TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Tydzień Sithów – 10 najpotężniejszych Lordów w Star Wars Miniatures

2009-12-29 07:04:14W Star Wars Miniatures Sithowie jako frakcja są stosunkowo młodzi. Pojawili się dopiero w czwartym dodatku bitewniaka: „Champions of the Force”. Do tego czasu mieliśmy Sithów podpiętych do frakcji Separatist i Imperial. Później przyszły jeszcze inne ważne dla Sithów dodatki: „Legacy of the Force”, „Knights of the Old Republic” i „Jedi Academy” gdzie sięgnięto po Sithów z różnych epok i rozwinięto mocno frakcję. Od czasu „Jedi Academy” Sithowie nie doczekali się żadnego sensownego wzmocnienia, ale to z pewnością się zmieni wraz z dodatkiem „Master of the Force”, który debiutować będzie w połowie 2010. Póki co frakcja Sith jest jedną z najsilniejszych, stawia na potężne miniaturki i destrukcję przeciwnika w walce wręcz. Gorzej jest natomiast z dowodzeniem i walką na dystans.

W ramach Tygodnia Sithów chcemy zaprezentować wam naszą listę 10 najpotężniejszych Lordów Sithów w Star Wars Miniatures. Poniższe zestawienie jest naszą subiektywną oceną możliwości poszczególnych miniaturek z frakcji Sith.

10. Darth Malak, Dark Lord of the Sith VR 13/60 KotOR
Nowszy Darth Malak walczył o wstąpienie do rankingu z wcieleniami Dartha Tyranusa. Wygrał jednak swoją wszechstronnością, którą zapewniają mu wysokie statystyki, umiejętność Lightsaber Duelist oraz przydatne Moce, w tym bardzo ważny Force Reneval. W dodatku ma on Commander Effect dający towarzyszom broni +4 do ataku. Sam Darth Malak, Dark Lord of the Sith nie stanowi jednak druzgoczącej siły bojowej, za to świetnie sprawdza się jako ostatnia miniaturka na mapie – może do tego czasu używać na wrogach Stun i razić Force Lightningiem z daleka. Jego pozycja w rankingu może być nieco sporna, zwłaszcza że przed nim ulokowany został Darth Maul, Champion of the Sith.

9. Darth Maul, Champion of the Sith R 40/60 CotF
Ten Darth Maul zadaje najwięcej obrażeń ze wszystkich miniaturek wymienionych w rankingu. Rzadko spotykany Quadruple Attack w połączeniu z Sith Rage (+10 do obrażeń) daje razem 120 obrażeń zadanych w jednej rundzie. Dodając do tego Deadly Attack można wyrządzić przeciwnikowi niewyobrażalne szkody, a nawet pokonać jego miniaturkę w jednej turze. Oczywiście jeżeli przebijemy się do niej i zdołamy ją trafić. Największym felerem Dartha Maula, Champion of the Sith są jego statystyki. Niezbyt wyśrubowany atak i tylko Lightsaber Deflect jako Moc ochronna to czasami za mało. Jeżeli nie wykorzysta się dobrze warunków mapy, to Darth Maul może polec zbyt szybko, bo jego głównym atutem jest ofensywa. Trzeba pamiętać, że to miniaturka spisywana przeważnie na straty, mająca wyeliminować z gry 2-3 figurki przeciwnika i polec. Dobrze wykorzystywana potrafi zdecydować o losie rozgrywki.


8. Imperator Palpatine, Sith Lord VR 59/60 ROTS
Takich postaci jak „mobilny” Imperator Palpatine brakuje w grze. Potrafi nie tylko dobrze zaatakować (Triple Attack i Sith Lightning 30), ale też napsuje dużo krwi przeciwnikowi dzięki Execute Order 66 i Betrayal. Staje się dzięki temu przewrotnym i trudnym przeciwnikiem. Eliminuje w zasadzie składy Republic stawiające na klony. Ma w dodatku największą ilość punktów Mocy na starcie, czyli 6. Imperator Palpatine, Sith Lord to barwna postać, dająca wiele możliwości. Skrzywdzi dotkliwie niejednego, który spróbuje się do niego zbliżyć. Animuszu dodaje mu Commander Effect pozwalający przyłączać do jego drużyny miniaturki z Order 66, co otwiera zupełnie nowe możliwości.
7. Naga Sadow VR 9/40 JA
To typowy szermierz, który w pojedynkę potrafi stawić czoło całej armii. Kiedy zetrze się ze swoimi wrogami, to nie tylko potraktuje żywe istoty swoim zatrutym mieczem (Virulent Poison +20), ale dzięki magii Sithów utrudni im znacznie życie. Sith Sorcery mogące odbierać przeciwnikowi aktywacje i Illusion, będące najlepszą obroną użytkowników Ciemnej Strony Mocy, pokazują jaką potęgą władał starożytny Naga Sadow. Żeby być wojownikiem idealnym brakuje mu tylko piorunów do pomocy. Jest to miniaturka bardzo pomocna w składach stawiających na „silne osobowości”.

6. Vader’s Apprentice, Unleashed VR 43/60 TFU
Tajny Uczeń Vadera pojawił się w rankingu mimo tego, że jego przynależność do Zakonu Sithów jest sporna. Zostawmy jednak tą kwestię w spokoju i zajmijmy się jego przydatnością. Vader’s Apprentice, Unleashed posiada najsilniejsze pioruny w całej grze. I to w dodatku dwa rodzaje: Force Lightning 4 i Force Lightning 5. Obie Moce mają podobne właściwości – uznają za aktywowane miniaturki porażone, które nie wykonały rzutu obronnego na 16. Force Lightning 4 jest przeznaczone dla jednego celu, zaś Force Lightning 5 razi także 2 przyległe do celu miniaturki. Uczeń może więc odpowiednio przygotować sobie przeciwnika w pojedynku, lub siać spustoszenie wśród średnich miniaturek na mapie. Jego Moc się odnawia, dlatego może tańczyć wokół wrogów bez przerwy i zadawać im śmiertelne ciosy.


5. Darth Vader, Jedi Hunter R 37/60 UNH
Ten Darth Vader odkąd się pojawił w Star Wars Miniatures uznawany był za jednego z najlepszych szermierzy. Potrafi godnie stawić czoło każdej miniaturce i niejedną z tych potyczek wygra. Jego atutem są piekielne wysokie statystyki i umiejętność Jedi Hunter, nie wspominając o Triple Attack. Cóż więcej chcieć od Mrocznego Lorda Sithów i Łowcy Jedi zadającego regularnie 90 obrażeń co rundę? Jakby tego było mało, Darth Vader, Jedi Hunter ma do swojej dyspozycji kilka trików obronnych: Lightsaber Block, Lightsaber Deflect i Dark Armor redukujący obrażenia zadane z dystansu. Z bezpiecznej odległości może traktować wszystkich lekkim Gripem i Force Whirlwind zadającym 20 obrażeń celowi w promieniu 6 pól i wszystkim przyległym mu miniaturkom. Nad wszystkim czuwa nieskończony Force Reneval.


4. Darth Krayt VR 5/60 LotF
Powoli zbliżamy się do końca naszego małego plebiscytu. Czwarte miejsce należy do Darth Krayta z Ery Dziedzictwa. Swoją pozycję zawdzięcza bardzo dużej wszechstronności. Praktycznie w każdej dziedzinie może się zaprezentować z dobrej strony. Jego statystyki są wysokie, ma trzy ataki i Deadly Attack. Za obronę służy mu Vonduun Crab Armor 6, czy lepsza wersja vaderowskiego Dark Armor. Na dystans rzuca piorunami, szkoda tylko że nie ma żadnych obronnych Mocy, poza możliwością przerzutu przy zbroi z kraba. Jednak jego największym atutem jest Commander Effect dający dodatkowy atak wszystkim poddanym w promieniu 6 pól. Towarzyszący mu Sithowie stają się jeszcze potężniejsi i groźniejsi. Darth Krayt może śmiało dowodzić z pierwszej linii frontu i wspierać swoich towarzyszy broni.
3. Dart Bane VR 10/60 CotF
Na trzecim miejscu podium uplasował się Darth Bane, Lord który zmienił obliczę Sithów. Miniaturkowy Bane to niekwestionowany mistrz pojedynków. Włada on niesamowitym arsenałem, na który składa się Damage 30, Jedi Hunter i Sith Rage. A dzięki Master of the Force 2 i Lightsaber Assault może nawet „z biegu” zadać 100 obrażeń przeciwnikowi w rundzie. Lightsaber Throw pozwala mu powalczyć na odległość, choć przy takich mocnych ciosach jakie ma Bane rzuty mieczem są mało użyteczne. Miniaturka ma rekordową ilość punktów życia – 200. Jej jedynym felerem jest „niska” obrona na poziomie 20. Na deser pozostaje Sith Sorcery. Jeżeli nie wystrzelasz Dartha Bane'a zanim dopadnie twoje miniaturki, to marny twój los. W starciu z bliska pokonuje każdego, tylko przegrana inicjatywa może coś w takiej bitce odmienić.
2. Exar Kun VR 13/60 CotF
Exar Kun to za to lider mrocznej magii. Dzięki Transfer Essence może pojawić się w dowolnym miejscu na planszy, po „uiszczeniu odpowiedniej ceny”. W swoich statystykach nie odbiega zbytnio od Dartha Bane’a, a w dodatku poprawia jego przypadłości trafia niemal zawsze w przeciwnika. Ma niezawodny Sith Rage i Lightsaber Assault gdyby zaszła potrzeba szturmu. Na początku starcia unieruchomi przeciwników tą samą sztuczką co Bane, czyli Sith Sorcery. Dzięki Dark Force Spirit 1 nęka swoich wrogów nawet po śmierci, zabierając każdemu punkt Mocy przy każdej aktywacji. Jego przewaga nad Banem tkwi w Commander Effecie wspomagającym miniaturki z Savage. Dzięki niemu może stworzyć śmiertelny dla wszelkich użytkowników Mocy skład, które szturmując cele zniszczą niemal wszystko co napotkają. Są istoty w Galaktyce Star Wars, które aż proszą się o posługę u Exara Kuna.
1. Darth Revan VR 1/60 TFU
Zwycięzcą naszego rankingu został Darth Revan, człowiek który odbudował potęgę Sithów 1000 lat po upadku ich wielkiego Imperium. Posiada wszystkie potrzebne atuty do zajęcia najwyższego stopnia podium. Jest najlepszym dowódcą w frakcji Sith, który wspiera swoich ludzi dając im +4 do ataku i pozwalając ruszyć się niezwłocznie jednemu z nich po rozpoczęciu inicjatywy. Umiejętność Master Tactician pozwala wygrać mu 95% inicjatyw. Jego statystyki nie są tak wyśrubowane jak Bane’a czy Kuna, ale Lightsaber Duelist podkręca to co najważniejsze. Lightsaber Block i Dark Armor też zrobią swoje. W natarciu Revan dysponuje trzema atakami i Force Storm, a Force Corruption 2 dopełnia tylko dzieła zniszczenia zadając 20 obrażeń każdej wrogiej miniaturce, która przy aktywacji nie wykona rzutu obronnego na 11 – może więc bardzo szybko wykończyć przeciwnika, jeżeli ten nie będzie przeciwdziałać. Darth Revan jest zatem najbardziej wszechstronny ze wszystkich miniaturkowych Lordów tego rankingu. Ma czym atakować i czym się bronić, a w dodatku wzmacnia swoją drużynę niesamowicie dobrze. Darth Revan jest po prostu najlepszy.


A jak wyglądałby Twój ranking Lordów Sithów? Kogo przesunąłbyś w dół, a kogo w górę? A może jakiejś miniaturki zabrakło w zestawieniu?

Pozostałe atrakcje Tygodnia Sithów znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (30)

Bitewniaki

Napływ spoilerów z ''Dark Times''

2009-12-27 14:32:12 Robot Viking i SWM Communauté Franc

Ed Grabowski z serwisu Robot Viking spełnił swoje obietnice i zaprezentował kolejne zdjęcia miniaturek z dodatku „Dark Times”. W większości są to maglowane przez ostatni czas statystyki i figurki. Teraz mamy wszystko zebrane do kupy i podane czytelnej formie.Do tej całej ferajny dorzucić można nowości pochodzące z forum SWMGamers.com. Tamtejsi użytkownicy przedstawili fotografie miniaturek i kart: Bossk, Trandoshan Hunter, Kota’s Elite Millitia, Kota’s Millitia, 501st Legion Commander, 501st Legion Trooper i 501st Legion Stormrooper.Święta Bożego Narodzenia obrodziły w wiele ciekawostek i nowości związanych z dodatkiem „Dark Times”. Serwisy branżowe dały nam wiele pożytecznych informacji na temat tego, czego możemy się spodziewać po najnowszym produkcie Wizardów. Spoilerowania jednak nie koniec, a lada moment zaczną pojawiać się oficjalne zapowiedzi na stronie WotC i StarWars.com.


Temat na forum
KOMENTARZE (12)

Bitewniaki

Mistrzostwa Niemiec Star Wars Miniatures 2010

2009-12-26 09:55:58 Daniel Koch

Z Republiki Federalnej Niemiec dopływają do nas sygnały jakoby zostały podjęte pierwsze decyzje odnośnie organizacji tamtejszych narodowych mistrzostw Star Wars Miniatures w 2010 roku, jest to sygnał dla graczy nie tylko z Niemiec, ale całej Europy, że mogą oni rezerwować sobie wolne terminy na ten czas. Nasz niemiecki korespondent Daniel Koch donosi, że Mistrzostwa Niemiec Star Wars Miniatures 2010 odbędą się, jak co roku w Koloni (Nadrenia Północna – Westfalia). Turniej rozegrany zostanie w sobotę 3 kwietnia w sklepie Hiveworld w Kolonii. Będzie to turniej jednodniowy w formacie 150 punktów Consructed. Ośmiu najlepszych graczy turnieju, którzy przejdą do standardowej drabinki pojedynczej eliminacji, wyłonią grupy.

W przypadku zwycięstwa zawodnika spoza Niemiec, tytuł Mistrza Niemiec powędruje do najwyżej plasowanego Niemca w turnieju.

Adres sklepu Hiveworld:
Mauritiussteinweg 96
50676 Köln
Germany

Wszelkie zapytania odnośnie Mistrzostw Niemiec Star Wars Miniatures 2010 możecie składać pod adresem e-mailowym info@hiveworld.de lub pisać do Nestora.
KOMENTARZE (9)

Bitewniaki

Boushh, Elite Sith Assasin i nowy IG-88

2009-12-23 21:02:03 Robot Viking, ICv2

No to chyba możemy uznać sezon oficjalnych zapowiedzi miniaturkowego „Dark Times” za otwarty. Serwis Robot Viking, prowadzony przez Eda Grabowskiego, zaprezentował nam zdjęcia miniaturki i karty Boushh, Ubese Hunter. Swoje „trzy grosze” dorzucił jeszcze ICv2 przedstawiając światu Elite Sith Assasin i IG-88, Assasin Droid. Mamy więc pierwsze zapowiedzi„wypuszczone” do sieci przez Wizards of the Coast. Na dniach powinniśmy spodziewać się nowych i to nie tylko pochodzących ze strony WotC czy StarWars.com, w końcu do premiery dodatku pozostało tylko 27 dni – data wydania „Dark Times” może się zmienić o parę tygodni, jest to już swoista tradycja dla Star Wars Miniatures. Przy okazji preview z Robot Viking i ICv2 dowiedzieliśmy się jak wyglądać będzie logo dodatku: hełm Vadera na tle płomieni. Wariant ciekawy, szkoda tylko, że nie mający faktycznego związku z zawartością „Dark Times”, w końcu według rozpiski Lorda Vadera w minisowych „Mrocznych Czasach” nie ujrzymy.Nieoficjalne kanały w postaci użytkowników forum SWMGamers.com donoszą kilka nowych fotografii figurek i statystyk do prezentowanych w poprzednim newsie miniaturek. Na zdjęciach widzimy (od lewej): Imperial Engineer, Major Maximilian Veers, i Trianii Scout.Gungan Bounty Hunter C 28/40
Faction: Fringe
Cost: 8
Hit Points: 40
Defense: 16
Attack: 6
Damage: 10
Special Abilities: Bounty Hunter +4

Togorian Soldier U 35/40
Faction: Fringe
Cost: 12
Hit Points: 30
Defense: 15
Attack: 5
Damage: 10
Special Abilities: Bravade

T’Surr C 38/40
Faction: Fringe
Cost: 8
Hit Points: 20
Defense: 14
Attack: 2
Damage: 30
Special Abilities: Melee Attack


Temat na forum
KOMENTARZE (12)

Bitewniaki

Gro fotek commonów z ''Dark Times''

2009-12-20 21:03:46 SWMGamers.com

Po zamknięciu tematu ze spoilerami z „Dark Times” na oficjalnym forum Star Wars Miniatures czołową funkcję informacyjną przejęło ponownie forum SWMGamers.com. Przez kilka ostatnich dni dodano gro fotografii commonów z frakcji Fringe: T’Surr, Rodian Brute, Rodian Raider, Togorian Soldier i Gungan Bounty Hunter, którego pierwowzorem był gungański łowca nagród Kleef z „The Force Unleashed” na PS2/PSP. Do tego dochodzi statystyka Dassa Jennira - kolejnego rebelianta Jedi, zdjęcie tego minisa znajdziecie w tym newsie. A checklistę miniaturek z „Dark Times” znajdziecie tutaj.

Dass Jennir VR 11/40
Faction: Rebel
Cost: 32
Hit Points: 80
Defense. 18
Attack: 9
Damage: 10
Special Abilities: Unique, Double Attack, Affinity (może być w drużynie Republiki), Lightsaber +10
Force Powers: Force 2, Force Reneval 1, Force Leap, Jedi Mind Trick, Dispassionate Killer (koszt 1 punkt Mocy; +4 do ataku i +20 do obrażeń do końca tury; na koniec tury wykonaj rzut obronny na 11, jeżeli jest on nieudany postać automatycznie zostaje zabita)
Temat na forum
KOMENTARZE (11)

Bitewniaki

Pierwsze kompletne statystyki z ''Dark Times''

2009-12-14 23:10:29 forum WotC

Najlepszy obecnie szpieg z dziedziny Star Wars Miniatures Amerykanin o pseudonimie Altis rozpędza się coraz bardziej i coraz więcej informacji na temat „Dark Times” przynosi do domu. Pozostali fani zza oceanu również nie próżnują i wszelkie podglądnięte przez siebie nowości przekazują dalej na fora internetowe. Wśród najnowszych plotek pojawiły się 3 kompletne statystyki (EG-05 Jedi Hunter Droid, K'Kruhk, Jedi Master i Kir Kanos), co nam w sumie daje 4 sztuki, w połączeniu z znaną nam już statystyką A’Sharada Hetta. Poza nimi podano również wiele niepełnych statystyk, które przekażemy zaraz po „uzupełnieniu”.

K'Kruhk, Jedi Master VR 7/40
Faction: Republic
Cost 33
Hit Points: 100
Defense: 18
Attack: 10
Damage: 20
Special Abilities: Impulsive Advance (kiedy unikalny sojusznik zostaje pokonany, postać może przesunąć się niezwłocznie o 3 pola), Melee Atack, Double Attack
Force Powers: Force 2, Force Renewal 1, Force Leap, Force Deflect, Indiscriminate Rage (koszt Force 1; +2 do ataku i +10 do obrażeń do końca tury tej postaci, na koniec tury postać wykonuje rzut obronny na 11, jeżeli się nie uda to otrzymuję Savage)

EG-05 Jedi Hunter Droid U 9/40
Faction: Separatist
Cost: 27
Hit Points: 80
Defense: 19
Attack:10
Damage: 20
Special Abilities: Jedi Hunter, Lightsaber Resistance, Melee Attack, Twin Attack, Droid

Kir Kanos VR 21/40
Faction: Imperial
Cost: 34
Hit Points: 110
Defense 21
Attack: 13
Damage: 20
Special Abilities: Melle Attack, Twin Attack, Loner, Palpatine's Bodyguard Force Powers: Force 2, Force Sense

W dodatku dzięki fotografiom pochodzącym z forum SWMGamers.com poznaliśmy wygląd dwóch figurek: Jedi Watchman i Dass Jennir.
Temat na forum
KOMENTARZE (6)

Bitewniaki

Konkretne spoilery z ''Dark Times''

2009-12-06 22:09:42 forum WotC

Od ponad dwóch tygodni na oficjalny forum Star Wars Miniatures użytkownik o pseudonimie Altis zamieszcza spoilery i rewelacje na temat dodatku „Dark Times”. Przez ten okres Altis potwierdził kilka statystyk i co najważniejsze, skompletował prawie całą checklistę, której kształt zaskoczy pewnie nawet najstarszych i najbardziej wymagających wyjadaczy. Z czasem pojawiać się będą kompletne statystyki. Nie ma natomiast co liczyć na zdjęcia kart i figurek. Póki co mamy kompletną listę miniaturek z „Dark Times” wraz z kosztem, rzadkością i przynależnością do frakcji. Poniżej owa checklista i kilka statystyka A’Sharda Hetta. Nie wszystko może się zgadzać, ale w przyszłości mając więcej źródeł informacji zweryfikujemy doniesienia Altisa.

1. Jedi Watchman – koszt: 24, rzadkość: C, frakcja: Old Republic
2. Elite Sith Assassin – koszt: 23, rzadkość: C, frakcja: Sith
3. ARF Trooper – koszt: 11, rzadkość: UC, frakcja: Republic
4. A’Shard Hett – koszt: 32, rzadkość: VR, frakcja: Republic
5. 501st Legion Clone Commander – koszt: 15, rzadkość: UC, frakcja: Republic
6. 501st Legion Clone Trooper – koszt: 8, rzadkość: C, frakcja: Republic
7. K’Kruhk, Jedi Master – koszt: 33, rzadkość: VR, frakcja: Republic
8. Merumeru – koszt: 38, rzadkość: R, frakcja: Republic
9. EG-05 Jedi Hunter Droid – koszt: 27, rzadkość: UC, frakcja: Separatist
10. Chewbacca, Fearless Scout – koszt: 23, rzadkość: VR, frakcja: Rebel
11. Dass Jennir – koszt: 32, rzadkość: VR, frakcja: Rebel
12. Ferus Olin – koszt: 27, rzadkość: VR, frakcja: Rebel
13. Jax Pavan – koszt: 16, rzadkość: VR, frakcja: Rebel
14. Kota’s Elite Militia – koszt: 14, rzadkość: UC, frakcja: Rebel
15. Kota’s Militia – koszt: 9, rzadkość: C, frakcja: Rebel
16. Emperor’s Hand – koszt: 20, rzadkość: UC, frakcja: Imperial
17. 501st Legion Stromtrooper – koszt: 11, rzadkość: C, frakcja: Imperial
18. Imperial Engineer – koszt: 9, rzadkość: C, frakcja: Imperial
19. Imperial Inquisitor – koszt: 22, rzadkość: UC, frakcja: Imperial
20. Imperial Sovereign Protector – koszt: 25, rzadkość: UC, frakcja: Imperial
21. Kir Kanos – koszt: 34, rzadkość: VR, frakcja: Imperial
22. Major Maximilian Veers – koszt: 12, rzadkość: R Imperial
23. Bono Greenbark – koszt: 18, rzadkość: VR, frakcja: Fringe
24. Bossk, Trandoshan Hunter – koszt: 29, rzadkość: R, frakcja: Fringe
25. Boushh, Ubese Hunter – koszt: 26, rzadkość: R, frakcja: Fringe
26. Dengar, Hired Killer – koszt: 31, rzadkość: R, frakcja: Fringe
27. 4-Lom, Droid Mercenary – koszt: 35, rzadkość: R, frakcja: Fringe
28. Gungan Bounty Hunter – koszt: 9, rzadkość: C, frakcja: Fringe
29. Human Engineer – koszt: 13, rzadkość: C, frakcja: Fringe
30. IG-88, Assassin Droid – koszt: 43, rzadkość: R, frakcja: Fringe
31. Rodian Brute – koszt: 3, rzadkość: C, frakcja: Fringe
32. Rodian Raider – koszt: 10, rzadkość: C, frakcja: Fringe
33. Talz Chiefian – koszt: 16, rzadkość: UC, frakcja: Fringe
34. Talz Warrior – koszt: 7, rzadkość: C, frakcja: Fringe
35. Togorian Soldier – koszt: 12, rzadkość: UC, frakcja: Fringe
36. Tranoshan Elite Mercenary – koszt: 17, rzadkość: UC, frakcja: Fringe
37. Trianii Scout – koszt: 14 UC, frakcja: Fringe
38. T’Surr Cost – koszt: 8, rzadkość: C, frakcja: Fringe
39. Zuckuss, Bounty Hunter – koszt: 35, rzadkość: R, frakcja: Fringe
40. Mandalorian Jedi Hunter – koszt: 24, rzadkość: UC, frakcja: Mandalorian

A'Sharad Hett VR 4/40
Cost: 34
Faction: Republic
Deffense: 19
Attack: 12
Damage: 20
Special Abilities: Unique, Melee Attack, Double Attack, Twin Attack, Niman Style
Force Powers: Force 4, Surprise Move, Lightsaber Block


Swoją drogą to bardzo miłe ze strony Wizards of the Coast, że pozwalają ponownie prezentować fanom spoilery na swoim forum, co jeszcze 3 miesiące temu było nie do pomyślenia dziś jest przeszłością.


Temat na forum
KOMENTARZE (12)
Loading..