TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Mistrzostwa Warszawy Star Wars Miniatures 2010

2010-07-16 07:32:00 forum Star Wars Games

Przy okazji konwentu Avangarda 6, który odbędzie się za tydzień w Warszawie, lokalni gracze Star Wars Miniatures postanowili zorganizować sobie imprezę rangi mistrzostw. I tak Mistrzostwa Warszawy Star Wars Miniatures 2010 zostaną rozegrane w sobotę 24 lipca w godzinach od 10 do 20.

Format turniej to 150 punktów Constructed - Restricted. Na rozgrywkę składać się będą prawdopodobnie 4 rundy „swiss” i faza pucharowa z finałem, wszystko uzależnione jest od liczby chętnych. Wpisowe na turniej wyniesie 10 złotych, pamiętać należy również o obowiązkowej wejściówce na konwent Avangarda. Nagrodami dla zwycięzców będą boostery Star Wars Miniatures lub figurki w nich zawarte oraz konwentowa waluta, którą będzie można wymieniać na upominki w konwentowym sklepie.

Więcej informacji o Mistrzostwach Warszawy Star Wars Miniatures 2010 znajdziecie w stosownym temacie na forum Star Wars Games. Wszelkie zmiany dotyczące organizacji turnieju w pierwszej kolejności zostaną tam podane, dlatego warto monitorować wątek na bieżąco.

Uczestnikom turnieju życzymy samych 20-stek!
KOMENTARZE (7)
Loading..