TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Więcej informacji na temat Dark Times

2009-07-20 21:00:36 forum WotC

Za wczorajszymi doniesieniami na temat nowego dodatku do Star Wars Miniatures jakim będzie „Masters of the Force”, pochodzącymi z katalogu na wiosnę 2010, wydanego przez Wizards of the Coast, idą kolejne wieści dotyczące tym razem „Dark Times”. Premiera dodatku zapowiedziana jest na 19 stycznia 2010 roku. Poza dokładną datą premiery poznaliśmy również art z boosteru oraz opis produktu.


Przez tysiące pokoleń Jedi byli strażnikami pokoju i sprawiedliwości w starej Republice. Przed mrocznymi czasami, przed Imperium. Ale Jedi upadli, złowieszcze siły zapanowały nad galaktyką, sprowadzając na nią mroczne czasy.

Odtwórz swoją własną bitwę z okresu mrocznych czasów pomiędzy Epizodem III a Epizodem IV. Skolekcjonuj Chewbaccę, A’Sharada Hetta, majora Veersa, IG-88, Boussha i inne swoje ulubione postacie z uniwersum Star Wars!


„Dark Times” zawierać będzie standardowo 40 miniaturek. Dodatek odświeży z pewnością charaktery półświatka przestępczego, które są przecież twarzą mrocznych czasów i serii komiksowej „Dark Times”. Zapowiada się „łajdacki” dodatek, kto wie może nawet na miarę Bounty Hunters?
KOMENTARZE (7)

Bitewniaki

Masters of the Force

2009-07-19 20:04:43 forum WotC

Nowy katalog Wizards of the Coast obejmujący wiosnę 2010 przynosi graczom Star Wars Miniatures dobrą nowinę. Otóż 21 kwietnia 2010 roku miejsce będzie miała premiera nowego dodatku do gwiezdnowojennego bitewniaka pod tytułem Masters of the Force! Wczoraj nad ranem pierwsze informacje na ten temat pojawiły się na forum Wizardów, po południu kolejny z użytkowników dodał wycinek owego katalogu z artem z boosteru, który prezentuje Mace’a Windu.Opis dodatku sugeruje, że „Masters of the Force” postawi przede wszystkim na kreatury i potwory, które widzieliśmy w „Nowej nadziei” na stole do dejarika, w którego grali Chewbacca i R2-D2. A oto pierwszy opis nowo zapowiedzianego dodatku:

Masters of the Force to 40 postaci znanych z sagi Star Wars, zawierający kilku popularnych użytkowników Mocy zarówno z filmów jak i Expanded Universe. Dodatek zawierać będzie również „klucz” potworów z gry dejarik.

Jakie postacie według was ujrzymy w „Masters of the Force”?


KOMENTARZE (21)

Bitewniaki

Checklista Jedi Academy

2009-07-07 15:29:17 Wizards

Już drugi raz jak Wizardzi do nowych boosterów Star Wars Miniatures nie załączyli checklist, Jedi Academy nie doczekało się ich papierowego wydania. Fanom przyjdzie się chyba pogodzić z tą nową regułą wprowadzoną przez producenta gry. Na szczęście gracze nie pozostali tak do końca na lodzie i mają możliwość wydrukowania checklist. Pracownicy Wizards of the Coast zamieścili na swojej stronie internetowej, tak samo jak to było w przypadku Imperial Entanglements, wszystkie potrzebne spisy oraz objaśnienia nowych umiejętności i mocy w formie pliku w formacie pdf. Dodano nawet plakat dodatku, który w dużym formacie dobrze prezentuje się na ścianie. Zachęcamy więc do przeglądania „darowanych” nam plików, w końcu kolekcjonerom checklist nie pozostało nic innego.

Plakat dodatku (format pdf)

Checklista oraz objaśnienie umiejętności i Mocy (format pdf)


Temat na forum
KOMENTARZE (8)

Bitewniaki

Zmiany w ISIE

2009-07-02 21:57:00

Zarząd ISA sp. z o.o. poinformował, że wraz z końcem czerwca br. rozwiązuje umowę o pracę z Grzegorzem Szulcem - wieloletnim szefem wydawnictwa. Sam mejl od zarządu jest zachowany w trochę bardziej negatywnym tonie, informuje, że pan Szulc nie może już reprezentować ISY w żadnej ze spraw. ISA od lat zajmowała się nie tylko wydawaniem książek, ale też, a może dla nas przede wszystkim, była głównym dystrybutorem amerykańskich RPGów, gier karcianych i bitewnych należących do stajni Wizardów. W przypadku AD&D ISA od wielu lat starała się polonizować settingi, odwalając przy tym kawał dobrej robty. Dla nas jednak najważniejsze było to, że sprowadzali oni do Polski zarówno Star Wars: Miniatures, jak i karcianki - TCG i CCG, oraz pockety.

Dział bitewniaków i RPG, był swoistym oczkiem w głowie Grzegorza Szulca, współzałożyciela i wieloletniego prezesa ISY. Ostatnimi czasy jednak wydawnictwo miało coraz większe problemy - od dystrybucji - brak nowości w Empiku, próba stworzenia własnej sieci dystrybucyjnej książek skończyła się zamrożeniem planu wydawniczego. Dodatkowo pojawiały się problemy z licencjami i odnosiło się wrażenie, że firma chyli się ku upadkowi. Na razie nie wiadomo, kto zajmie miejsce pana Szulca, a przede wszystkim nie wiadomo, jak będzie wyglądać reorganizacja ISY i co na tym ucierpi. Oby nie SW.
KOMENTARZE (0)
Loading..