TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Checklista z ''Dark Times''

2010-01-31 15:33:47 Wizards

Firma Wizards of the Coast wydawca gry Star Wars Miniatures dzień po premierze dodatku „Dark Times” zamieściła na stronie produktowej dodatku elektroniczną checklistę. Poza tradycyjnym spisem umieszczonych w zestawie miniaturek mamy też opis nowych umiejętności i Mocy. Oto lista wraz z objaśnieniem najwiekawszych z nich:

 • Blast Cannon: kiedy atakujesz postać w zasięgu 6 pól dostatesz bonus +10 do obrażeń.
 • Bravado: postać dostaje bonus +4 do ataku i +20 do obrażeń przeciwko przyległym przeciwnikom posiadającym większy koszt budowy.
 • Breath Mask: postać chroniona jest przed umiejętności i Moce trujące.
 • Dark Temptation: koszt 1 punkt Mocy; daje plus +4 do ataku i +20 do obrażeń do końca tury postaci, na koniec tury postać musi wykonać rzut obronny na 11, w innym wypadku dołącza do drużyny przeciwnika.
 • Dispassionate Killer: koszt 1 punkt Mocy; daje plus +4 do ataku i +20 do obrażeń do końca tury postaci, na koniec tury postać musi wykonać rzut obronny na 11, w przeciwnym razie ginie natychmiastowo.
 • Final Shot: jeżeli postać nie wykonała żadnego ruchu dostaje +30 do obrażeń przeciwko postaciom posiadającym 50 lub mniej punktów życia.
 • Indiscriminate Rage: koszt 1 punkt Mocy; koszt 1 punkt Mocy; daje plus +4 do ataku i +20 do obrażeń do końca tury postaci, na koniec tury postać musi wykonać rzut obronny na 11, inaczej dostaje umiejętność Savage do końca rozgrywki.
 • Steal Force: zamiast wykonania normalnego ataku, postać wybiera przyległy mu cel posiadający punkty Mocy, cel traci 1 punkt Mocy a postać dostaje 1 punkt Mocy.
 • Stun Gas: zastępuje atak, wszystkie żywe cele będące przyległe do postaci zostają uśpione – nie mogą wykonywać swojego ruchu, rzut obronny na 11, nie dotyczy miniaturek typu huge.
 • Stun Mortar: zastępuje atak, umiejętność może być wykonana na celu będącym w zasięgu wzroku, cel zostaje uśpiony, rzut obronny na 11, nie dotyczy miniaturek typu huge.
 • Turn to the Dark Side: zastępuje atak, postać namierza cel posiadający punkty Mocy i będący w zasięgu 6 pól, cel otrzymuje 20 obrażeń, może tych obrażeń nie dostawać jeżeli wykona rzut obronny na 11, w razie porażki przechodzi automatycznie do składu przeciwnika do końca rozgrywki.

  Checklista z „Dark Times” (format .pdf)  Temat na forum
  KOMENTARZE (6)
 • Bitewniaki

  Wizards of the Coast nie przedłuży licencji na brand Star Wars

  2010-01-29 14:08:58 forum WotC

  Bardzo niespodziewane oświadczenie wystosował Greg Yahn dyrektor do spraw marketingu w amerykańskim Wizards of the Coast, firmie będącej wydawcą gry bitewnej Star Wars Miniatures i Star Wars RPG Saga Edition. W oświadczeniu pada potwierdzenie, że Wizardsi nie przedłużą licencji z Lucasfilmem z powodów finansowych. Wpływ na taką sytuację ma oczywiście kryzys finansowy, który szczególnie w Stanach Zjednoczonych jest mocno odczuwalny. Jak widać perturbacje gospodarcze nie omijają Gwiezdnych Wojen i także fani coś przez ostatni kryzys ze swojego świata stracili. Bardzo możliwe, że w przyszłości – nawet całkiem bliskiej – ktoś zreanimuje gry bitewne Star Wars i RPG, może to być nawet samo Wizards of the Coast, które zdecyduje się odnowić licencję. Star Wars Miniatures to przecież prawdziwy kąsacz wśród bitewniaków, napędzany olbrzymią popularnością marki i kolejnymi nowościami wydawniczymi. Wizards of the Coast wydaje Star Wars Miniatures od 2004, kiedy to na GenConie zaprezentowano dodatek „Rebel Storm”. Firma do końca swojego kontraktu z Lucasfilm, który kończy się w maju 2010, wyda jeszcze jeden dodatek pod tytułem: „Masters of the Force”, który będzie w sumie 16-tym dodatkiem do gry. Z kolei podręcznik „The Unknown Regions” będzie ostatnim podręcznikiem Star Wars RPG od Wizardsów.

  Całe oświadczenie Grega Yahna z Wizards of the Coast pochodzące z forum Wizards of the Coast znajdziecie tutaj


  KOMENTARZE (27)

  Bitewniaki

  Wywiady z rysownikami Star Wars Miniatures

  2010-01-27 21:16:40 Holocron i StarWars.com

  W przeddzień premiery „Dark Times” serwis Holocron zamieścił obszerny wywiad z Peterem Lee – pracownikiem Wizards of the Coast odpowiedzialnym za wygląd kart, szkice postaci na nich oraz kolorystykę figurek. Rozmowę z panem Lee przeprowadził Fool.

  Fool: Na początku chciałbym ci podziękować za poświęcenie mi chwili czasu i chęci odpowiedzenia na kilka pytań, a także chciałbym ci pogratulować nowego stanowiska. Kiedy włączyłeś się do tworzenia Star Wars Miniatures prace były skupione na „Galaxy at War” i prawdopodobnie nad „Dark Times”, zastąpiłeś swojego poprzednika, który postanowił wyczyścić biurko – on startował w czasach tworzenia „Rebel Storm”. Jak wiele z tych dodatków było już zrobione? Ile włożyłeś w nie pracy? Czy dokonałeś jakieś spektakularne zmiany?

  Peter Lee: „Galaxy at War” było praktycznie skończone ze strony R&D, kiedy dołączyłem do działu Star Wars, dlatego moim pierwszym dodatkiem było „Dark Times”. Przyznam żeby było to łatwe, dla obu: „Dark Times” i „Masters of the Force”, lista dodatków była skompletowana i finalizowana, a my kończyliśmy przeglądanie szkiców. Mniej więcej 75% kart statystyk była przeznaczona dla mnie, pozostałe 25% przydzielono Robowi.

  Fool: Pracowanie przy grach to nieosiągalne marzenie dla większości ludzi, którzy studiują grę i grają regularnie. Czy mógłbyś dać nam krótki wgląd w to jak to się stało, że znalazłeś się w Wizards of the Coast?

  Peter Lee: Miałem 3 lata kiedy pierwszy raz zobaczyłem “Gwiezdne wojny” w 1977 roku, to uniwersum jest więc ze mną tak długo jak sięgam pamięcią. Byłem wprowadzony do świata D&D przez mojego starszego brata kiedy miałem 8 lat, później grałem również w Star Wars RPG od West End Games kiedy byłem w liceum. To był również okres kiedy zabrałem się za kolorowanie miniaturek. Na studiach kontynuowałem granie i kolorowanie.

  W 2004 roku brałem czynny udział w życiu forum D&D Miniatures, kiedy zostałem poproszony o rozwinięcie kilku idei, które poruszyłem w swoim artykule. Po tym zaproponowano mi wsparcie w tworzeniu artykułów o nowej grze bitewnej Star Wars, która miała mieć premierę na GenConie. Był to szalony zbieg okoliczności. Później dyrektor naczelny D&D Miniatures poprosił mnie o pomoc przy przygotowaniach do prezentacji „Rebel Storm” na GenConie 2004.

  Przez następne cztery lata kontynuowałem pisanie artykułów internetowych, byłem sędzią głównym turniejów D&D i Star Wars Miniatures, malowałem też statuetki dla mistrzów. Zostałem zatrudniony przez Wizards of the Coast pod koniec 2007 roku.

  Fool: Kiedy siedzi się i tworzy taki nowy dodatek jakim jest „Dark Times”, gdzie mamy mały punkt zaczepienia, to co decyduje o zaakceptowaniu jego kształtu? Czy masz jakieś ogólne pomysły, które chciałbyś wprowadzić?

  Peter Lee: Każdy dodatek potrzebuje wsparcia szerszej grupy fanów. Dla nowych fanów dodatek musi posiadać rozpoznawalne figurki pochodzące z filmów i programów telewizyjnych; w „Dark Times” tą rolę spełnia Chewbacca i powrót łowców nagród z “Imperium kontratakuje”. Hardcorowi kolekcjonerzy oczekują czegoś nowego, dla nich próbujemy wprowadzić bohaterów pochodzących z książek i komiksów, w tym przypadku są to postacie z okresu pomiędzy “Zemstą Sithów” a “Nową nadzieją”: Jax Pavan, Dass Jennir, Ferus Olin, i Bomo Greenbark. Star Wars znane są też z rozwiniętej oferty ras obcych, staramy się dodać zupełnie nowe w każdym kolejnym dodatku. W „Dark Times” są to: Togorianin, Trianii i T’surr.

  Fool: Co napędza Cię w tworzeniu nowych wersji charakterów, którzy już istnieją w grze. Na przykład fani Star Wars Miniatures znajdą w „Dark Times” najnowsze wersje takich postaci jak K’Kruhk, Chewbacca czy łowców nagród. Czy masz pomysł na nowe pozy bohaterów czy masz już gotowy szablon wyznaczający kierunki pracy?

  Peter Lee: Kiedy tworzę ulepszoną wersję figurki, staram się przedstawić postać w innym momencie jej życia i przystosować ją do zmieniającej się mechaniki gry. Miniaturka K'Kruhka bazuje na postaci znanej z serii komiksowej “Mroczne czasy” i jej wygląd różni się od poprzedniego wcielenia. Łowcy nagród dostali nowe wyposażenie, Zuckuss strzelbę a IG-88 działo.

  Fool: Wiemy, że twoją pracą jest też przyozdabianie karty statystykami i umiejętnościami postaci, ale ile masz możliwości w ingerencję tego, co znajdzie się w dodatku? Jak to wygląda na tle „Dark Times”? Przyczyniłeś się do stworzenia któregoś szkicu lub schematu?

  Peter Lee: Spis figurek dodatku jest generowany przez mózg Rodney'a Thompsona, projektanta, który prowadzi także Star Wars RPG. Mamy duży wpływ na to jakie figurki będą umieszczone w dodatku, ale wszystkie nasze działania potrzebują akceptacji Lucasfilmu. Pracujemy razem z dyrektorem artystycznym by stworzyć wygląd figurek, robimy wstępny szkic, rzeźbę (odlew) i nakładamy farbę.

  Fool: Która z rzeczy które zrobiłeś w „Dark Times” jest twoją ulubioną? To może być cokolwiek – postać, umiejętność, mechanizm. Nic nie może być perfekcyjne, czy są jakieś elementy przez, które chciałbyś poprawić po fakcie i czujesz, że nie powinny były się w ogóle pojawić?

  Peter Lee: Jestem zaskoczony jak łatwo przyszła mi odpowiedź na to pytanie. Bomo Greenbark jest prawdopodobnie moją ulubioną miniaturką dodatku. Bomo walczy dla swoich bliskich, jak jego żona czy córka, więc jego umiejętności musiały pokazać jaki staje się po ich stracie, dlatego „utrata przyjaciela’ jest jego naturalną umiejętnością.

  Kompromisów było wiele, ale każdy próbował doprowadzić do rozwiązania najlepszego dla nas wszystkich – ostatecznie zmiany czynią wszystko lepszym. Zawsze są takie chwile kiedy mówię: „O cholera, chciałbym wpaść na to wcześniej!”, ale wtedy nie wspominam co miałem dokładnie na myśli, ponieważ użyję tego „fortelu” w przyszłości.

  Fool: Kiedy spędzasz czas nad specyficznym wyglądem dodatku, to które twoje decyzje powodują że twoi przełożeni dodali nowe umiejętności specjalne, Moce i efekty dowodzenia do wyglądu minisów? Jak zapatrujesz się na konkurencyjność w grze i decyzje wprowadzania zbyt silnych umiejętności i efektów dowodzenia względem swoich starszych poprzedników? Jak bardzo obecne postacie i sobowtóry ich fikcyjnych osobowości reflektują co wprowadzasz na mapki? Peter Lee: Fikcyjne postacie dają nam wiele inspiracji podczas tworzenia. Pomagają wydobyć esencję figurki i przelać ją na kartę statystyk. Przy „Dark Times” wiedziałem, że każdy łowca nagród musiał dawać inne możliwości, by grało się nim inaczej. Bossk ma Stun Mortar niszczący przyległych przeciwników, Dengar rozwinął swoją rolę jako zabójca do wynajęcia, a Zuckuss ma unieruchamiający karabin. Kilkoro Jedi było pod ekstremalną presją w tych niespokojnych czasach, dlatego wprowadziliśmy przydatne Moce, które dadzą im szansę na wykaraskanie się z kłopotów i zmniejszenie ryzyka, ale czy to wystarczy by wygrać bitwę z Ciemną Stroną?

  Kiedy nie mam czystej postaci do stworzenia, próbuję podpierać się unikalnymi składami i dającymi opcje zarówno w trybie „constructed” jak i „sealed”.


  Drugi z wywiadów poprowadził Pete Vilmur z StarWars.com z Teresą Nielsen – rysowniczką ilustracji z boosterów „Dark Times” i innych z linii Star Wars Miniatures.

  Pete Vilmur: To rzadkość znaleźć pomysłowe ilustracje wykorzystane na opakowaniu komercyjnego produkty ostatnimi czasy, dlaczego myślisz to zadziała tak dobrze w Star Wars Miniatures?

  Teresa Nielsen: Jestem ukierunkowana na ilustracje z nadejścia. Zawsze miałam poczucie, że ilustracje są bardziej ujmujące niż zdjęcia z filmu. Ilustracje udowadniają wszechstronność w uchwyceniu nie tylko postawy postaci, ale także prezencji każdej pozy z niezliczonymi efektami świetlnymi. Patrząc na to z boku, takie ilustracje były potrzebne do tego projektu, by wielu klientom pokazać miniaturki, postacie, które nigdy nie były pokazane w filmie albo na fotografii. Z tego powodu nowe wiarygodne wykonanie postaci było obowiązkowe dla podkreślenia dramatyzmu i odrębności stylu pomiędzy poszczególnymi opakowaniami.

  Pete Vilmur: Jak bardzo tytuł „Mroczne czasy” wpłynął na interpretację postaci: K’Kruhka, Bosska i najbardziej specyficznego Chewbacci, który miał skłonność do ciepłej i zawiłej ery Republiki?

  Teresa Nielsen: Moje podstawowe skupienie związane z „Dark Times” polegało na sprawieniu by wyglądali na skromnych i twardych. Specjalnie dobrałam tak paletę kolorów by wyróżniali się pośród skrzynek; jakkolwiek przypominam sobie, chciałam dodać odrobinkę poczucia desperacji i zagubienia temu dodatkowi.

  Pete Vilmur: Motyw koła na w twoich kompozycjach Star Wars nagle zniknął, co się stało?

  Teresa Nielsen: Na początku stworzyłam motyw koła by był elementem ujednolicającym, który istniał od początku opakowań, z postaci na postać, z dodatku na dodatek. Oryginalna wysokość i szerokość nadawała idealne warunki do wizualizacji tego symbolu na tle postaci, Alphonse Mucha używał tego motywu w swoich eleganckich pracach. Kiedy Paul Hebron i Leon Cortez chcieli odświeżyć wygląd opakowań „The Clone Wars”, zarówno proporcji jak i ilustracji. Postanowiłam wówczas przygasić nieco ten element, pojawi się on ponownie w dodatkach po „Dark Times”.

  Pete Vilmur: Czy są jakieś szanse, że w przyszłości zobaczymy Yodę z Dagobah autorstwa Teresy Nielsen? Twój styl pozwala wprowadzić atmosferę bagnistej planety.

  Teresa Nielsen: [śmiech] Czy wiesz, że Yoda to moja ulubiona postać z Gwiezdnych Wojen? Ilustrowałam Yodę na opakowaniach „Jedi Academy”. Przedstawiony jest tam kiedy leci w powietrzu z mieczem świetlnym i nie był to mój osobisty pomysł, jakim chciałabym go zobaczyć. Myślę, że Yoda lepiej sprawdza się jako mały mistyk. Yoda to przewidujący wszystko koleś, podtrzymujący się laską. Według mnie ten koncept jest wyobrażeniem, ale kiedy zostanie wizualizowany wniesie się na szczyty w krótkim czasie. To tak jakby próbować opisać sen, w który nie można uwierzyć, że się śni, ale kiedy się budzimy i próbujemy go opisać, nie możemy go poskładać do kupy. Dlatego chętnie bym skorzystała z okazji zilustrowania Yody. To byłaby świetna zabawa, uchwycenie go w taki sposób, w jaki mnie inspiruje.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (10)

  Bitewniaki

  Premiera ''Dark Times''

  2010-01-26 13:45:19

  Dziś swoją światową premierę ma nowy dodatek do Star Wars Miniatures pod tytułem “Dark Times”. Przez ostatnie kilka tygodni regularnie pisaliśmy o miniaturkach jakie w tym dodatku będziemy mogli trafić, wśród nich pojawiły się postacie książek i komiksów znajdujące się w chronologii w okresie mrocznych czasów – pomiędzy Epizodem III a Epizodem IV. Pierwszy raz w historii bitewniaka dodatek nie miał swoich oficjalnych zapowiedzi prowadzonych na stronie producenta Wizards, w zamian za to zdjęcia kart i figurek prezentowała oficjalna strona StarWars.com oraz fani za pomocą pomniejszych serwisów i forów internetowych.  Wczoraj strona produktowa “Dark Times” pojawiła się na łamach serwisu polskiego dystrybutora Star Wars Miniatures firmy ISA. Dzięki niej poznaliśmy sugerowaną cenę detaliczną jednego boostera, która wynosi 55 złotych brutto oraz oficjalny opis dodatku w języku polskim.

  Przez ponad tysiąc pokoleń Rycerze Jedi byli strażnikami pokoju i sprawiedliwości w Republice. Przed Imperium. Lecz Jedi upadli a galaktyką rządzą ciemne moce .... nadeszły mroczne czasy.

  Odtwórz oglądane lub zaplanuj swoje własne bitwy z mrocznych czasów pomiędzy częścią III: Rewanż Sithów i częścią IV: Nowa Nadzieja! Uzupełnij swoja kolekcję o Chewbacca, A’Sharad Hett, Major Veers, IG-88, Boushh, oraz innych znanych bohaterów ze świata Star Wars!


  Bastion natomiast oddaje w wasze ręce swoją stronę produktu, gdzie znajdziecie spis figurek dodatku i możecie w komentarzach wyrażać swoje zdanie na jego temat, a także go ocenić.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (15)

  Bitewniaki

  Kolejny preview "Dark Times"

  2010-01-22 20:19:31 StarWars.com

  Już za cztery dni - 26 stycznia nastąpi premiera nowego dodatku do gry Star Wars: Miniatures. Do tej pory mieliśmy okazję poznać już wygląd większości figurek i ich kart, wchodzących w skład dodatku Dark Times. Przypomnijmy, że cały zestaw składać się będzie z 40 figurek, których listę prezentowaliśmy tutaj. Dwa dni temu oficjalna zaprezentowała nam kolejne figurki - tym razem jest to A'Sharad Hett oraz Gungan Bounty Hunter. Na zdjęciu poniżej przedstawiamy figurkę Hetta wraz z jej kartą. Figurkę Gunganina prezentowaliśmy już w tym miejscu.  Temat na forum
  KOMENTARZE (10)

  Bitewniaki

  Łowcy nagród z ''Dark Times''

  2010-01-18 12:38:59 SWMGamers.com, Holocron

  W ciągu minionego weekendu w internecie pojawiły się kolejne zdjęcia miniaturek i kart Star Wars Miniatures z dodatku “Dark Times”. Wśród nowości pojawiła się trójka łowców nagród znana fanom “Gwiezdnych Wojen” z “Imperium kontratakuje”. Zuckuss, 4-LOM i Dengar, bo o nich mowa, doczekali się swojego trzeciego miniaturkowego wcielenia. Poza nimi poznaliśmy statystyki Bomo Greenbarka z serii komiksowej “Mroczne czasy”, wookiego Merumeru i K'Kruhk, Jedi Master. Większość z poniższych zdjęć opublikował Nynja na forum SWMGamers.com. Swoją zapowiedź zorganizował też zmartwychwstały Holocron, który co jakiś czas dostarcza swoim czytelnikom nowych informacji na temat Star Wars Miniatures.  Na tydzień przed premierą “Dark Times” wiemy już prawie wszystko na temat nowego dodatku. Co ważne, tym razem w uzupełnianiu białych plam nie pomagała nam strona Wizards of the Coast. Jedyne oficjalne informacje przekazywała oficjalna witryna StarWars.com oraz branżowe strony mające namaszczenie Wizardsów. Praktycznie jedyne informacje jakie nam obecnie brakują do pełni szczęścia to fotografie miniaturek i uzupełnienie kilku statystyk.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (14)

  Bitewniaki

  Znamy datę premiery ''Dark Times''

  2010-01-10 00:10:41 Wizards, SWMGamers.com

  Na oficjalnej stronie Wizards of the Coast w dziale Star Wars pojawiła się strona produktowa dla nadchodzącego dodatku „Dark Times”. Poza „katowanym” opisem dodatku pojawiła się po raz pierwszy data jego premiery podana przez oficjalne media, która została wyznaczona na 26 stycznia, czyli tydzień niż pierwotnie zakładano. Pojawienie się tekstu traktującego o „Dark Times” to dobry znak, bowiem zapowiedzi oficjalne zapowiedzi dodatku tuż tuż... Chociaż wiele z nich nie będziemy mieli skoro znamy wygląd i statystyki ponad 30 miniaturek na 40 możliwych. Miejmy nadzieję, że „oficjal preview” wypełnią nam luki.
  Więcej interesujących wieści płynie z forum SWMGamers.com, gdzie Nynja przez ostatnie kilka dni podał do wiadomości publicznej zdjęcia czterech nowych miniaturek: Kir Kanos, Mandalorian Jedi Hunter, Jax Pawan i Imperial Iquisitor.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (18)

  Bitewniaki

  Boostery ''Masters of the Force''

  2010-01-03 20:24:12 forum WotC

  Wiele czasu minęło od pierwszego wspomnienia na temat dodatku „Masters of the Force”, który swoją premierę ma mieć w kwietniu 2010 roku. Parę dni temu w jednym z czasopism traktującym o grach planszowych RPG i bitewniakach znalazła się reklama „Masters of the Force” właśnie. Do tej pory znaliśmy personalia jednej postaci umieszczonej na boosterze, był to Mace Windu. Natomiast w owym czasopiśmie umieszczono zdjęcie wszystkich trzech boosterów, jest ono co prawda bardzo słabej jakości, ale rozpoznajemy kilka charakterystycznych cech kartoników. Najważniejsze to tożsamości postaci z okładek: Han Solo – w stroju z „Gwiezdnych wojen”, Mace Windu – w stroju z naramiennikami oraz Qymaen jai Sheelal – osobnik, który stał się generałem Grievousem.  Pierwszy krótki opis na temat „Masters of the Force” pochodzący z katalogu Wizards of the Coast precyzował na jakiej tematyce będzie się skupiał dodatek:

  „Masters of the Force” to 40 postaci znanych z sagi Star Wars, zawierający kilku popularnych użytkowników Mocy zarówno z filmów jak i Expanded Universe. Dodatek zawierać będzie również „klucz” potworów z gry dejarik.

  Póki co nie wiemy na temat „Masters of the Force” nic więcej.
  KOMENTARZE (12)

  Bitewniaki

  Kolejne zdjęcia z ''Dark Times''

  2010-01-02 14:49:07 SWMGamers.com

  Napływ spoilerów z miniaturkowego „Dark Times” nie ustępuje. Mimo tego, że oficjalne zapowiedzi Wizards of the Coast jeszcze nie wystartowały – a ich start jest przecież najlepszym odliczaniem do premiery dodatku. Póki co oficjalna strona Star Wars Miniatures milczy i nawet nie zamieszcza strony produktu dla „Dark Times”. Fani jednak nic sobie z tego nie robią i donoszą na branżowe fora kolejne informacje i zdjęcia. Nynja z forum SWMGamers.com zamieścił kolejną paczkę fotografii, tym razem dwóch rarów z Rebels: Chewbacca, Fearless Scout i Ferus Olin, dwóch siepaczy Imperatora: Emperor’s Hand i Imperial Sovereign Protector oraz fringowy Human Engineer.  My tymczasem znamy ponad połowę statystyk miniaturek z „Dark Times”. W tym tempie powinniśmy znać wygląd wszystkich minisów i ich kart za około 2 tygodnie.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (15)
  Loading..