TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

SWMinis: modele Speeder Bike'ów oraz A i B-Winga ... - UPDATE

2005-07-27 23:30:00 swminiatures.com

Kolejne praca Elizabeth ukazała się na stronie swminiatures.com. Tym razem, jest to siedem modeli speeder bike'ów z epizodów II-VI:

- speeder Anakina
- speeder Dooku
- speeder Durge'a
- speeder BARC
- speeder Imperial
- speeder Imperial EU

Modele można ściągnąć bezpośrednio ze strony klikając w ten link (292.59 KB).

UPDATE 29.07:

Następne elementy (tilesy) dla plansz do SW:Minis. Tym razem Elizabeth przygotowała modele A-Wingów i B-Winga. Można je ściągnąć bezpośrednio ze strony klikając w ten link (248.09 KB).


Porozmawiaj o bitewniaku WotC na Forum.
KOMENTARZE (18)

Bitewniaki

Kolejna fanowska mapa do SWMinis.

2005-07-27 08:53:00 swminiatures.com

Na stronie SW Miniatures 3D jest już do ściągnięcia kolejna, trzecia fanowska plansza do gry w miniaturki, której autorem jest Dale Meyers. Plansza MUSTIFAR 2D (8.35 MB) jest dostępna w tym linku .

- Plansza01.jpg 2.47MB
- Plansza02.jpg 2.47MB
- Plansza03.jpg 2.47MB
- Plansza02.jpg 2.47MB
Porozmawiaj o bitewniaku WotC na Forum.
KOMENTARZE (3)

Bitewniaki

SW Miniatures 3D : Bunkier na Endorze.

2005-07-25 11:01:00 swminiatures.com

Na stronie SW Miniatures 3D jest już do ściągnięcia, kolejna fanowska mapa 3D Mady by Elizabeth, przedstawiająca bunkier na Endorze. Model można pobrać klikając w ten link.

O pierwszej planszy Elizabeth, przedstawiającej mape Cloud City, pisaliśmy w tym newsie.

Porozmawiaj o bitewniaku WotC na Forum.
KOMENTARZE (8)

Bitewniaki

Kolejne figurki z Universe Huge Set - UPDATE

2005-07-21 21:47:00 www.wizards.com

Najnowszą figurką , zaprezentowaną przez Wizardów, jest wojownik Yuzhan Vong.


Uzbrojony w amphistaff oraz brzytwożuki, Yuzhanin będzie stanowił nie lada wyzwanie dla Jedi. Nowa umiejetność - Force Immunity - spowoduje, że Moc rycerzy jedi okaże się bezużyteczna. Dodatkowo, nie będa oni mogli nawet użyć mocy, aby ponownie wykonać rzut podczas ataku na Yuzhanina.


2 dni wcześniej zaprezentowano figurkę młodego rycerza Jedi z Okresu Nowej Republiki.


W odróżnieniu od np Jedi Guardiana, utracił zdolność Lightsaber Sweep, zyskujac w zamian Knigth Speed (ruch o dodatkowe 4 pola), oraz zwiększone atrybuty: Atak, Obronę i Punkty życia.


Nie lada gratką jest także X-1 Viper Droid - znany między innymi z Komiksu Dark Emipre. Na www.kidzworld.com możemy obejrzeć jego dokładne statystyki. Jeśli potwierdzą się one (a jest bardzo prawdopodobne, że tak będzie), to X-1 będzie bardzo trudnym przeciwnikiem do pokonania. Szczególnie pancerz molekularny odbijający strzały w kierunku atakujacego zapewni X-1 sporą przewagę na polu bitwy.


Jeśli wierzyć Kidzworld, X-1 Vper Droid otrzymał klasyfikację Uncommon, więc będzie go dosyć łatwo trafić w bosterze.

UPDATE:

Na www.kidzworld.com poajwiły się 2 nowe figurki: Rancor (prawie 15 cm wysokości) oraz Siotra nocy. Razem będą stanowić ciekawe combo. Niestety dość kosztowne do zdobycia, oboje to Very Rare...

KOMENTARZE (7)

Bitewniaki

Champions of the Force

2005-07-19 14:02:00 Resztki Imperium

Choć jeszcze nie ukazał się czwarty dodatek do bitewniaka - "Universe Huge Pack", to już pojawiają się pierwsze, nieoficjalne informacje o piątym dodatku (który zapewne trafi do sklepów w pierwszej połowie przyszłego roku).

Piąty dodatek będzie się nazywał "Champions of the Force" (przynajmniej taki jest tytuł roboczy) i warto zaznaczyć, że powinien być nie lada frajdą dla kolekcjonerów. Prawdopodobnie 60% figurek będzie przedstawiało postaci z EU. A wśród nich powinni pojawić się: Darth Nihilus, Darth Malak, Darth Bane, Exar Kun czy komandosi Republiki.
KOMENTARZE (4)

Bitewniaki

Cloud City - nowa mapa do SW Minis

2005-07-19 00:46:00 swminiatures.com

Na stronie SWMiniature 3D, pojawiła się i jest już do ściągnięcia mapa projektu Elizabeth przedstawiająca Cloud City. Mapa jest zapisana w formacie .JPG o wymiarach 34" x 22" czyli 86,36 cm x 55,88 cm i do ściągnięcia znajduje się w tym linku.


Porozmawiaj o bitewniaku WotC na Forum.
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Universe Set preview.

2005-07-15 13:06:00 www.wizards.com

Na swojej stronie, Czarodzieje zaprezentowali 2 nowe figurki z planowanego na 19 sierpnia, zestawu Universe.

Pierwszą figurką jest Tusken Raider na Banthcie:


Jest to jedna z 10 figurek o rozmiarze Huge. Pod względem grywalności przedstawią się dosyć ciekawie: Tusken posiada umiejętność Sniper, zaś sama bantha posiada zdolności Mighty Swing oraz Momentum. Przy dość dużej liczbie punktów życia (szacowane są na około 80), może okazać się całkiem ciekawym dodatkiem do każdej armii.Drugą z zaprezentowanych figurek jest Clone trooper na speederze BARC.


Podobnie jak Banthę, zakwalifikowano ją jako Huge, choć w tym przypadku jest to dość dyskusyjne. BARC Speeder nie jest wiele większy od speederów z Endoru, które były wielkości Large (zestaw Rebel Storm). Pod względem zdolności nie rózni się niczym od Speeder Bike'ów: posiadają Flight, Strafe Attack oraz Accelerate. Na plus należy zaliczyć wiekszą wytrzymałość oraz fakt, że BARC jest Rare'm, a nie Very Rare'm.
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Star Wars Miniatures Universe - nowe dodatki ...

2005-07-13 11:48:00 DantE za Wizards.Com

Wizardzi oficjalnie potwierdzili nowy dodatek do SW Minis o nazwie Universe. Każdy boster będzie zawierał jedną z 10 nowych dużych figurek np. Tuskena na Bantha'cie i 6 normalnych. Data premiery (oczywiście w USA) to 19 sierpień.


Porozmawiaj o bitewniaku WotC na Forum.
KOMENTARZE (2)

Bitewniaki

Death Star Diorama 3D - UPDATE

2005-07-12 17:17:00 swminiatures.com

Na stronie SWMiniature 3D, pojawiły się kolejne zdjęcia, zapowiadanych modeli pomieszczeń Gwiazdy Śmierci do dioramy 3D przeznaczony do gry w Star Wars Miniatures. Tym razem, zaprezentowano pomieszczenie przed salą kontroli, o której pisaliśmy w tym newsie. Plany w/w pomieszczeń mają być gotowe do ściągnięcia za dwa dni. Nowe pomieszczenie można zobaczyć w dziale galeria.


UPDATE: Diorama Pack #1 jest już do ściągniecia na stronie. W 26 plikach PDF znajdziemy do wydrukowania i wycięcia takie elemnty jak: podłogi, ściany różnej wielkości, drzwi oraz elemnty narożne. Cały zestaw waży 9.19 MB.
Dodatkowo dziś pojawił się dodatkowy element podłoża o wymiarach 12 na 9 cali.


Porozmawiaj o bitewniaku WotC na Forum.
KOMENTARZE (3)

Bitewniaki

Nieoficjalne informacje o Universe

2005-07-08 09:48:00 Resztki Imperium

W sierpniu w USA ukaże się kolejny dodatek do bitewniaka - Universe. Będzie się on składał z 60 nowych figurek, z tego 10 dużych. Niestety będzie on przez to droższy, niż poprzednie.

Dodatkowo będziemy również mieć więcej frakcji - bo aż siedem - Imperium, Republikę, Separatystów, Rebelię, Niezależnych, oraz Nową Republikę i Yuuzhan Vong.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z nadchodzącego dodatku.

- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3
- Zdjęcie 4
- Zdjęcie 5
- Zdjęcie 6
- Zdjęcie 7
- Zdjęcie 8
- Zdjęcie 9
- Zdjęcie 10
- Zdjęcie 11
KOMENTARZE (1)

Bitewniaki

Death Star Diorama 3D - pomieszczenie kontrolne

2005-07-07 17:47:00 DantE za swminiatures.com

Na stronie SWMiniature 3D, w dziale galeria, pojawiła się zapowiedź kolejnej cześci makiety (planszy 3d) do gry bitewnej z WotC Star Wars Miniatures, jest nią pomieszczenie kontrolne. Kolejny element dioramy, powinien pojawić sie za kilka dni, dokładnej daty jeszcze nie ujawniono. Jak narazie, model można zobaczyć w galerii.
KOMENTARZE (1)
Loading..