TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Ogromna imperialna kolekcja

2008-11-30 14:09:00 forum WotC

Na forum Wizards of the Coast w dziale poświęconym Star Wars Miniatures pojawił się pewien interesujący temat. Jego założyciel – Menoth’s Fire – zamieścił w nim zdjęcie swojej niecodziennie dużej kolekcji imperialnych miniaturek. W jej skład wchodzą aż 3 tysiące figurek! Większość z nich to tradycyjni szturmowcy, ale na zdjęciach widzimy także wiele VR pokroju: Emperor Fel, Grand Admiral Thrawn czy Vader’s Apprentice Unleashed. Wielkim osiągnięciem jest też zdobycie 5 AT-AT i innych figurek typu large, o które bardzo ciężko na giełdzie minisowej. Ciekawe jak wiele punktów jest warte te 3 tysiące miniaturek?Na naszym własnym polskim podwórku znana jest armia Ewoków Ki Adiego z Wrocławia. Stale powiększająca się wataha wygląda obecnie tak:Obu kolekcjonerom życzy dalszej wytrwałości w zbieraniu swoich ulubionych miniaturek!
KOMENTARZE (26)

Bitewniaki

''Jedi Academy'' w katalogu WotC

2008-11-23 10:05:38 forum WotC

W najnowszym katalogu produktów Wizards of the Coast na lato 2009 pojawiła się interesująca nas pozycja. Jest nią dodatek do Star Wars Miniatures: Jedi Academy. O zapowiedzi gry wiemy już od sierpnia, opis daje nam jednak potwierdzenie kilku tez, przypuszczalną cenę pojedyńczego boosteru oraz dokładną datę premiery.

Rozwinięcie „Jedi Academy” dla gry Star Wars Miniatures zawierać będzie nowe i znane nam postacie z Sagi, włączając rycerzy i mistrzów Jedi ze wszystkich er gry. Postacie w tym 40 figurkowym dodatku zaciągnięte są z gwiezdowojennych: filmów, seriali animowanych, komiksów i książek. W każdy booster pakowane będzie 7 miniaturek i pełno kolorowe karty statystyk do każdej miniaturki.
Cena detaliczna za jeden booster – 15.99$
Data premiery – 16 czerwiec 2009


Natomiast dzięki brytyjskiemu Amazonowi, na którym pojawiły się aukcje nowych minisowych Map Packów, poznaliśmy cenę tych produktów. Każdy z nich będzie tańszy od standardowego boosteru, a jego cena wyniesie niecałe 10$.

Warto przypomnieć, że 21 listopada miała miejsce premiera Clone Wars Battles – Scenario Pack, o którym więcej pisaliśmy w tym newsie.

Listę premier dla Star Wars Miniatures na rok 2009 znajdziecie w tutaj.
KOMENTARZE (8)

Bitewniaki

Premiera ''The Clone Wars Tactics''

2008-11-12 17:14:52 Tierfon

Dzisiejszego dnia swoją premierę ma kolejny dodatek do Star Wars PocketModels TCG - The Clone Wars Tactics. Co dokładnie kryje się pod tym tytułem poza nowymi boosterami możecie przeczytać w tym newsie. Jest to już drugi dodatek do gry WizKids poświęcony „Wojnom Klonów”. Pierwszy z nich nosił nazwę „The Clone Wars” i pojawił się w sprzedaży 26 lipca. Wieść gminna niesie, że na dwóch dodatkach się nie skończy i spodziewać się możemy kolejnego.Przez ostatnie trzy tygodnie belgijski serwis Tierfon prowadził preview dla „The Clone Wars Tactics”. W pięciu zapowiedziach poznaliśmy tajniki czterech modeli i jednej karty. Prezentują się one następująco:

Hailfire Droid (Z90)


Clone Artillery Cannon (501st Legion)


Yoda


Nu-Class Attack Shuttle (48th Division)


Lucrehulk-Class Battleship


O „The Clone Wars Tactics” możecie porozmawiać z innymi graczami w tym wątku na forum Star Wars Games. W niedalekiej przyszłości pojawią się na Bastionie opisy produktów „The Clone Wars Tactics”, które będziecie mogli komentować i oceniać. Póki co zapraszamy was do przeglądania już wydanych pozycji - klik!
KOMENTARZE (11)

Bitewniaki

Szczegóły na temat ''Clone Wars Battles''

2008-11-05 23:45:42 forum WotC

Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie nowego scenario packu, który lada moment będzie miał swoją premierę. Owa fotografia konfrontowała się nieco z tą, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Tak więc kolejna nowość dla Star Wars Miniatures związana z wojnami klonów będzie nazywać się: Clone Wars Battles – Scenario Pack. Zestaw będzie zawierał 10 miniaturek, w tym 5 ekskluzywnych – co ciekawe w rzeczywistości są tylko trzy(!), dwustronną mapę, kostkę do gry, counterki i książkę z zasadami. Nowy scenario pack prezentuje się następująco, w tle widać jedną z map, jakie znajdziemy w pudełku:Osoby, które są już w posiadaniu „Clone Wars Battles” relacjonują, że w zestawie znajdą się tylko 3 ekskluzywne figurki - zdjęcia ich kart znajdziecie poniżej, a nie tak jak głosi opis 5. Poza nowymi minisami znajdziemy reprinty takich miniaturek jak: Mace Windu (ROTS), czy General Grevious, Supreme Commander (ROTS).Jak się dowiedzieliśmy od polskiego dystrybutora gry – firmy ISA, sugerowana cena detaliczna „Clone Wars Battles” to 139 złotych. Przypomnijmy, że premiera zestawu już 21 listoapda.


Serwis KhrysSun dotarł natomiast do informacji o datach premier kolejnych map packów. Plan wydawniczy na przyszły rok ma więc wyglądać w ten sposób:

  • 26 luty – Imperial Entangelmnets (dodatek)
  • kwiecień - The Clone Wars: The Attack on Teth (map pack)
  • czerwiec – Jedi Academy (dodatek)
  • czerwiec - The Clone Wars: Showdown at Teth Palace (map pack)
  • sierpień - The Clone Wars: The Crystal Caves of Ilum (map pack)

    Temat na forum
    KOMENTARZE (7)
  • Loading..