TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

The Crystal Caves of Ilum

2009-08-18 00:25:51 forum WotC

Na kilka dni przed premierą trzeciego map packu „The Clone Wars” pod tytułem The Crystal Caves of Ilum, którą „świętujemy” już w zasadzie dzisiaj, na forum Wizards of the Coast użytkownik pochodzący z Republiki Federalnej Niemiec zamieścił link do galerii ze zdjęciami map packu. Dzięki naszemu zachodniemu sąsiadowi można obejrzeć dokładnie główny element zestawu – mapki: Crystal Caves of Ilum i Coruscant Streets, a także zdjęcia figurek, których statystyki znamy nie od dziś. Tak oto prezentuje się „The Crystal Caves of Ilum” w całej okazałości, razem miniaturką Luminara Unduli, Jedi Master i kartą jej postaci dla potwierdzenia czerwcowych doniesień.

Niestety do dnia dzisiejszego polski dystrybutor gry Star Wars Miniatures nie zamieścił "The Crystal Caves of Ilum" w swojej ofercie. Sugerując się jednak poprzednimi cenami map packów „The Clone Wars” w Polsce i ceną zestawu w Euro nie ma co się obawiać podwyższenia ceny. Będzie ona najprawdopodobniej oscylowała w granicach od 30 do 35 złotych brutto.


Dodatkowo informujemy, że dla graczy Star Wars Miniatures przygotowaliśmy nową sondę dotyczącą produktów "The Clone Wars" do naszego bitewniaka. Zachęcamy więc do szczerego oddawania głosów i komentowania!
KOMENTARZE (10)

Bitewniaki

GenCon 2009: karty z Galaxy at War

2009-08-15 15:20:49 forum WotC

W Indianapolis w Stanach Zjednoczonych odbywa się właśnie GenCon 2009 – największy konwent świata poświęcony grom bitewnym. Na imprezie tego formatu nie mogło zabraknąć czołowego producenta owych gier czyli Wizards of the Coast, który jest również jednym z głównych organizatorów GenConu. W tym roku prezentacja Star Wars Miniatures nie była tak zachwycająca jak poprzednim razem. Głównie z tego powodu, że katalogi Wizardów na początek przyszłego roku zostały rozprowadzone jeszcze przed konwentem. W zasadzie jedynymi ciekawostkami, do których udało się fanom dotrzeć są karty dwóch miniaturek z nadchodzącego „Galaxy at War”. Oto ich zdjęcie i opis:Capitan Rex, 501st Commander
Cost: 41
Hit Points: 80
Defense: 16
Attack: 13
Damage: 30
Special Abillities: Unique, Order 66, Flight, Double Attack, Greater Mobile Attack
Commander Efect: sojusznicy z umiejętnością Order 66, którzy kończą swój ruch w promieniu 6 pul od tej figurki mogą ruszyć się 2 dodatkowe pola na koniec swojej tury

Asajj Ventress, Strike Leader
Cost: 57
Hit Points:120
Defense:19
Attack: 11
Damage: 20
Special Abillities: Unique, Melee, Double, Evade, Twin Attack, Niman Style (postać otrzymuje +2 do ataki obrony kiedy posiada więcej niż połowę punktów życia)
Force Powers: Force 3, Grip, Master Speed, Sith Rage
Commander Efect: podkomendni wyrzucający 19 lub 20 w czasie ataku zadają potrójne obrażenia krytyczne


Jeden z amerykańskich sklepów internetowych zamieścił przy swojej ofercie na boostery „Galaxy at War” wyraźniejsze zdjęcie, dzięki czemu możemy rozpoznać jakie miniaturki widnieją na boku kartoników. Pewniakami wydają się:

 • admirał Yularen
 • Cad Bane
 • Anakin Skywalker

  Przypomnijmy, że premiera dodatku „Galaxy at War” odbędzie się 20 października.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (10)
 • Bitewniaki

  Boostery Galaxy at War

  2009-08-02 15:51:55 forum WotC

  Poznaliśmy ostatecznie wygląd wszystkich boosterów dodatku do Star Wars Miniatures pod tytułem: „Galaxy at War”. Początkowo pojawiło się niewyraźne zdjęcie okładki jednego z nich, natomiast kilka dni później miniaturkowe zdjęcie drugiego z opakowań. Jak donoszą amerykańscy gracze Star Wars Miniatures, w najnowszym numerze „Game Trade Magazine” znaleźć można reklamówkę „Galaxy at War” w postaci wizerunków boosterów, na których Wizardsi umieścili: Asajj Ventress, generała Greviousa i Kita Fisto. Na bokach opakowań widać parę klonów i robota oraz kilka innych figurek. Znamy więc pierwsze typy 16 figurek pochodzących z okresu wojen klonów.  Premiera „Galaxy at War” przewidziana jest na 20 października tego roku.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (9)
  Loading..