TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

SWMinis: Clouds City pack 3.

2005-09-27 13:10:00 swmianiatures.com

Na stronie swmianiatures.com, pojawił się trzeci zestaw pomieszczeń 3D do mapy Clouds City oczywiście autorstwa Elizabeth. Poniżej znajdują się linki do wszystkich modeli i mapy.

- Clouds City Pack 3.
- Clouds City Pack 2.
- The Carbon Chamber.
- Mapa Clouds City.

Należy pamiętać, że wszystkie pliki ze strony, można ściągać tylko wtedy, kiedy jest się zarejestrowanym użytkownikiem.

Na konieć, mogę powiedzieć, że na stronie swmianiatures.com, pojawiła się zapowiedź, nieoficjalnego pudełka na karty do SWMinis: Rebel Storm, które będzie do ściągnięcia na dniach.
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Kilka informacji o bitewniaku

2005-09-20 18:22:00 Resztki Imperium

W sieci pojawiły się kolejne plotki o grze Star Wars Miniatures Wizardów. Po pierwsze obecnie trwają prace nad pięcioma projektami:

- AT-AT - który pojawi się w listopadzie

- Attack on Endor - w styczniu ukaże się paczka zawierająca AT-ST, 3 szturmowców, scenariusz, mapy i karty statystk- Champions of the Force - zestaw kolejnych 60 figurek, w dużej mierze opartych na Mocy i mieczach świetlnych. Będą dostępne jedynie boostery. Zobaczymy postaci od czasów antycznych aż po NEJ.- Bounty Hunters - (nazwa robocza) - zestaw 60 figurek zawierający też duże miniaturki. Znów będa dostępne jedynie boostery. Figurki będą w znacznej większości Niezależne (Fringe) i jak wskazuje nazwa, będą to głównie łowcy nagród.

- Nowa gra Star Ships Game - będzie to prawdopodobnie gra z miniaturkami w kosmosie, lecz trudno na dzień dzisiejszy cokolwiek o niej powiedzieć.
KOMENTARZE (1)

Bitewniaki

SWMinis: bitwa o Naboo ...

2005-09-02 02:23:00 BaseContact

Na stronie BaseContact pojawiły się kolejne mapy wykonane przez fanów do bitewniaka, które są cd. Bitwy o Naboo o której pisałem w tym newsie. Tym razem plansze przedstawiają pole bitwy w lasach Naboo tuż przed pałacem (mapa znajduje się tu) oraz mapa przedstawiająca Naboo Power Core, gdzie odbył się pojedynek Qui-Gona i Obi-Wana z Darth Maulem.

Obie mapy można pobrać klikając w poniższe linki:

- Naboo Power Core.

- Naboo Battlefield + Battlefield Tiles.


Porozmawiaj o bitewniaku WotC na Forum.
KOMENTARZE (1)

Bitewniaki

Promocyjne ceny boosterów SWMinis na ISA.

2005-09-02 01:17:00 isa.pl

Na stronie sklepu ISA.PL, dystrybutora Star Wars:Miniatures, pojawiła się kolejna promocja cenowa na boostery SWM:CS, SWM:RotS oraz SWM:UH. I tak, aktualnie ceny za boostery kształtujął się nastepująco:

- SWMinis: Clone Strike : 40 pln
- SWMinis: RotS : 40 pln
- SWMinis: Universe : 59 pln (poprzednia cena:79 pln)

Zakupów można dokonać klikając w ten LINK.
KOMENTARZE (4)
Loading..