TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Rozszerzony opis Jedi Academy

2009-04-29 23:37:39 forum WotC

Pierwsze oficjalne wzmianki na temat „Jedi Academy” pojawiły się pod koniec zeszłego roku, a wraz z nimi oficjalny opis dodatku. Dzisiaj nasza wiedza na temat „Jedi Academy” poszerza się o informacje z nowego dokładniejszego opisu katalogowego. Pochodzi on ze strony Toywiz.com.

Przez tysiące lat Jedi uczyli się ścieżek Mocy. Od padawanów do mistrzów Jedi, hale ich świątyni i akademii widziały narodziny jednej z najpotężniejszych sił dobra jakiekolwiek widziała galaktyka.
„Jedi Academy” to najbardziej ekscytujące zestawienie bohaterów Jedi. Skolekcjonuj wszystkie 40 miniaturek, włączając w to Qui-Gon Jinna, Darth Maula, the Dark Woman, Cade’a Skywalkera i wszystkie pozostałe swoje ulubione postacie z długiej historii Akademi Jedi. Bohaterowie w tym dodatku zaciągnięci są z gwiezdowojennych: filmów, seriali animowanych, komiksów i książek. Bądź pierwszym, który skolekcjonuje je wszystkie!


Do puli dwóch znanych nam już figurek (Grand Master Luke Skywalker i nowy Yoda) dołączyć możemy wyżej wymienione: Qui-Gon Jinn, Darth Maul, the Dark Woman, Cade Skywalker. Pierwsze zapowiedzi „obrazkowe” powinny się pojawić w internecie w ciągu najbliższych tygodni.

Temat na forum
KOMENTARZE (12)

Bitewniaki

Tłumaczenie podręcznika do Star Wars Miniatures

2009-04-29 21:47:03 forum Star Wars Games

Z forum Star Wars Games ściągnąć już można przetłumaczony na język polski podręcznik zasad do Star Wars Miniatures. W podręczniku znajdziecie wiele pomocnych informacji dla prowadzenia samej rozgrywki, tłumaczenia Mocy i umiejętności oraz objaśnienia podstaw gry. Jest to z pewnością pozycja obowiązkowa dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze Star Wars Miniatures. Podręcznik liczy bagatela 67 stron, a autorem tłumaczenia jest nie kto inny jak DantE, założyciel forum Star Wars Games i fan gwiezdnowojennych gier bitewnych. Tłumaczenie podręcznika (plik „ważący” 3mb i jest w formacie .pdf) znajdziecie w tym miejscu, natomiast tutaj kilka innych przydatnych dla gracza linków.

Tłumaczenie podręcznika do Star Wars Miniatures (autorstwa DantE)

KOMENTARZE (10)

Bitewniaki

Zdjęcie boosteru Galaxy at War!

2009-04-23 23:10:05 forum WotC

Dość niespodziewanie przed chwilą w sieci ujawniono zdjęcie boosteru „Galaxy at War”. Jak „diabeł z pudełka” wyskoczył z tą informacją jeden z użytkowników oficjalnego forum Star Wars Miniatures. Nie podał skąd pochodzi zdjęcie ani od kogo je uzyskał. Najważniejsze jednak dla nas, że na boosterze znajduje się generał Grevious.Na boku kartonu widzimy postać dzierżącą niebieski miecz świetlny oraz klona – być może jest to nowy dowódca. Kolorystyka boosteru zmieniła się diametralnie w stosunku do ostatnich miniaturkowych produktów Wizards of the Coast. Miłym dla oka jest nawiązanie do szarobiałych odcieni „Rebel Storm”. Teraz uzyskaliśmy potwierdzenie, że logo Star Wars zmieni kolor na czerwone. I być może zdjęcie Asajj Ventres rzeczywiście pochodzi z okładki „Galaxy at War”.

Przypomnijmy, że premiera dodatku planowana jest na październik.
KOMENTARZE (24)

Bitewniaki

Mapki z The Attack on Teth

2009-04-19 14:25:38 forum WotC

Na ten przeciek wielu graczy Star Wars Miniatures pewnie czekało od dłuższego czasu. Do internetu wypłynęły zdjęcia mapek z „The Attack on Teth”. Jak wspominaliśmy są to lokacje zatytułowane: Teth Courtyard i Nelvaan Snow Fields. Prezentują się one następująco:


Zdjęcia mapek nie są co prawda zbyt dobre i nie można ocenić ich grywalności, ale trzeba przyznać, że trzymają klimat swojego okresu. W tym newsie natomiast możecie poczytać co nieco na temat Anakina Skywalkera, Jedi, który znajdzie się w „The Attack on Teth” wraz z powyższymi mapkami. Premiera pierwszego map packu już za 2 dni, ci którzy zdążyli zamówić już swój zestaw niebawem powinni spodziewać się listonosza.
KOMENTARZE (20)

Bitewniaki

Anakin Skywalker, Jedi

2009-04-17 17:07:27 forum WotC

Już za kilka dni oficjalna premiera pierwszego The Clone Wars Map Packs, czyli The Attack on Teth. To oczywiście nie oznacza, że kilka osób na świecie już otworzyło swojego map packa. Stąd też znamy statystyki pierwszej ekskluzywnej figurki: Anakin Skywalker, Jedi.Anakin Skywalker, Jedi
Cost: 29
Hit Points: 90
Deffense: 19
Attack: 12
Damage: 20
Special Abilities: Unique, Melee Attack, Double Attack, Deadly Attack, Djem So Style
Force Powers: Force 4, Lightsabre Assault, Lightsabre Block


W zestawie znajduje się dwustronna mapa z lokacjami: Teth Courtyard i Nelvaan Snow Fields. Figurki mają oznaczenia kolejno 1/6 i 2/6, co oznacza, że nie pojawi się więcej map packów dotyczących „The Clone Wars”, ale kto wie, może w przyszłości Wizardzi pokuszą się o kolejne bazujące na innym dodatku. Póki co pozostaje nam czekać na 21 kwietnia, kiedy to „The Attack on Teth” trafi do naszych sklepów.
KOMENTARZE (13)

Bitewniaki

Ventress w Galaxy at War

2009-04-15 15:10:45 durge na Star Wars Games

Czujny użytkownik forum Star Wars Games – durge – wygrzebał z czeluści oficjalnego forum Star Wars Miniatures zdjęcie artu prosto z boosteru Galaxy at War. Widnieje na nim Asajj Ventress i tym samym staje się pierwszą potwierdzoną figurką dodatku. Więcej na temat „Galaxy at War” dowiecie się z tego newsa. A oto jak przedstawia się pierwsza odsłona jednego z boosterów, które w październiku będziemy mogli nabyć:Jak to często bywa w tak wczesnych przeciekach, zdjęcie jest niewyraźne. Nie przeszkadza nam to jednak w odczytaniu kilku sugestii, jakie niesie ze sobą fotografia. Otóż spodziewać się można figurek z okresu Wojen Klonów, czego potwierdzeniem jest Asajj Ventress – o dziwo występuje w tym samym stroju, co w map packu „The Attack on Teth”, który zobaczyć możecie tutaj. Co ciekawe zmieniono napis Star Wars z niebieskiego na czerwony. Niebieski napis Star Wars umieszczono na boosterach: „The Clone Wars”, „Imerial Entanglements” i nadchodzącego „Jedi Academy”. Od października najwidoczniej się ten trend zmieni.
KOMENTARZE (16)

Bitewniaki

Booster Jedi Academy z Yodą

2009-04-13 23:11:12 forum WotC

2 miesiące temu poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat nadchodzącego dodatku do gry Star Wars Miniatures, który nosi znaną już fanom nazwę Jedi Academy. Jak sama nazwa wskazuje, tytuł ten poświęci sporo miejsca użytkownikom Mocy, a przede wszystkim Jedi z różnych epok historii odległej galaktyki. Do tego czasu poznaliśmy dzięki serwisowi Amazon.com wygląd boosteru. Dzisiaj ten sam art, z tym że w znacznie lepszej rozdzielczości, obiegł internet po raz kolejny. Dzięki niemu fani ponownie porwani zostali przez wir spekulacji, przez co „debata publiczna” na temat miniaturkowego „Jedi Academy” odżyła:Poza Yodą, który widnieje na froncie boosteru, zauważyć możemy 4 postacie na bokach kartoniku. Amerykańscy gracze z oficjalnego forum gwiezdnowojennego bitewniaka wskazują, że po lewej najprawdopodobniej widzimy nowego Mandalora (charakterystyczna maska) i kolejnego Luke’a Skywalkera (blond włosy i niebieski miecz, być może długo oczekiwany Luke of Bespin). Druga strona pozostaje jednak nadal zagadką. Do czasu premiery i prezentacji pierwszych preview pozostało jeszcze sporo czasu, dlatego na razie musimy się zadowolić takimi strzępkami informacji. Zachęcamy was do dyskutowania o „Jedi Academy” na naszym forum!

Temat na forum
KOMENTARZE (32)
Loading..