TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Znamy już cenę "Legacy of the Force"

2008-02-25 16:36:52 ISA

Kilka dni temu na ISA.pl, stronie importera gry Star Wars Miniatures, pojawiła się możliwość zamawiania pojedynczych boosterów z najnowszego dodatku, czyli „Legacy of the Force”. Cena detaliczna za booster wynosi 45zł. Dodatkowo umieszczono nową ofertę sprzedaży – opakowanie zbiorcze, czyli tak zwany popularny case (12 kartoników, po 7 figurek w każdym), który kosztuje 480zł. Jednak dla stałych klientów sklepiku internetowego przewidziane są rabaty. W sklepach lokalnych należy się spodziewać standardowej ceny za booster, czyli 50zł. Poniżej prezentujemy oficjalny opis dodatku, jaki ISA zamieściła na swojej stronie:

Nowe zło pojawia się w galaktyce... Po śmierci Imperatora Palpatine’a pojawiają się nowi lordowie Sith ponownie stawiający wyzwanie Imperium I niedobitkom Jedi. Nie jest się łatwo pozbyć dziedzictwa mocy, jasna strona będzie zawsze walczyć z ciemną, a ciemna zawsze będzie dążyć do zniszczenia jasnej – i tak toczy się odwieczna walka o kontrolę nad wszechświatem. Podejmij tę walkę i ustanów dominację którejś ze stron w swoim zakątku galaktyki, daj się ponieść Dziedzictwu Mocy...

Dodatkowo mamy złą wiadomość dla fanów Star Wars Miniatures, jak informuje ISA w swoim dziale z aktualnościami, premiera „Legacy of the Force” została przesunięta z 7 na 28 marca. Być może powodem tego jest brak previev, jakie dotychczas przyszło nam dostawać przed wydaniem poszczególnych dodatków. Zazwyczaj było to 5-6 zapowiedzi, po jednej na tydzień. Na forum Wizard of the Coast, VampireGuy – członek zespołu zajmującego się grą – zamieścił informację, że nowe previev pojawią się w najbliższym czasie. O wszystkim będziemy was na bieżąco informować, a do tego czasu pozostaje wszystkim graczom cierpliwie czekać.
KOMENTARZE (4)

Bitewniaki

Boostery SW Miniatures: Legacy of the Force

2008-02-11 16:33:43 khryssun.free.fr

Od jakiegoś czasu pojawiają się w sieci informacje na temat nowego dodatku do gry Star Wars Miniatures: „Legacy of the Force”. Dzisiaj mamy okazję zaprezentować wam w pełnej okazałości boostery do tego setu. Kolorem przewodnim na opakowaniach dodatku jest czerwony (nie mylić z wiśniowym z „Alliance & Empire”), na pierwszym z boosterów widzimy Bobę Fetta, na drugim Darth Talon, a na trzecim Luke’a Skywalkera.Przy okazji poznaliśmy statystyki nowej figurki, która będzie wydawana także w wersji PROMO. Jest nią Elite Rebel Commando, do którego stworzenia modelem była postać Wyla Tarsona, z komiksowej serii „Rebellion”. Poniżej prezentujemy samą figurkę wraz z kartą postaci.Klikając na źródło newsa, traficie też do galerii zdjęć figurek dodatku w lepszej rozdzielczości.
KOMENTARZE (6)

Bitewniaki

Spis i foto figurek z SW Miniatures

2008-02-03 00:10:55 Holocron

Początek lutego przynosi światowi graczy Star Wars Miniatures wiele niespodzianek. Jedną z nich jest plakat z dodatku The Legacy of the Force, dzięki któremu poznajemy całkowity spis figurek. W najnowszym secie będzie można trafić figurki z każdej frakcji, oprócz Separatist. Najciekawszymi eksponatami dodatku są: Darth Caedus; Lumiya, the Dark Lady; Darth Kryat; Nomi Sunrider; Luke Skywalker, Force Spirit; Cade Skywalker, Bunty Hunter oraz Boba Fett, Mercenary Commander. Cały spis figurek, ich wygląd i mapę świątyni lądowiska Jedi na Ossusie możecie zobaczyć pod tym adresem.


Dodatkowo na forum Wizard of the Coast pojawiła się informacja z planowanymi datami wydania dodatków Knights of the Old Republic – 8.08.2008 i The Clone Wars – 21.11.2008. Możemy spodziewać się w tych dodatkach figurek: Zeyna Caricka, Dartha Siona i Jar Jar Binksa oraz Kita Fisto, Asajj Ventress i Kapitana Rexa.
KOMENTARZE (15)
Loading..