TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Nowości ISowe

2007-06-26 21:38:00

Star Wars Miniatures Game STARTER
W tym miesiącu ISA szaleje z zapowiedziami o SW, tym razem pojawiła się zapowiedź startera do miniaturek (nowego). Znów jest z nim problem na Wizardach taki, że jeszcze nie zdążyli się nim pochwalić.

Zestaw podstawowy Star Wars Miniatures Game zawiera wszystko, co trzeba dla dwóch osób, by mogły rozpocząć fascynującą rozgrywkę jeden na jednego. W zestawie znajduje się składana mapa, książka zasad, 6 zawsze takich samych, pomalowanych figurek. Gracze, którzy zakupią ten zestaw startowy, mogą go rozszerzać kupując zestawy dodatkowe Star Wars Miniatures Game zawierające losowe figurki do gry.

Opakowanie zawiera:
6 pomalowanych, plastikowych figurek: Obi-Wan Kenobi, Darth Vader, Rebel Captain, Rebel Heavy Trooper, Elite Stormtrooper oraz Heavy Stormtrooper
1 dwustronna mapa,
Książkę zasad
Karty statystyk
1 kostka k20


Cena 45 PLN.

ISA zrobiła nam bardzo dużą niespodziankę. Zapowiadany już wcześniej przeze mnie taki połowiczny dodatek do Miniatur oficjalnie został zapowiedziany przez ISĘ i to zanim zrobili to Wizardzi, czy oficjalna.
Star Wars Miniatures Rebel & Imperials Zestaw Dodatkowy

Realizacja: 3 - 14 dni roboczych
Nasza cena: 13.00 zł

Walka o galaktykę trwa, a klasyczna trylogia Star Wars ożywa wraz z tym dodatkiem, pełnym kolorowo pomalowanych i bardzo szczegółowych figurek. Wybierz stronę, zbierz swoje oddziały i niech Moc będzie z Tobą!

Zestaw dodatkowy zawiera:
2 figurki , 2 karty statystykStar Wars PMTCG: Booster

W dniu 30 czerwca polski dystrybutor WizKids firma ISA wprowadzi na nasz rynek nową grę - Star Wars Pocket Model TCG.

Produkt dostępny od 30.06.2007
cena: 15.00 zł
Zestaw dodatkowy:
4-8 PocketModel do złożenia
6 kart do gry

Star Wars PMTCG: Imperial Power Pack

W tym zestawie Power-Up znajdują się karty i Modele Kieszonkowe (PocketModels) niedostępne w losowych zestawach do gry (boosterach).

W skład Power-Up’a wchodzi: osiem PocketModels, jedna 30-kartowa talia (zawsze taka sama), dwie kostki i kolorowy przewodnik strategiczny. Wśród tych specjalnych kart znajdzie się model potężnej Gwiazdy Śmierci, oraz cztery bardzo dobre karty do gry. Gracze będą chcieli po kilka sztuk tego zestawu, by wypełnić nim swoje floty.

• PocketModel Niszczyciela, niedostępny nigdzie indziej
• 4 specjalne karty do gry: Komora Medytacyjna Dartha Vadera, Admirał Piett, Promień Przechwytujący i Abordaż
• Turniejowa, 30-kartowa talia
cena: 50.00 zł
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

SW PocketModel TCG w sklepach

2007-06-21 20:56:23


Nowa gra o której pisaliśmy niedawno ukazała się wreszcie w sklepach. Również polski dystrybutor postarał się, i na specjalnej stronie można zamawiać boostery (15 zł), oraz imperialny power pack (50 zł): w tym zestawie Power-Up znajdują się karty i Modele Kieszonkowe (PocketModels) niedostępne w losowych zestawach do gry (boosterach). W skład Power-Up’a wchodzi: osiem PocketModels, jedna 30-kartowa talia (zawsze taka sama), dwie kostki i kolorowy przewodnik strategiczny. Wśród tych specjalnych kart znajdzie się model potężnej Gwiazdy Śmierci, oraz cztery bardzo dobre karty do gry. Gracze będą chcieli po kilka sztuk tego zestawu, by wypełnić nim swoje floty.

Przypominamy, że najbliższy pokaz i możliwość zagrania w tą grę, to wrocławskie Dni Fantastyki.

Zapraszamy też na forum.

Tymczasem WizKids już zapowiedział dodatek do gry, który ukaże się na jesieni. Dodatek nazywać się będzie "Ground Assault" - tak tak, już we wrześniu będzie nam dane pograć takimi oto pojazdami:

KOMENTARZE (15)
Loading..