TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

TFU - minisy

2007-09-19 20:38:00

Na stronie Wizardów pojawiła się mała aktualizacja. Jest już wylistowany nowy dodatek - The Force Unleashed, który pojawi się w USA 16 listopada. Jest też słaby skan figurki. Oto zdjęcia, które dołączyli Wizardzi.

Dla przypomnienia. 60 figurek, w tym duże. Wszystkie frakcje, 14 figurek z gry, 16 nowych postaci/ras. Cóż zapowiada się najlepszy dodatek od czasu Champions of the Force.

Temat na forum
KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Star Wars Miniatures: Battle of Hoth i Force Unleashed

2007-09-14 00:54:23 RebelScum.com


Serwis kolekcjonerów Rebelscum zaprezentował pudełka do nowych zestawów Star Wars Miniatures, które ukażą się jeszcze w tym roku.

Po pierwsze Battle of Hoth Scenario Pack: zestaw, który pojawi się w listopadzie i będzie się składał z 17 figurek w tym ekskluzywnej - hologramu Veersa oraz przemalowanego AT-ST. Reszta figurek najprawdopodobniej będzie powtórkami z poprzednich zestawów.


Drugą zapowiedzą jest dodatek The Force Unleashed, który będzie składał się z 60 figurek. Tak jak pisaliśmy wcześniej - 14 figurek ma być związanych z samą grą, a 16 nigdy wcześniej nie pojawiło się w Minisach (wersje figurek, rasy itp.). Dodatkowo będzie to kolejny dodatek z dużymi miniaturkami, ma być ich aż 10. Warto przypomnieć, że będzie to pierwsza prezentacja gry The Force Unleashed.
KOMENTARZE (7)

Bitewniaki

Star Wars Pocketmodel: Ground Assault

2007-09-04 12:37:00 forum Star Wars Games


Najnowszy dodatek do Star Wars Pocketmodel o nazwie Ground Assault wydany zostanie w październiku. W dodatku oprócz nowych statków takich jak B-Wing, Jedi Starfighters, Droid Starfighters czy Droid Control Ship po raz pierwszy znajdą się jednostki naziemne m.in. AT-AT, Snowspeeder, AT-ST czy tauntauny. Wszystkich jednostek będzie w sumie 67.
Do tego 120 nowych kart w tym 20 nowych kart typu Objective. Jednostki naziemne otrzymają o bonus +1 do ataku na karty Objective, ale za to wprowadzono dla nich ograniczenia, jeśli chodzi o atakowanie statków. Pojawią się nowe zdolności takie jak Armor czy Blaster oraz karty dające bonusy dla poszczególnych frakcji. Wśród kart znajdą się Ewoki czy nowe wersje Dartha Vadera, Yody czy Obi-Wana.


Wraz z nowym dodatkiem wydany zostanie zestaw o nazwie Ground Assault Battle of Hoth. Zawierać będzie on złożoną 30-kartową talię opartą na wydarzeniach i postaciach z Bitwy o Hoth, a także AT-AT, AT-ST, speeder bike, snowspeeder oraz tauntauny oraz stanowisko ogniowe Rebelii. Wszystko to w metalowym pudełku podobnym do zestawów promocyjnych dostępnych na Celebration IV i Celebration Europe.

Preview wszystkich jednostek można znaleźć na stronie Kidzworld.

Do dyskusji na temat nowego dodatku zapraszamy na nasze forum, oraz na forum poświęcone Star Wars Pocketmodel oraz Star Wars Miniatures znajdujące się pod adresem: www.swforum.dante.xon.pl.
KOMENTARZE (11)

Bitewniaki

Star Wars Miniatures: pierwsze zapowiedzi na 2008

2007-09-02 14:31:25

Na kownencie GenCon odbył się panel o Star Wars Miniatures zorganizowany przez Wizardów. Potwierdzono, że w roku 2008 ukażą się trzy nowe dodatki, zamiast wcześniej planowanych czterech. A będą to:
  • Legacy of the Force
  • dodatek związany z erą Knights of the Old Republic
  • dodatek związany z serialem The Clone Wars
Ponadto dowiedzieliśmy się, że dodatek "The Force Unleashed" ma mieć 16 figurek związanych z grą i 14 figurek, które w żaden sposób nie pojawiły się dotychczas w innych dodatkach, pojawią się zarówno nowe postaci jak i rasy. Dodatek "Legacy of the Force" nie stworzy nowych frakcji osadzonych w przyszłości galaktyki. Zamiast tego postaci będą dopasowane do istniejących. Wśród figurek możemy oczekiwać takich postaci jak : Darth Talon, Cade Skywalker, Wedge Antilles, Nomi Sunrider, czy Sebulba.


KOMENTARZE (14)
Loading..