TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Star Wars PocketModel TCG

2007-03-29 22:24:00

WizKids będąca częścią koncernu Topps Company, która produkuje takie gry jak HeroClix® czy Pirates of the Spanish Main, podpisała z okazji 30 lecia Gwiezdnych Wojen umowę licencyjną z Lucasfilm i zacznie produkować nową grę o nazwie Star Wars PocketModel TCG. Będzie to kombinacja klasycznych karcianych TCG z konstrukcyjnymi grami strategicznymi (CSG), w której firma WizKids jest pionierem na rynku. Natomiast inowacja z użyciem TCG pozwoli graczą używać postaci i scena akcji z filmów, aby wspomóc swoją flotę koeszonkowych modeli. Ta ekscytująca i łatwa do nauczenia się gra, będzie bazować na sześciu filmach.Karty kolekcjonerskie Topps były jednym z pierwszych licencjonowanych produktów, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc rozszeżyć relacje z Topps – mówi Howard Roffman, prezes Lucas Licensing.

Zgodnie z tradycją, zapoczątkowaną przez grę Pirates CSG, WizKids nie zamierza wydawać startera. Do gry wystarczy Game Pack (za jakieś 4,99 USD), zawierajacy od czterech do ośmiu modeli do skonstruowania, sześć kart, dwie mikrokostki, instrukcję i pełne zasady.Gra jest skierowana do młodszych fanów. Pojawi się w sprzedaży w czerwcu 2007, a jej preview będzie dostępne na Star Wars Celebration IV. Dystrybutorem WizKids także jest ISA.

Temat na forum
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Wieści z krainy Wizardów

2007-03-29 22:23:00

Na forum Wizardów jeden z twórców Miniaturek, Rob zdradził kilka ważnych planów. Po pierwsze po najnowszym dodatku czeka nas nowy starter, z poprawionymi zasadami. A także obecnie przygotowanych jest kilka kolejnych dodatków, które określił literami od I do M. Tu trzeba dodać, że każdy dodatek miał swój kod literowy, a więc wygląda to tak:

SWM A = Rebel Storm
SWM B = Clone Strike
SWM C = Revenge of the Sith
SWM D = Universe
SWM D.5 = AT-AT
(brak) = Attack on Endor (Rob nie pracował nad tym)
SWM E = Champions of the Force
SWM F = Bounty Hunters
SWM G = StarShip Battles
SWM H = Alliance & Empire
SWM H.5 = Nowy starter
SWM I = ?
SWM J = ?
SWM K = ?
SWM L = ?
SWM M = ?

Niestety nic więcej o następnych dodatkach nie wiadomo. Ale są już wieści o nowym starterze do Miniatur, choć powoli sprawa zaczyna się kształtować. Po pierwsze w USA zobaczymy go 29 czerwca i jest pierwsze zdjęcie słabej jakości:Na stronie Wizardów znalazły się oficjalne zapowiedzi ich nowych produktów.

Pierwszy z nich to kolejny dodatek do Star Wars: Miniatures - Alliance and Empire. Wydany z okazji 30 lecia Gwiezdnych Wojen dodatek koncentrujący się na klasycznej trylogii. Jak zwykle boostery z 7 figurkami ze statystykami, tym razem normalne bez dużych. W sumie mamy 60 różnych figurek (very rare, rare, uncommon i common), wstępnie malowanych. Każda z nich - to nowość - będzie miała z prozdu podstawki napis Star Wars - a więc zgodnie z zapowiedzią, podstawki będą miały inny kształt, niż dotychczas.Temat na forum
KOMENTARZE (0)
Loading..