TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Klony z ''The Clone Wars''

2008-09-29 23:14:54 TCGPlayer i KhrysSun

Sezon na miniaturkowe preview The Clone Wars rozpoczął się na dobre. Mimo tego, że Wizardsi jeszcze nie ruszyli ze swoimi cyklicznymi zapowiedziami. Po odkryciu całej listy figurek z miniaturkowego „The Clone Wars” pora na konkretne statystyki. Z pomocą idą nam użytkownicy oficjalnego forum Star Wars Miniatures ze swoimi „kontaktami” oraz serwis TCGPlayer.com, który co tydzień będzie nam prezentował jakieś nowości z dodatku.

Na pierwszy ogień mamy dla was skan karty Clone Trooper on Gelagrub:Drugim dzisiejszym klonem jest pilot Odd Ball, którego mieliśmy okazję oglądać w „The Clone Wars” w czasie bitwy powietrznej o Teth:O dodatku do gry możecie porozmawiać na forum w tym miejscu.
KOMENTARZE (2)

Bitewniaki

Znamy listę minisów z ''The Clone Wars''

2008-09-21 23:30:04 KhrysSun

Na forum Wizardów pojawił się niemały przeciek dotyczący miniaturkowego ”The Clone Wars”. Są nim zdjęcia figurek oraz checklisty. Dzięki tym fotografiom znamy już pełną listę figurek z dodatku, która prezentuje się następująco:Sith
1. Darth Sidious Hologram - (VR)

Republic
2. Ahsoka Tano - (VR)
3. Anakin Skywalker Champion of Nelvaan - (R)
4. Anakin Skywalker on STAP (VR) -
5. ARC Trooper Sniper (UC) -
6. Barriss Offee - (R)
7. Captain Rex - (VR)
8. Clone Trooper on Gelagrub - (R)
9. Commander Gree - (R)
10. Elite Clone Trooper Commander - (UC)
11. Elite Clone Trooper Grenadier - (C)
12. Galactic Marine - (UC)
13. General Aayla Secura - (R)
14. Heavy Clone Trooper - (C)
15. Mon Calamari Knight - (UC)
16. Odd Ball - (R)
17. Padme Amidala Senator - (VR)
18. Star Corps Trooper - (UC)
19. Wookiee Scoundrel - (C)
20. Yoda on Kybuck - (VR)

Separatist
21. Battle Droid - (C)
22. Battle Droid - (C)
23. Battle Droid Sniper - (UC)
24. Chameleon Droid - (R)
25. Durge, Jedi Hunter - (VR)
26. General Grievous, Droid Army Commander - (VR)
27. Heavy Super Battle Droid - (C)
28. IG-100 MagnaGuard - (UC)
29. Neimoidian Warrior - (C)
30. Quarren Isolationist - (UC)
31. Rocket Battle Droid - (UC)
32. Super Battle Droid - (C)
33. Techno Union Warrior - (C)

Fringe
34. Aqualish Warrior - (C)
35. Gha Nachkt - (R)
36. Human Soldier of Fortune - (C)
37. IG-86 Assassin Droid - (UC)
38. Nelvaanian Warrior - (UC)
39. Trandoshan Scavenger - (UC)
40. Utapaun Warrior - (C)


Rozkład figurek jest następujący: 12 C, 12 UC, 8 R i 8 VR. Ciekawym posunięciem producenta jest czerpanie pomysłów z całego okresu wojen klonów, a nie tylko serii TCW. Dodatkowo poznaliśmy wygląd kilku nowych miniaturek oraz dostaliśmy ostateczny dowód na to, że nie mieliśmy racji spekulując na temat „nowych podstawek”. Fotografie figurek z „The Clone Wars” poniżej:KOMENTARZE (10)

Bitewniaki

Zdjęcie boosteru ''Imperial Entanglements''!

2008-09-18 07:29:02 KhrysSun

Na forum Wizardów w temacie o dodatku Imperial Entanglements pojawiło się zdjęcie boosteru. Na opakowaniu widnieje wizerunek Imperatora Palpatina, z boku natomiast możemy dopatrzyć się nowego Luke’a Skywalkera (najprawdopodobnie w stroju z Endoru) oraz kolejnego Stormtroopera. Trudno zobaczyć, jakie postacie znajdują się na drugiej stronie kartonika. Booster podobnie jak ten z „The Clone Wars” ma trapezoidalny kształt i swoim kształtem jest zbliżony do niektórych blisterów figurek produkowanych przez Hasbro. Przypomnijmy, że premiera dodatku planowana jest na luty 2009, a dodatek ma skupiać się na bohaterach Epizodu V i VI. Poniżej zdjęcie boosteru:KOMENTARZE (10)

Bitewniaki

The Clone Wars – sneak peek #2

2008-09-12 00:19:02 Wizards

Po dwóch tygodniach wraca na afisz miniaturkowy „The Clone Wars”, a to za sprawą kolejnego sneak peek jaki w dzisiejszej aktualizacji zamieścili Wizardzi na swojej stronie. Tym razem zapowiedź jest krótsza niż poprzednio, ponieważ zawiera opis i statystyki tylko jednej figurki.

ARC Trooper Sniper to podklasa, lub jak kto woli – specjalizacja, najlepszych żołnierzy jakich miała Republika w czasie wojen klonów. Żołnierzy z Specjalnych Oddziałów Zwiadowczych trenował sam Jango Fett. Byli oni przygotowani do walki w każdych warunkach, a Wielka Armia Republiki wysyłała ich na najtrudniejsze misje. ARC Trooper Sniper jest bardzo zbliżony do swojego brata ARC Troopera z „Clone Strike”. Jest on jednak tańszy o 2 punkty i posiada wszystkie umiejętności wyborowego strzelca. Staje się tym samym dość stabilną figurką, która może skutecznie kąsać przeciwnika na mapie. Dokładne statystyki dostępne poniżej:

Faction: Republic
Cost: 16
Hit Points: 30
Defense: 17
Attack: +10
Damage: 20
Special Abilities: Order 66; Accurate Shot (Can attack an enemy with cover even if it's not the nearest enemy); Deadeye (On this character's turn, if he doesn't move, he gets +10 Damage); Sniper (Other characters do not provide cover against this character's attack)


KOMENTARZE (8)

Bitewniaki

Koniec czarnych podstawek?

2008-09-02 21:36:18 Khryssun.fr

Nasze francuskie źródło zaskoczyło dzisiaj zdjęciami trzech miniaturek z wprost rewolucyjnego The Clone Wars. Co w nich takiego nadzwyczajnego? Zobaczcie sami:Podstawki Yody on Kybuck i Anakin on STAP są zamalowane i imitują podłoże, natomiast w przypadku Clone Trooper on Gelagrub podstawki w ogóle nie widać. Wszystkie trzy miniaturki są typu large. Autor rewelacji powołuje się na swoje znajomości w Wizards of the Coast i zapewnia, że to figurki świeżo przed włożeniem do boosteru. W pierwszym TCW – sneak peek zaprezentowano nam jednak minisy z normalnymi podstawkami, dlatego też fani klasycznych podstawek nie powinni tracić nadziei i czekać na oficjalne potwierdzenie w tej sprawie.
Wcześniej w kuluarach mówiło się o możliwości wprowadzenia do gry Anakina na STAPie, dzisiejsze zdjęcia potwierdzają tylko plotki. Pomijając te fakty, należy zauważyć, że figurki są świetnie wykonane. Ciekawe czym jeszcze „The Clone Wars” nas zaskoczy?

Przeglądając forum Wizardów natrafić można na link do The Clone Wars: The Hidden Lab of Nelvaan - Star Wars Miniatures Map Pack na Amazonie. Widnieje tam data wydania produktu - 7 kwiecień 2009 i cena, która plasuje się w wysokości niecałych 10$. Wszystkich zainteresowanych pre-orderem odsłyamy w to miejsce.
KOMENTARZE (12)
Loading..