TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

SWMinis: "Attack on Endor"

2006-02-22 23:55:00 FGSWM

ISA donosi:

"Od poniedziałku w sprzedaży w naszym sklepiku zestaw "Attack on Endor" do strategicznej gry figurkowej Star Wars Miniatures. Cena zestawu - 65zł." W sklepie oficjalnego dystrybutora produktów Wizardów - ISY pojawiła się nowa pozycja do Miniaturek - Atak na Endorze, o którym pisałem wielokrotnie. Wysyłka ma się rozpocząć od poniedziałku. Jak coś to zapraszam tutaj.

W skład zestawu wchodzą:
- 1 figurka AT-ST
- 3 imperialne figurki: Scout Trooper, Stormtrooper i Stormtrooper Officer
- 2 dwustronne mapy pola bitwy
- karta statystyk
- książeczka ze scenariuszem

Cena det.: 75.00 zł
Nasza cena: 65.00 zł
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Zapowiedź AT-ST na stronie Wizards

2006-02-13 14:31:00 Wizards.com

Jakiś czas temu informowaliśmy o oficjalnej zapowiedzi AT-ST. Zapraszamy tutaj>>>.

Analogiczna zapowiedź znalazła się również na stronie Wizards>>>.

Warto zauważyć, iż oficjalnie nazwano to pakietem z dodatkowymi scenariuszami, czyli Scenario Pack. Co ciekawe nie jest on kolejnym dodatkiem.
Zestaw zawiera plastykową figurkę AT-ST, 3 imperialnych szturmowców, 2 dwustronne mapy, kartę statystyk i książeczkę z scenariuszami.

Całość będzie można nabyć już od 24 lutego w cenie 19,99 USD (około 64 PLN).
KOMENTARZE (3)

Bitewniaki

Champions of the Force ...

2006-02-13 07:27:00 Gargooletz za Rebelscum.Com

Na Rebelscum.Com oficjalnie zaprezentowano wygląd boosterków z nowej serii Champions of the Force, można wywnioskować z nich, że zobaczymy nową wersję Maula, Luke'a i Dartha Nihilusa.Na temat bitewniaka można porozmawiać i dowiedzieć sie ciekawych rzeczy na forum poświęconym Star Wars Miniatures lub na forum Bastionu.
KOMENTARZE (1)

Bitewniaki

Star Wars Miniatures: Attack on Endor

2006-02-01 18:39:00

W lutym na pułki amerykańskich sklepów, a niebawem pewnie też i w Polsce, trafi najnowszy dodatek do gry figurkowej Wizardów - Star Wars: Miniatures - "Attack on Endor". Zestaw przede wszystkim jest przewidziany do gier osadzonych w czasach klasycznej trylogii i podobnie jak w przypadku AT-AT, będzie składał się tylko z figurek imperialnych.

W zestawie znajdziemy:
- dużą figurkę przedstawiającą machinę kroczącą AT-ST
- dowódcę szturmowców
- szturmowca
- zwiadowcę


a także książeczkę z scenariuszami i cztery mapy (w tym Endoru). Wśród scenariuszy znajdą się oczywiście Endorowe, ale też osadzone w opuszczonej bazie, Świątyni Jedi czy lochach w których trzymano zwierzęta na wypuszczane na arenę. W zestawie tylko brakuje Ewoków.

Sterling Hershey, który współtworzył te misje, wspomnia, że tworzenie scenariuszy i materiałów do tej książeczki było wielką frajdą. Mapy i scenariusze nie ograniczają się do Endoru, mówi Heshey. Są tam też mapy opuszczonej bazy, jamy rankora, Świątyni Jedi na Yavinie 4, no i oczywiście bunkier na księżycu Endora. Są wspaniałe i doskonale pasują do figurek z pakietu Universe, wraz z jego wielkimi miniaturkami. Scenariusze odnoszą się do wszystkich er, w których obecnie można grać (od prequeli do Nowej Ery Jedi). Większość z nich bazuje na dodatku Universe, lecz znajdą się też i takie, w których wykorzystano postaci z trzech wcześniejszych dodatków. (Rebel Storm, Clone Strike, Revenge of the Sith).

Żaden z tych scenariuszy nie jest odtworzeniem filmów czy scen z Expanded Universe, choć wiele z nich jest mocno nimi inspirowanych. Cześć z nich to typowe starcia dla Gwiezdnych Wojen - Klony vs Droidy, Imperium vs Rebelia, ale są też takie, z którymi mogli się spotkać tylko fani Expanded Universe. Na przykład atak przeważających sił Yuuzhan Vong w jednym, czy Czarne Słońce w innym. A skoro jedna z map nazywa się jamą Rankora, z łatwością można się domyśleć, że ta bestia w jednym ze scenariuszy występuje.


KOMENTARZE (0)
Loading..