TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

RPG i Miniaturki w 2007

2007-07-03 21:54:00

Na oficjalnej pojawiło się informacja, co nas czeka w RPG i Miniaturkach do końca roku. A tu będzie się działo, dostaniemy 150 nowych figurek, zaczynając od 60 z Alliance & Empire, który będzie przedstawiał najważniejsze postaci z oryginalnej trylogii. To dodatek z okazji 30-lecia, dlatego figurki będą miały unikalną kwadratową podstawkę z logo Star Wars. Ewentualne dodruki tego dodatku będą mieć już normalną, okrągłą podstawkę.

W czerwcu pojawi się też dodatek Rebel and Imperials, składający się z popularnych figurek z innych produktów. W sumie w boosterach (tym razem składających się z 2 figurek) będziemy mieć 24, a losowość będzie olbrzymia, bo nie będzie gwarantowanych rarów itp. Dodatkowo pojawi się też nowy starter, o nazwie Star Wars Collectable Miniatures game (CMG), będzie to pierwszy starter od 2005 roku. Będzie zawierał nie losowe figurki – Obi-Wana, Dartha Vadera, kapitana Rebeliantów, Heavy Rebel Trooper, Elite Stormtrooper oraz Heavy Stormtrooper, a także bitwę, książeczkę z instrukcjami oraz kostkę D20 i wiele innych.

Jesienią pojawi się Galaxy Tiles, będzie pakietem sześciu dwustronnych map terenowych, dodatkowo kompatybilnym z SW RPG. To tu zobaczymy korytarze Świątyni Jedi na Coruscant, czy salę tronową Imperatora na Gwieździe śmierci. I inne.

Dodatkowo fani będą mieli okazję zobaczyć zapowiedź 3-D oczekiwanej gry LucasArtsu – Star Wars: The Force Unleashed, w dodatku który pojawi się w listopadzie. The Force Unleashed będzie zawierał 60 figurek, tylko boostery głównie z rozszerzonego wszechświata – komiksów, książek i gier. Aż 14 figurek będzie pochodziło z gry, natomiast 10 będzie dużymi. Po raz pierwszy fani zobaczą właśnie tutaj postaci z gry.Ale Miniaturki to nie wszystko. W czerwcu pojawiła się nowa wersja RPG – Saga Edition, która rozszerza standardowy D20 o materiały z wszystkich filmów i bardziej wkomponowuje się w minisy, a na dodatek jest kompatybilna wstecznie. Ale wraz z nią pojawią się nowe dodatki, w tym w grudniu Starships of the Galaxy, gdzie nauczymy się pilotować tak frachtowce jak i superniszczyciela. Będzie to wersja poprawiona względem tej z roku 2001.


KOMENTARZE (0)
Loading..