Bitewniaki

''Galaxy at War'' – nowy dodatek do SWM

forum WotC
13

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe informacje dotyczące kolejnego dodatku do Star Wars Miniatures. Otóż ponownie Amazon.com stał się miejscem, z którego dowiadujemy się o przyszłości naszego gwiezdnowojennego bitewniaka – tak jak to było w przypadku „Imperial Entangelments”. Bowiem zamieszczono tam tajemniczą pozycję pod tytułem Galaxy at War. Nazwa oczywiście nie wzięła się znikąd, taki sam tytuł ma nosić podręcznik do RPG d20, którego premiera odbędzie się we wrześniu. Możliwe jest więc tak zwane podwójne wydanie, jakie ostatnio preferuje Wizards of the Coast. „Galaxy at War” ma składać się z 40 nowych miniaturek i kosztować „standardowe” 15$. Premiera planowana jest na 20 października. Kluczową rolę w dodatku miałyby odgrywać postacie związane z Galaktyczną Wojną Domową, a więc czasami Oryginalnej Trylogii. Tym rewelacjom nie wypada wręcz zaprzeczać, wiedzą to najlepiej ci, którzy wątpili w powstanie „Imperial Entangelments”.

Star Wars Miniatures: Galaxy at War na Amazon.com

Thrawn w całej okazałości

forum WotC
18

O okładkach boosterów Imperial Entagnelments pisaliśmy już wiele razy. Dwa razy o samych boosterach (klik, klik) i raz o szkicach wszystkich trzech artów. Wszyscy oczekiwaliśmy ostatniego ogniwa układanki, tym razem w kolorze. I doczekaliśmy się w końcu. Dziś poznaliśmy „kolorowy” wizerunek Wielkiego Admirała Thrawna jaki będzie umieszczony na okładce najnowszego dodatku do Star Wars Miniatures. Na dodatek odnaleziono pierwowzór artu z Imperatorem Palpatinem. Przyznać trzeba, że prezentują się bardzo dobrze i mogą śmiało aspirować do najlepszych od czasu Bounty Hunters. Wyglądają one następująco:W przeciągu ostatnich kilku dni wyklarował nam się kalendarz premierowy Star Wars Miniatures na najbliższy okres czasu. Dzięki map packom i dwóm potwierdzonym dodatkom do gry jest on bogatszy niż te w poprzednich latach.

 • Imperial Entangelments – 10.03.2009
 • The Attack on Teth - map Pack - 21.4.2009
 • Jedi Academy - 16.6.2009
 • Showdown at Teth Palace - Map Pack - 16.6.2009
 • The Crystal Caves of Ilum - Map Pack - sierpień

  Temat na forum

 • Scenariusze rodem z Epizodów

  forum WotC
  20

  Dwójka amerykańskich graczy Star Wars Miniatures – stsparks72 i Squid89 - stworzyła (a w zasadzie nadal tworzy) nietypowe makiety do grania. Owe 3 lokacje składają się razem w Star Wars Miniatures Scenario Trilogy. Z założenia chodzi o stworzenie trójwymiarowych „map” do grania, które inspiracje czerpią z znanych bitew ukazanych w Epizodach. Dla każdej z nich mają przewidzianą prawie 4 godzinową opcję rozgrywki, która wypełniona jest wprost gwiednowojennymi smaczkami. W walce mogą brać udział wszystkie unikatowe postacie, jakie znamy z danej sceny. Celem chłopaków z Ohio jest wystawienie swoich prac na oficjalnym stoisku Wizards of the Coast na konwencie Origins Game Fair, który odbędzie się w drugiej połowie czerwca w amerykańskim stanie Ohio. Czym im się uda? Sami oceńcie czy mają szanse.

  Bitwa o Geonosis  Bitwa o Hoth  Bitwa o Endor  Archiwum wiadomości dla działu "Bitewniaki"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.