TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Minisowe wieści

2005-06-24 20:51:00

Jak udało mi się dowiedzieć w Wydawnictwie ISA, prawdopodobnie będą też sprowadzone pozostałe dodatki do bitewniaka (Rebel Storm i Clone Strike). Obecnie poza Sklepem ISY można Miniaturki kupić np. w Warszawie: sklep Morion (Centrum Handlowe Bemowo) i w księgarni HIT na Dworcu Centralnym. Być może niebawem ruszy też sprzedaż w innych miastach. We Wrocławiu być może będzie to Ogryn.

Tymczasem w sklepie ISY właśnie ruszyła promocja bitewniaka. Obecnie cena boostera wynosi 40 PLN, a zestawu startowego 81 PLN. Czas promocji, jak zwykle w ISIE, ograniczony.

Update. Ostatnio pisałem o bitewniaku w Polsce sprowadzonym przez ISĘ, o jego promocji i szansach na sprowadzenie pozostałych zestawów. Warto dodać, że promocja na boostery i startery zaczęła się w poniedziałek, a dziś w godzinach rannych, ISA miała już wyczerpane zapasy boosterów z ROTS. Miejmy nadzieję, że ISA podejmie właściwe kroki i szybko sprowadzi kolejne boostery (wszystkich trzech dodatków).

Update 2
Nie potrzeba było dużo czasu, po tym jak ISA zaczęła sprzedawać bitewniaka, by na Rebelu nagle zrobiono przecenę. Obecnie booster z ROTSa na Rebelu kosztuje 45 PLN (a nie jak wcześniej 59,95), a starter 85 (a nie jak wczesniej 94,95). Na ISIe obecnie dostępny jest tylko starter z ROTSa, ale zapewne niebawem zostanie to uzupełnione, być może także o inne dodatki

Update 3
Od dziś w sklepie ISY (a także sklepach, o których pisałem wcześniej) do kupienia są boostery z dodatku Clone Strike.
Jak informuje Grzegorz Szulc z ISY, w lipcu należy spodziewać się boosterów z Rebel Storma.
I jeszcze oficjalne info:
Star Wars Miniatures Clone Strike Zestaw dodatkowy
Figurki z The Phantom Menace, Attack of the Clones i The Clone Wars. Każdy zestaw zawiera 7 losowych figurek wraz z dwustronnymi kartami stat. Z jednej strony znajduje się szkic na podstawie którego wykonano formę. Druga strona zawiera opis postaci wykorzystywany w potyczkach - słabe i mocne strony, specjalne zdolności, właściwości Mocy. Niektóre postacie są dowódcami i dodają umiętności walki pozostałym figurkom oddziału. Łącznie 60 różnych figurek z 3 frakcji (Republican, Separatist, Fringe)

Cena det.: 49.00 zł
Nasza cena: 45.00 zł
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

SW Miniatures 3D - UPDATE

2005-06-06 22:24:00 SW Miniatures 3D

1 czerwca ruszyła nowa strona, z której będzie można ściągnąć profesjonalnie wykonane tereny do gry . Wystarczy wydrukować elementy i skleić je w całość, aby otrzymać przestrzenne otocznie do prowadzenia potyczek. W chwili obecnej, na stronie dostępny jest tylko jeden element, ale pierwszy zestaw: Death Star jest już na ukończeniu.

Efekt końcowy będzie zapewne porównywalny z komercyjnym zestawem Orbital Starter Kit firmy Stones Edges, gdyż oba produkty są autorstwa tej samej osoby.

UPDATE: Jest już gotowy i dostępny do sćiągnięcia pierwszy mini zestaw: Death Star Walls - Easy Serie. W połączeniu z dostępną od kilku dni podstawą umożliwia zbudowanie prostego otoczenia do gry.


KOMENTARZE (3)

Bitewniaki

Bitewniak Star Wars oficjalnie w Polsce

2005-06-05 14:05:00 Resztki Imperium za ISA

Chciałoby się powiedzieć "W KOŃCU!". W dniu 2 czerwca oficjalny dystrybutor produktów firmy Wizards of the Coast - ISA Sp z o.o. w swojej ofercie umieściła grę figurkowa Star Wars Miniatures. Na razie jest dostępny tylko najświeższy dodatek - Revenge of the Sith.

Oto co o nim pisze wydawnictwo:

Figurki D&D i Star Wars
02 czerwca 2005 - 13:15
Spełniając wasze prośby od dziś rozpoczynamy sprzedaż w naszym sklepie internetowym dwóch gier figurkowych: Star Wars: Revenge of the Sith Kolekcjonerska Gra Figurkowa oraz Dungeons&Dragons Kolekcjonerska Gra Figurkowa. Dostępne są zestawy podstawowe i dodatkowe.


Booster kosztuje 45 PLN

Informacja ze strony ISY:
Star Wars Miniatures Revenge of the Sith Zestaw dodatkowy

Zestaw 7 losowych, pomalowanych figurek z Zemsty Sithów.

Nasza cena: 45.00 zł


Do kupienia jest dostępny tutaj.

(Dla porównania do niedawna booster ten był dostępny w sklepie Rebel.pl w cenie 59,95, różnica to prawie 15 PLN!)Natomiast Starter kosztuje 87 PLN

Informacja ze strony ISY:
Star Wars Miniatures Revenge of the Sith Zestaw podstawowy

Zestaw umożliwiający rozpoczęcie rozgrywki w Star Wars Miniatures. Zawiera 6 pomalowanych figurek (w tym Obi-Wana Kenobiego i Generała Grievousa), znaczniki, kostkę 20-ścienną, zasady gry oraz kolorową planszę i statystyki figurek.

Nasza cena: 87.00 zł


Można go zakupić tutaj.

Dla porównania cena w Rebelu - 94,95 za starter.

Listę figurek z dodatku Revenge of the Sith znajdziecie tutaj, natomiast galerię możecie obejrzeć w tym miejscu.
KOMENTARZE (20)
Loading..