TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Nowe mapy do SW Miniatures

2008-01-27 16:53:34 Holocron

Mamy dobrą wiadomość dla fanów gry Star Wars Miniaturek. Otóż, jak zapowiada Rodney Tomphos z Wizard of the Coast, w roku 2008 na odwrocie plakatu każdego dodatku będzie znajdować się mapa. Na pierwszy ogień idzie dodatek Legacy of the Force, który do gry wprowadzi nową lokację: Świątynie Jedi na Ossusie.

A oto wypowiedz Rodney’a:
”Na odwrocie plakatowego wydania listy figurek z nadchodzącego dodatku Legacy of the Force” będzie znajdowała się nowa mapa. Będzie to platforma lądownicza Świątyni Jedi na Osussie, która była w komiksie „Legacy”. Jest to bardzo przyjazna mapa dla charakterów z umiejętnością Flight.
Mogę dodatkowo zapewnić, że wszystkie nowe dodatki wydane w tym roku, będą na swoich plakatach miały nowe mapy. Pytajcie o nie w swoich lokalnych sklepach.”

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na nowy dodatek i jego plakat.
KOMENTARZE (5)

Bitewniaki

Galaxy Tiles

2008-01-16 20:01:00

Na stronie Wizardów znalazła się zapowiedź i opis nowego produktu Galaxy Tiles. Będzie to zestaw map i podkładek do RPG, które znając życie będzie można wykorzystać też w Miniaturkach.

Twój blat od stołu nigdy nie wyglądał lepiej. Oto zestaw łatwych do rozbudowania, podkładek terenów, które pozwolą stworzyć epicką bitwę Gwiezdnych Wojen w sposób jaki ci się tylko zamarzy. Całość można sobie dowolnie układać.

Produkt składa się z 6 dwustronnych, podkładek oraz wielu fragmentów terenów różnej wielkości i kształtów, dzięki której będzie można zbudować swoją własną bazę imperialną, stanicę Rebelii czy posterunków niezależnych. Produkt ten niewątpliwie wzbogaci rozgrywkę nie tylko w SW RPG.


KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Znamy już datę wydania dodatku SW Miniatures: Legacy of the Force!

2008-01-13 23:07:36 Holocron

Jak donosi serwis Holocron Wizard of the Coast określił już dokładną datę wydania dodatku do gry SW Miniatures: Legacy of the Force. Boostery z nowymi figurkami będziemy mogli kupić w piątek 28 marca bieżącego roku. Dodatek będzie składał się z 60 figurek i będzie opierał się głównie na serii komiksowej Legacy, ale możemy spodziewać się też innych źródeł pomysłów, takich jak: seria książkowa Legacy of the Force, czy też innych komiksów. Przpypuszczalnie w dodatku LotF pojawią się miniaturki takich postaci jak: Cade Skywalker, Imperator Roan Fel czy choiażby Darth Kryat. Poniżej prezentujemy opis dodatku:

Generacje po śmierci Imperatora Palpatine’a, nowi Lordowie Sithów powstają by wyzwać odrodzone Imperium i zniszczyć ostatnich Jedi, ale dziedzictwo Mocy żyje nadal. Ciemna Strona walczy z Jasną w rozrywającej wszystko bitwie o kontrolę nad galaktyką i ostateczne przeznaczenie Mocy. Pomóż ustanowić dziedzictwo Mocy w swoim własnym zakątku uniwersum Star Wars.
KOMENTARZE (6)

Bitewniaki

Star Wars Pocketmodel: Order 66

2008-01-10 22:56:39 Rebelscum.com

WizKids zapowiedziało oficjalnie nowy dodatek do gry SW PocketModel pod znamienitym tytułem Rozkaz 66: Zdrada kanclerza Palpatine'a ujawniła się, rozkazał zniszczenie Zakonu Jedi, wydając nakaz wykonania rozkazu 66. Odpowiedz na ten atak z pomocą myśliwców Jedi i AT-RT, albo zniszcz Jedi korzystając z Republikańskich Kanonierek i Śmigaczy. Rozkaz 66 to ponad 40 nowych modeli i 60 kart do skolekcjonowania !
Jak zapowiedział Justin Ziran, menadżer produktu Pocket Model TCG, będzie to pierwszy zestaw w którym gracze dostaną także naklejki pozwalające graczom przyozdobić swoje floty we własny i niepowtarzalny sposób. Ponadto wraz z Rozkazem 66 pojawi się też The Elite Assault, będzie to tematyczny prekonstruowany deck składający się z 30 kart, ośmiu zmodyfikowanych modeli (niedostępnych nigdzie indziej), elementarza strategicznego gry, listę modeli z Order 66 oraz dodatkowe naklejki.
Dodatek pojawi się w marcu 2008.


Ponadto przy okazji wydania gry The Force Unleashed ukaże się też specjalny gadżet z PocketModel – metalowa puszka zawierająca 48 jednostek, w tym unikatowych Rouge Shadow, oraz olbrzymiego Rancora wraz z jeźdźcem.
Ten smakowity dla kolekcjonerów kąsek kosztować ma 19.99 dolarów.
KOMENTARZE (2)

Bitewniaki

Filmowo - świąteczny preview SW Miniatures

2008-01-09 21:04:23 Forum SW

Jak pisaliśmy w tym newsie, w sieci można było znaleźć kilka fotografii figurek z zapowiadanego na marzec nowego dodatku Star Wars Miniaturek, który nosi nazwę Legacy of the Force. Wiele osób zaczęło podejrzewać, że jest to fanowska konwersja figurek już wydanych. Jednak koledzy z forum Star Wars Games odnaleźli źródło tych zdjęć i teraz możemy przekonać wszystkich niedowiarków o ich prawdziwości. Dodatkowo poznaliśmy jeszcze staty 3 kart, a oto i one:

Luke Skywalker Legacy of the Light Side (Rebel)
39pts
70hps
19d
+9 atk
20 dmg
Accurate Shot, Careful +4, Double, Greater Mobile (can use multiple attacks while moving), Stealth Force 2, Renewal 1
Jedi Mind Trick
Deflect
15/60 R

Darth Talon (Sith)
56pts
110 hp
20d
+11atk
20dmg
Loner, Melee, Mobile, Stealth, Twin
Force 1, renewal 1
Force Bubble (1 force, When this character takes damage reduce the dmg by 20
Force Lightning (1 force, replaces attacks, range 6, 20 dmg)
3/60 VR

Madalorian Gunslinger (Mando)
17pts
50hps
17d
+9atk
10dmg
Cunning, Deadly, Double, Evade
55/60 UC

A oto i źródło naszych doniesień: świąteczny podcast na YouTube.com z świąteczno-noworocznymi zapowiedziami Wizard of the Coast. Miniaturki i karty postaci można ujrzeć od 1:10 do 1:47 minuty czasu filmu.
KOMENTARZE (2)
Loading..