiorców SWB na terenie UK pojawiło się również kolekcjonerskie pudełko dla figurek wykonane z drzewa. Jak narazie nie mam informacji na temat ukazania się Star Wars Bettle na naszym rynku.

Update - 05.03 / 03:40 :

Jak już zostało napisane w komentarzach oraz z e-maila od DeAgostini, na chwilę obecną sprzedaż SWB została wstrzymana do maja br. SWB najprawdopodobnie będzie w sprzedaży po dkoniec maja, ale z inną kolekcją figurek, można się tylko domyslać, że będą to figurki z serii Star Wars Miniatures RotS.
KOMENTARZE (8)

Bitewniaki

SW Minis : Jedi Master Mace Windu i Agen Kolar & R2-D2 - Update

2005-03-04 12:08:00 Resztki Imperium za Wizards

Na stronie Wizardów zaprezentowano dwie figurki z dodatku ROTS do gry Star Wars Miniatures, są nimi Jedi Master Mace Windu i Agen Kolar, trochę przypominają swoje poprzednie wersję z dodatku Clone Strike.

Update:
Oprócz rycerzy Jedi pojawiła się zapowiedź trzeciej figurki jaka ukaże się w boosterach do SWM:RotS, jest nią R2-D2, która jest bardzo podobna do tej jaką poznaliśmy podczas AotC.Porozmawiaj o Star Wars Minis na Forum.
KOMENTARZE (7)
Loading..